Volná debata o Counter Strike 2.

pomoc nejde mi cs go dekuji.

Příspěvekod blueben » 20 zář 2016, 20:14

http://images.akamai.steamusercontent.c ... A46197549/


koukně te na to prosím uz jsem neco takoveho mel ale ted si nevim rady pomoc !!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
blueben
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 13 pro 2015, 00:28

pomoc nejde mi cs go dekuji.

od Rumcajz » 20 zář 2016, 20:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: pomoc nejde mi cs go dekuji.

Příspěvekod OrIoN7531 » 20 zář 2016, 20:38

Keby si to precitas píše tam že si bol kicknuty z veľa kompetakov asi si bol moc toxic ako pozerám neni to prvý krát keďže už máš dosť dlhý ban skus zmeniť svoje správanie lebo potom za to môže predĺžiť na týždeň => mesiac => viac ako 2 mesiace .
Neviem ako môže byť takmer každú hru kicknuty ale teda asi aj chápem keďže nevieš si to ani prečítať
Uživatelský avatar
OrIoN7531
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 323
Registrován: 03 úno 2013, 18:50

Re: pomoc nejde mi cs go dekuji.

Příspěvekod blueben » 20 zář 2016, 20:44

OrIoN7531 píše:Keby si to precitas píše tam že si bol kicknuty z veľa kompetakov asi si bol moc toxic ako pozerám neni to prvý krát keďže už máš dosť dlhý ban skus zmeniť svoje správanie lebo potom za to môže predĺžiť na týždeň => mesiac => viac ako 2 mesiace .
Neviem ako môže byť takmer každú hru kicknuty ale teda asi aj chápem keďže nevieš si to ani prečítať



nene me nejde ani servery od gamesites a jine mody z kompetaku mam ban ano ale ja nespoustel kompet !! prosim raci mi napis neco co mi ted pomuze uz jsem i odinstaloval steam !!! :x :x :x :x :x :x ;)
Uživatelský avatar
blueben
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 13 pro 2015, 00:28

Re: pomoc nejde mi cs go dekuji.

Příspěvekod BrooKlyGS » 20 zář 2016, 20:54 VIP

S Gamesites servery nemůže mít tenhle ban nic společného. Dostal si penalizaci (ban) na kompetetivní zápasy, protože tě asi spoluhráči neradi poslouchají (ze zkušenostní na jb s tebou se jim nedivim) a tak tě často kickují. No jinak je to jak psal Orion.

No jinak ti můžu poradit jít ven si třeba zaběhat, nebo si zahrát šachy s některým z kamarádů a mezitím přemýšlet o tom, jestli má cenu pokračovat v tvém chování ;)
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: pomoc nejde mi cs go dekuji.

Příspěvekod blueben » 20 zář 2016, 21:12

BrooKlyGS píše:S Gamesites servery nemůže mít tenhle ban nic společného. Dostal si penalizaci (ban) na kompetetivní zápasy, protože tě asi spoluhráči neradi poslouchají (ze zkušenostní na jb s tebou se jim nedivim) a tak tě často kickují. No jinak je to jak psal Orion.

No jinak ti můžu poradit jít ven si třeba zaběhat, nebo si zahrát šachy s některým z kamarádů a mezitím přemýšlet o tom, jestli má cenu pokračovat v tvém chování ;)



jo pohoda ja mam dost sportu ale s tim cskem neni to ban bna kompet ten mam ale kdyz dam pripojit na gamesites servery tak me to nepripoji dal bych fotky ale skoncil mi vecernicek kappa
:x :x :x :x :x ;)
Uživatelský avatar
blueben
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 13 pro 2015, 00:28

Re: pomoc nejde mi cs go dekuji.

Příspěvekod BrooKlyGS » 20 zář 2016, 21:28 VIP

Heh ty si stráášně ftipný. Hele koukej. Vem si sešit na matematiku a vytrhni si z něj prázdnou stránku. Pořádně si jí prohlídni, musí být opravdu prázdná. No je to totiž seznam lidí, který zajímají tvoje problémy. Moudrosti si asi moc nepobral, proto ti to vysvětlím. Pokud si z nás hodláš dělat prdel, nikdo se ti tu nebude snažit pomoct + jako malej bonus budeš dostávat xkrát delší bany na JB.

Ve chvíli kdy odejdeš z družiny, musíš se začít chovat jako inteligentní člověk. Někdy je to těžké, já vím. Z jailbreaku asi víme svoje. Ale neboj, nejsi jediný, kdo je rád rebel s hlasem jako píšťalka :roll: :lol:. Až dokončíš družinu a začneš přemýšlet, dej vědět. Cya.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků