Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Prosím Unban

Příspěvekod pepega333 » 28 bře 2020, 13:33

Název topicu: HeadHunter Shadow/Jail Break #1
SID: STEAM_0:0:417952501
Odkaz z Ban listu:https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/index.php?p=banlist
Stalo se to že jsem dostal ban na jeden den za umyslné kažení hry co se dá vysvětlit tím že jsem omylem trefil vězně a nevěděl jsem o tom a admin Kusajda mi dala ban na 1 den , ale ten stejný den jsem se omylem připojil k ct a nechalo mě to u ct tak jsem si myslel že už ban vypršel ale nevypršel kicklo mě to zpátky do ct tak jsem počkal den furt jsem měl ban na ct tak jsem šel na stránku gamesite.cz kde jsem našel že mám perma ban za obcházení banu poprosil bych o unban
pepega333
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 bře 2020, 13:17

[V] Prosím Unban

od Rumcajz » 28 bře 2020, 13:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Prosím Unban

Příspěvekod ericek111 » 28 bře 2020, 18:50

Ban už skončil. Hráč je u CT a veselo kántri väzňov. ¯\_(ツ)_/¯

Za jeden freehit ban nedostaneš.

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků