Vše ohledně kategorie serverů: GunGame Servery

posouzení vašich gg

Příspěvekod S4MUR4J » 06 bře 2015, 12:31

Jelikož už jsem dřív na nejmenovaných gg kvalitních serverech něco nahrál, docela mě udivilo dost věcí na vašich gg serverech.
1. proč mají VIP speedhack není to trochu moc? wh jim nepřihodíte?
2. proč je ff on
3. při he_grenade level automaticky po pár sekundách dostanu nový granát, na lepších gg si musel dat kill glockem, aby si znovu dostal he, pěkné ulehčení to ten level dost ztrácí smysl jen stát vzadu a metat granáty
4. nic moc mapy, doporučil bych kvalitní pokud by jste byli otevření malému updatu (nevím jak dlouho máte tyto)
5. za 3h jsem 13. v hlstats, kde maj hráči i 100 000 killů, to my nepřipadá jako servery na úrovni, možná by došli lepší hráči, kdyby se lecos změnilo, ovšem pokud ste spokojení berte mé "rady" jako bezpředmětné
Uživatelský avatar
S4MUR4J
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 100
Registrován: 14 úno 2015, 11:37

posouzení vašich gg

od Rumcajz » 06 bře 2015, 12:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod Whoik » 06 bře 2015, 15:57 VIP

FF on samozřejmě není. Zapne se až v době, kdy nějaký hráč dosáhne granátového levelu. Co se týče doplňování granátu, tak to je v pořádku. Těžko budeš honit glockem po mapě někoho s automatickými zbraněmi. To bys akorát nabral hodně smrtí jenom pro to, abys dostal hečko. Už teď je často třeba hodit 20 heček, abys někoho zabil. S tvým návrhem by to trvalo třeba 10 minut.

Pokud myslíš, že máš nějaké kvalitní a hratelné mapy, určitě pošli, kouknem na ně a posoudíme :) A ohledně skillu hráčů, to si těžko budeme vybírat.
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod S4MUR4J » 06 bře 2015, 17:13

K tomu ff a granátům, no když mám knife level a moji mě střílejí do zad, tak to taky může 10min trvat :)
A tom knife a granát level je, že můžu nabrat dost smrtí a 20 héček? právě bych si musel pečlivě vybírat jak ho využiju a ne bezmyšlenkovitě házet na typky se 100hp, ale jasně když to tam vidím, tak jsou rádi, že chodí.. chtít aby přemýšleli to přece nemůžem :( Taky to tam, ale bohužel podle toho vypadá no offense

Mapy co si pamatuju ze starého nejhranějšího gg cz/sk, který už neexistuje (byl plný ve dne v noci 32slotů) většina map jistě oblíbená/zábavná na gg, některé jsou malé, některé velké, snažil jsem se najít co nejvíc z toho nejmenovaného serveru, některé jsem jistě zapomněl, přece jen mám na steamu ve složce maps 1100 souborů.. Stačí jména nebo linky?
Třeba se vám něco bude pozdávat a můžete to nahodit a testnout ;)
fy_dinoiceworld
fy_snow
fy_snow2006
fy_buzzkill (myslím máte)
fy_pool_day
fy_hourglass
gg_ak-colt_palm_beach
gg_gardenworld_cs16
gg_fy_deagle_dustworld
gg_fy_simpsons
gg_33_frisson
gg_12rooms
gg_csbase_cs16
gg_dagger
gg_death_arena2_cs16
gg_dev_boxes
gg_dusty_maze
gg_fy_ag_world_cs16
gg_gamerock
gg_gro_Infe
gg_mini_simpsons
gg_tek_s
gg_yhea
cs_4x4
fy_bloody_snow
Uživatelský avatar
S4MUR4J
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 100
Registrován: 14 úno 2015, 11:37

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod S4MUR4J » 06 bře 2015, 18:03

A ten gg_33_besot je co? Spawnovaní obou tymů na stejné místo... největší blbost. Aby mi je to spawnovalo do zad atp. kill za kill pro ty špatné je to dobré no.
Uživatelský avatar
S4MUR4J
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 100
Registrován: 14 úno 2015, 11:37

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod jamsY » 12 bře 2015, 18:32

Pokial pri he lvl niekoho zabijes glockom, automaticky dostanes granat a nemusis na nic cakat... Niektore mapy, ktore si vypisal sa na serveroch nachadzaju, niektore sa vymazali lebo boli nevyhovujuce a niektore vyskusame a porozmyslame nad nimi. Co sa tyka mapy bessot tak su na nej pomiesane spawny, avsak hra je vdaka tomu zabavnejsie. Pokial dostaneme dalsie negativne referencie pouvazujeme nad jej odstranenim...
Obrázek
Uživatelský avatar
jamsY
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 925
Registrován: 05 črc 2013, 11:15

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod TitaniusOcelkuj » 14 bře 2015, 02:21

minimalne nad pool_dayom vobec nemusite rozmyslat .. top rush mapa, v ktorej nejde o nic ine len rush rush rush a na FYservroch o rush a kto vyhra a nazbiera HEcka :)
TitaniusOcelkuj
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 53
Registrován: 17 led 2014, 00:14

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod jamsY » 14 bře 2015, 12:11

Samotny poolday je na gg servre velmi mala mapa a jej vacsia verzia poolday party bola na massive ale nebola vyhovujuca sa tak sa zmazala..
Obrázek
Uživatelský avatar
jamsY
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 925
Registrován: 05 črc 2013, 11:15

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod Zborka » 21 črc 2015, 18:24

Co to znamená nevyhovující? Ved spoustu map co tam byli, dobrých map jste smazli, ved byli ty nejzabavnější. a super bolo, že sa pořád hráli iné mapy ne jak ted na gg masive furt votují ty same sračky dokola. Ved ty mapy jsou gg ale už niesou také dobré ako předtím. Na něktorých bol jeden team znevýhodněn, rád jsem si zahrál za znevýhodněný team a hru otočil :)... Ved to bolo zaujímavé a zábavné. Mapy na ktorých byl totální spawn kill, rád som sa přepojil do druhého teamu a snažil sa hru přetočit ved to bolo take zaujímavé ne jen to že vyhrám ale to že jeden hráč dokáže úplně otočit hru.

Jedna jediná rada: Upravte vote tak, aby sa mapy střídali. Třeba mapa co se odehrála následujíci 2 hodky nebude ve vote. A další aby se ve vote měnili mapy automaticky bez nominací... Tímto serveru pomůžete nejlíp.
Uživatelský avatar
Zborka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 59
Registrován: 26 led 2013, 13:41
Bydliště: Fakt velká díra u opy

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod Smokeyy » 22 črc 2015, 01:24

Zborka píše:Co to znamená nevyhovující? Ved spoustu map co tam byli, dobrých map jste smazli, ved byli ty nejzabavnější. a super bolo, že sa pořád hráli iné mapy ne jak ted na gg masive furt votují ty same sračky dokola. Ved ty mapy jsou gg ale už niesou také dobré ako předtím. Na něktorých bol jeden team znevýhodněn, rád jsem si zahrál za znevýhodněný team a hru otočil :)... Ved to bolo zaujímavé a zábavné. Mapy na ktorých byl totální spawn kill, rád som sa přepojil do druhého teamu a snažil sa hru přetočit ved to bolo take zaujímavé ne jen to že vyhrám ale to že jeden hráč dokáže úplně otočit hru.

Jedna jediná rada: Upravte vote tak, aby sa mapy střídali. Třeba mapa co se odehrála následujíci 2 hodky nebude ve vote. A další aby se ve vote měnili mapy automaticky bez nominací... Tímto serveru pomůžete nejlíp.


Já bych upřímně vote uplně zrušil. Kolikrát se mi stane že jak se dostanu na granát a spustím tím vote, tak se hned dostanu na knife a než skončí vote, skončí mapa. Pak se ta mapa zase opakuje.
Max. aby se to udělalo jako na jednom nejmenovitém portále, že se vote spustilo už při asi 21. levelu. Stíhalo by se to v pohodě.
Jinak přidat mapy, to ale ani Boh jediný neví kdy to bude :?
Obrázek - Stále hrdý fanoušek SPARTA PRAHA :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Smokeyy
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1050
Registrován: 13 zář 2014, 22:03
Bydliště: Planeta Praha

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod Zborka » 23 črc 2015, 16:21

Ved tam jsou i jiné mapy předtim admin pouštěl inéa tvrdil že tam jsou. ale akto že nejsu ve vote nikdy? Zkoušel jsem nominaci ved ani ta nefunguje na gg masi. mali oddělat jen ty mapy ktore sa nechtěli nikomu stáhnout a trochu je len promíchat a tod celé...

Zas na druhů stranu pravda k čomu vote ked 90% hráčů nemá tucha co to je za mapy ted sa hrali 2 mapy jedna 2x druhá 3x už to jebem nehrajem ved tam mačkaj len 1 alebo 2
Uživatelský avatar
Zborka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 59
Registrován: 26 led 2013, 13:41
Bydliště: Fakt velká díra u opy

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod jamsY » 26 črc 2015, 21:28

Mapy su zoradene abecedne, keby hraci najprv citali az potom mackali vyzeralo by to inak. Nominacia map urcite funguje len treba napisat spravne nazov mapy.

Poziadavka na zrusenie Map vote je u vedenia, treba vyckat kym zasiahnu...
Obrázek
Uživatelský avatar
jamsY
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 925
Registrován: 05 črc 2013, 11:15

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod Zborka » 30 srp 2015, 14:54

Hurááá :D Nechť tam rovnou hodí staré mapy :D A server bude opět plný ;)
Uživatelský avatar
Zborka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 59
Registrován: 26 led 2013, 13:41
Bydliště: Fakt velká díra u opy

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod WalkCZ » 02 lis 2015, 10:25

Staré mapy by se hodili. Byli super :) ale i tyto stávající jsou dobré :)
Veterání tajemník zombies.
Uživatelský avatar
WalkCZ
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 444
Registrován: 23 led 2013, 17:48
Bydliště: Opava

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod JayoX » 02 lis 2015, 12:30 VIP

Zborka píše:Hurááá :D Nechť tam rovnou hodí staré mapy :D A server bude opět plný ;)

Podle mě je gg víc než full..
full servery v 10 večer? to je pěkný ne? Aspoň gg1 teda.. Nemůžeš počítat, že tam bude full ve 3 ráno, lidi chodí do školy/práce
Obrázek
Uživatelský avatar
JayoX
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2429
Registrován: 06 dub 2014, 08:12
Bydliště: Olomouc

Re: posouzení vašich gg

Příspěvekod Zborka » 12 lis 2015, 14:45

JAJCO píše:
Zborka píše:Hurááá :D Nechť tam rovnou hodí staré mapy :D A server bude opět plný ;)

Podle mě je gg víc než full..
full servery v 10 večer? to je pěkný ne? Aspoň gg1 teda.. Nemůžeš počítat, že tam bude full ve 3 ráno, lidi chodí do školy/práce



Teď sa bavme čistě o GG Masive. Najlapší udělaný GG server. má spoustu výhod o proti jiným gg ale jedna těžká nevýhoda je to vote a odstranění starých map... Veď ano to je jasné ale GGM býval plný pomalu od rána do večera ještě v noci tam hrávalo spoustu lidí. teď server k večerním hodinám z poloviny plný... Chápejte co tím chci říct, nechci vám to kritizovat... Jako hráč jenž hrál GGM tak dlouho, více než je zdrávo, vím co tomu chybí...

Fakt dobré mapy, ktoré boli. Ty nebyli až tak GG a veď sa na nich hrálo ovela lépe než na GG mapách :)

Je to jen rada hráče, který má na tom serveru odehraných stovky pravděpodobně i viac ako 1000 hodin :)
Uživatelský avatar
Zborka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 59
Registrován: 26 led 2013, 13:41
Bydliště: Fakt velká díra u opy

Další

Zpět na GunGame Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků