I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod CrossXXX » 25 bře 2020, 21:04

Zdravím,

tímto příspěvkem bych chtěl poukázat na nevzdělanost a aroganci konkrétně administrátora nickem "TotalusCZ". No, abych popsal situaci co se stala... V klidu jsem u sebe doma v resce a píšu si z kamarádama v chatu a najednou dostanu jednodenní ban, důvod "kažení hry/provokace". V přiložených screenech jde jasně vidět že jsem nic ofenzivního do chatu nepsal, pouze jsem postnul link co jsem našel na stránce wikipedia. Hrác "hixboy049" tam psal něco o veřejném urážení a to byl asi pádný důvod pro mé zabanování...
Prosím o řádné OBJEKTIVNÍ A NESTRANNÉ prošetření a nabídnutí případného řešení.
Popřípadě o dodání důkazu usvědčujících mě z mého údajného provinění, jestli tak nebude učiněno tak zde platí zásada presumce neviny.
děkuji Cross.
Přílohy
2.png
1.png
CrossXXX
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 bře 2020, 20:50

[V] Stížnost - TotalusCZ

od Rumcajz » 25 bře 2020, 21:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod CrossXXX » 25 bře 2020, 21:11

Pardon za špatný název... Jedná se o admina "TotalusCZ" a server Survival2.
CrossXXX
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 bře 2020, 20:50

Re: Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod misanov » 25 bře 2020, 21:22

Dale bych chtel k tomuto pripadu pridat nasledovné. Po dobu asi 10 minut jsem byl urazen v chatu a provokovan. Kdykoliv jsem napsal jednomu z adminu ktery byl zrovna na serveru (TotalusCZ, MrLopatka) tak me vyignorovali a ani nic nenapsali. Pote dostal Cross ban a ja se zeptal na duvod banu. Bylo mi sdeleno ze se jedna o provokaci. Kdyz jsem se zeptal o dukaz teto provokace tak jsem zase nedostal odpoved. Kdyz jsem chte vysvetlit jak toto pravidlo provokace funguje tak jsem znovu nedostal odpoved. Chtel bych timto nahlasit absolutni neschopnost a nezajem ze strany techto dvou adminu a take jejich zainteresovanost v tomto pripade. Je mi absolutne jasne ze mi tady nekdo napise ze jsme vsechny urazeli a psali spatne veci. Takze pokud ma ban Cross opravneny tak bych ho mel dostat take ja, DevilKIKI, Vontan, MJezek, Hixboy. Dekuji za spravedlive vzreseni teto situace a potrestani vzse uvedenych adminu.
misanov
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 bře 2020, 21:14

Re: Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod CrossXXX » 25 bře 2020, 21:32

Dále bych chtěl jenom předejít argumentům typu "screen log je moc krátky" apod. tak nikde v pravidlech ani v ničem jiném není specifikováno jak dlouhý má chat log s důkazem být. Já jsem postnul chat log s mojí poslední zprávou až po mé zabanování.
CrossXXX
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 bře 2020, 20:50

Re: Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod TotalusCZ » 25 bře 2020, 21:42

Zdravím,

ban jsem ti dal za tvé chování na serveru, včera si dostal 2 bany za kažení hry a provokaci, ze které si si očividně nevzal poučení, ikdyž to dnes bylo spíše co se tyče chatové provokace, stále tam byla, jak adminů, tak akademika, tak i hráčů. Po mutu na caps si se mě ptal jestli mužeš postnout link na wikipedii i kdyby si tuto stránku nevytvořil což si podle mě udělal, stále se jedná o velice provokativní link kde se vysmíváš hráči že je irelevantní a akademikovi že je kid.

https://en.wikipedia.org/wiki/Draft:Hixboy049

https://gyazo.com/febf0ebe46671935200df5b4da78d6c7

https://gyazo.com/eda423bd8a276097cb2cc32d3754e492

Dále si se na serveru dělal srandu z pravidel které se podle tebe nedodržují což bohužel není pravda, když provokatéři jako ty dostanou ban. Což se dá také brát jako provokace neboť se vysmíváš někomu že je admin a nezná pravidla přitom pravidla se opakovaně porušovala na vaší straně.

https://gyazo.com/da62984edd71a2bb313cba241198b4f4

Poté si celou dobu uřážel a provokoval DevilKiki která je akademik s tím že je kido, že má evip, že sucku*e a také že je snich a vysmíval se jí že chce byt admin. Kde se zase jedná o provokaci a urážky.

https://gyazo.com/856bf0219b40a9ec176606c62d402951

https://gyazo.com/21de4e6c165fb48fbb8f1be9cf9baccf

https://gyazo.com/f72a7ae4e8432d3461713c5857353c95

https://gyazo.com/669f4eb690d3f888adf9c26dacaedd57

https://gyazo.com/a8b478386e92f66208882b99021bee93

Důvod proč ban trvá 24h je z toho důvodu opakované provokace, kdy jste včera dostali 2 bany za provokaci. A dnes když jste znovu došli na server a provokovali, hledáte v pravidlech mezery a zkoušíte je využít ve svůj prospěch, provokujete hráče, akademiky, adminy a snad všechny co na server dojdu a nejsou ve vašem týmu.

Co se týče pana misanova je to samé jako u CrossXXX provokoval si a to jen jednou před chvílí jsem ti dal mute za uražky a nadavky které si zase valil do akademika DevilKiki

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko

Re: Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod misanov » 25 bře 2020, 21:53

To je vse? celkem slaba odpoved. Nemeni nic na tom ze jste nas ignorovali a nepodali zadne vysvetleni. Byli jste proti nam zainteresovani a neresili iste provokativni chovani jinych hracu. Nerespektovali jste presumpci neviny coz jsi i priznal v chatu a mam screen ktery klidne postnu pokud budete chtit. Jak vim je to jedna z hlavnich zasad zakonu Ceske Republiky. Poprosil bych detailnejsi vysvdtleni k teto situaci. Dekuji.
misanov
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 bře 2020, 21:14

Re: Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod CrossXXX » 25 bře 2020, 21:55

Prosil jsem o RELEVANTNÍ A NESTRANNÉ posouzení, připadá ti jako nestranné posuzovat svůj případ? Tebe jsem pouze prosil ať poustneš své důkazy a ne tvůj názor. Ale když už jsi ho napsal tak pořád čekám na ty důkazy, tvé screeny jsou o ničem vypovidajicí, nic relevantního. Stránku jsem nevytvořil a ikdyby tak na ni nic urážlivého není. Někdo kdo má 14yo je "kid" což v překladu znamená díte ale to určitě víte. Že někdo je irelevantní je urážka? Taky ne.
CrossXXX
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 bře 2020, 20:50

Re: Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod misanov » 25 bře 2020, 22:39

Naprosto souhlasim s Crossem. A kdyz uz mate jeho chat logy tak bych vas rad i poprosil o chat logy vasich vies jmenovanych kamaradu kteri me po dodu 10 minut neustale urazeli, provokovali, a nechovali se ke me s respektem. To se jako resit nebude? Krasne se zde ukazuje jak jste v tomto pripadu zainteresovani. Chapu ze jsem se misty mol chovat provokacne a neslusne a svou vinu nebudu popirat pokud uznate za vinu i vasi kamaradum (DevilKIKI, MJezek, Vontan a HixBoy). Dekuji za spravedlive vyrizeni me zadosti a poprosil biche aby se timto pripadem zabiral i nekdo jiny nez vise uvedeny, zainteresovany admin.
misanov
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 bře 2020, 21:14

Re: Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod DogeTennant » 25 bře 2020, 22:53 VIP

Totalus se pouze vyjádřil, nijak neposuzuje stížnost na sebe.

Nevím jak jsou jeho důkazy irelevantní když odkazují přesně na to, za co vám dal ban. Dále pak vy k většině věcí co píšete žadné důkazy nemáte, což byste měli mít, jinak je to pouze slovo proti slovu a v takovém případě věříme adminovi. Na screenech je jasně vidět jak zesměšňujete adminy, akademika, děláte si srandu z pravidel, spamujete atd. Samozřejmě že není nadávka když někomu napíšeš že je kid, když tomu tak opravdu je, ale už není v pořádku když se někomu za to směješ, každý jsme jednou byli dítě a není na tom nic za co se stydět.

Jedinou zkušenost jakou s vámi mám já je provokace a včera jsem vám psal že pokud máte jakýkoliv problém např. s pravidly máte s tím jít na forum a ne zesměšňovat server v chatu, pak se nemůžete divit že za to máte tresty. Samozřejmě když dostanete 3 bany za provokaci v rozmezí pár dnů tak se to bude prodlužovat.

Pokud ti nějaký hráč nadával nebo tě urážel máš dát na forum do porušení pravidel důkaz, pokud byl na serveru admin, který schválně ignoroval tyto urážky a nadávky musíš dodat důkaz.

Pokud nedodáte další důkazy budu brát stížnost jako neoprávněnou.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod CrossXXX » 25 bře 2020, 23:12

Podívej se na ty dva screeny co jsem dal do téhle stížnosti. Je tam jenom link co jsem poslal a následně mé zabanováni - neoprávěné. Dále váš argument že jsem se někomu smál - mohu prosím vedět které pravidlo to zakazuje ? Nikde ho nevidím takže z téhle stránky jsem zase nic neporušil. Nikomu jsem nenadával ani jsem nikoho neurážel což proti pravidlům už je. Takže prosím o doložení screenu(v těch co poslal TotalusCZ není ani jedna věta kde bych někomu nadával) kde někoho urážím nebo o neprodlené odbanování a uhrazení uniklého zisku což je pár hodin expení v xpfarmě (výpočet kolik lvlu mi ušlo nechám na Vás) a peníze které jsem mohl vydělat za tu dobu těžením. A samozřejmě potrestání admina.

Děkuji za rychlé vyřešení Cross.
CrossXXX
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 bře 2020, 20:50

Re: Stížnost - TotalusCZ

Příspěvekod DogeTennant » 25 bře 2020, 23:43 VIP

Screeny co jsi dodal nejsou dostatečné na nějaké potrestání admina, jelikož admin dodal mnohem víc důkazů které svědčí o tom že jednal správně. Ban byl za provokaci ne za urazky/nadavky, a výsměch se úplně v pohodě dá brát jako provokace, zvlášť když ses vyjadřoval tak jak ses vyjadřoval. Admin žádný další důkaz nemusí dodávat, to co poslal je dostačující za to, za co vám dal ban, pokud admin něco opravdu porušil tak dodej důkaz ty. (A jak jsem psal, ty dva screeny nestačí)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků