Vše ohledně kategorie serverů: Knife Servery

Zlepšenie KNIFE situácie

Příspěvekod UniZm » 14 bře 2020, 23:19 VIP

Dobrý večer prajem,

rozhodol som sa, že pomôžem tomuto portálu ohľadom KNIFE, nakoľko z každej strany počúvam, ako by sa to dalo zlepšiť etc.
Dá sa to zvládnuť veľmi jednoducho, len treba o to mať záujem.
Na gs sa celkovo od toho "začiatku" veľa zmien neurobilo, preto možno hráčov nebaví to isté dookola. Každopádne je to jediný portál, kde je to "alive".

Čo by som zmenil? .. :
1. odstránil by som BHOP výhodu z VIP
2. pridal LVL, ktorý sa bude zobrazovať pred nickom a zvyšovať sa bude XP bodmi (za každý kill XP bod)
3. odstránil by som väčšinu máp, ktoré sa absolútne nehrajú alebo hrajú minimálne a dal šancu novým mapám
4. zväčšil by som slot na KNIFE #1 a zrušil server KNIFE #2
5. nahradil staré knife skiny novými
6. pridal nové songy na server (sú tam staré asi cca 4 roky)

Samozrejme s niektorými bodmi pomôžem aj ja, niektoré doplnia admini alebo hráči. Je to v záujme nás všetkých.

Čo sa týka map:

zmazal by som určite tie, ktoré sa absolútne nehrajú: 35hp_minecraft_gs, ka_xmf, 35hp_winter_mania, 35hp_dg3, ka_dagger

Pridal by som viac zaujímavejšie a rýchlejšie mapy (menšie).

Myslím, že na začiatok stačí, snáď sa tento thread pohne tým správnym smerom. Myslím to v dobrom. ;) ;)
knife
kz
Uživatelský avatar
UniZm
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 878
Registrován: 11 bře 2020, 16:40
Bydliště: Vienna, Austria

Zlepšenie KNIFE situácie

od Rumcajz » 14 bře 2020, 23:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Vienna, Austria

Re: Zlepšenie KNIFE situácie

Příspěvekod romanvesmir » 14 bře 2020, 23:31

Kód: Vybrat vše
2. pridal LVL, ktorý sa bude zobrazovať pred nickom a zvyšovať sa bude XP bodmi (za každý kill XP bod)

xp systém na knife skiny než nějaký rank nad sebou, ostatní věcičky (schopnosti, trail atd) nechat pro money

Kód: Vybrat vše
4. zväčšil by som slot na KNIFE #1 a zrušil server KNIFE #2
rýchlejšie mapy (menšie)

pokud zvýšíš počet tak větší mapky se budou hodit
Obrázek ObrázekObrázek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198319558659
Uživatelský avatar
romanvesmir
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1122
Registrován: 21 čer 2016, 21:33

Re: Zlepšenie KNIFE situácie

Příspěvekod UniZm » 14 bře 2020, 23:58 VIP

True, @romanvesmir. Treba to rozbehnúť, je to len + pre KNIFE. ;)
knife
kz
Uživatelský avatar
UniZm
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 878
Registrován: 11 bře 2020, 16:40
Bydliště: Vienna, Austria

Re: Zlepšenie KNIFE situácie

Příspěvekod MiniLighting » 23 bře 2020, 04:11

Čo by som zmenil? .. :
1. odstránil by som BHOP výhodu z VIP
2. pridal LVL, ktorý sa bude zobrazovať pred nickom a zvyšovať sa bude XP bodmi (za každý kill XP bod)
3. odstránil by som väčšinu máp, ktoré sa absolútne nehrajú alebo hrajú minimálne a dal šancu novým mapám
4. zväčšil by som slot na KNIFE #1 a zrušil server KNIFE #2
5. nahradil staré knife skiny novými
6. pridal nové songy na server (sú tam staré asi cca 4 roky)

Moje nazory

1. Nevidim duvod, stejnak to tam pouziva minimum lidi.

2. To s XP by nebylo spatne, (k romanovi) ale zase strasne moc lidi hraje proste s default skinem, protoze jim vetsina skinu nevyhovuje, atak nemaji duvod s nema hrat —> sbirat xp.Chtelo by to pridat nejake nove skiny, aby to hrace nadchlo,pak by to melo vetsi smysl (skiny by si hraci odhlasovali samozrejme sami). Dobre by bylo, kdyby byl treba nejakej knife, ktery se ziska treba za urc. pocet zabiti bez smrti (killstreak), nebo za urc. pocet aces (samozrejme, ze by se do toho poctu nepocitaly aces kdy je na serveru 2-4 lidi, to by si to pak mohli hraci farmit :D).

3. Absolutne souhlasim,100hp mapy jako ka_.. se nehraji. Pridat nove mapy, nejlepe aby vyhovovali poctu hracum. Vim, ze je jedna mapa (35hp), ktera je treba extremne mala a Kdyz je na serveru 12 lidi, tak se tam casto vlakuje (na tech lavkach), davaji se zada a nechodi se po jednom. Tyhle mapy bych dal taky pryc, akorat to vetsinu lidi stve.

4. Na KNF #1 bych sloty zvetsil, byva tam plno(viz. hlstats graf) (nebo 10,11 lidi, coz je jakoby normalni k 12slotum, nekdo se chce napojit ale nemuze ,protoze je plno nebo vip slot, atak na to kasle atak dale..),ale tim padem bych (jak sem zminoval ve 3.)odstranil male mapy, na kterych casto pri velkem poctu lidi vznikaj problemy. KNF #2 bych zatim nerusil, staci se podivat na hlstats a uvidis, ze tam mezi cca 14-22:00 hrajou lidi, Coz ale v dobe, kdy jsi psal tenhle prispevek tak nebylo. Sam tam obcas zajdu a vzdy tam hraje aspon 4lidi v odpolednich hodinach :D .

5. Jen souhlasim. Pri zmene skinu by se mohlo povest prosadit bod cislo 2. (za urc. Lvl urc. skin)

6. Jen souhlasim. Stare songy Uz nejsou “in”, clovek je nezna, atak to nedava smysl. Dal Bych tam neco, co leti v dnesni dobe.

Tu mapu, kterou myslim v 3. sem odpo, az vstanu dopisu. Nemuzu si ted vzpomenout :roll:

Knf hraju Uz hodne dlouho, sice s prestavkami, ale I tak, chce to zmenu.
MiniLighting
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 01 dub 2016, 14:28


Zpět na Knife Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků