I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] (getting kicked for beeing happy) BY : Bob_Kok

Příspěvekod YxngOlii » 24 bře 2020, 22:33

Název tématu [Server / Nick admina]: surf combat / Bob_Kok
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198859534920/
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: I Got kicked for beeing happy ;) , cuz i hit a crazy shot and i said in voice chat :, WUUUUUUHUUUUU WHAT THE FUCK :lol: . THE GUY I KILLED ( young sniper boy ) he muted me for 720 cuz i was mad and a little bit louder
and a talked to R7C while bob was on server
i told him its not fair
cuz alot of people saying pico and kokot and dont getting kicked
but i said what the fuck 1 time cuz i was happy and i getting kicked and muted

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: DEMO : ( http://leteckaposta.cz/505517865 ) TIME WHERE I GOT KICKED : ( 04:24)

map: surf_10x_reloaded_gs2
Uživatelský avatar
YxngOlii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 bře 2020, 21:52

[V] (getting kicked for beeing happy) BY : Bob_Kok

od Rumcajz » 24 bře 2020, 22:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: (getting kicked for beeing happy) BY : Bob_Kok

Příspěvekod Atilos » 24 bře 2020, 23:48 VIP

My English is good, but not so much .. Throw it in the translator please...

Pokaždé když s tebou hraji na serveru, jsi toxic a nadáváš... jsi problémový hráč... dostal jsi nespočet kiků, ale nikdy to snad nepřerostlo v ban. Máš ve zvyku nadávat a házet jedno slovíčko "fuck" za druhým...
Už když jsem tě poprvé kikl na surf_10x_reloaded_gs2, tak jsi byl toxic a pořád jsi se ptal, kde máš důvod, ten důvod je lehký nadáváš... a za to poneseš následky... nevím jak u Vás doma, ale u nás to není slušné ani vhodné... poté jsi znovu zanadával a dostal jsi mute na 10 minut, to ti však nestačilo a měl jsi tam snad dvouminutový proslov, který se neobešel bez nadávek a tvého řevu do mikrofónu, tak jsi dostal 12 hodin, opravdu mě to už nebavilo poslouchat...

To, že ostatní admini přehlíží to, že někdo nadává a používá výrazy, které ses krásně naučil jako je "pico" a "kokot" je jejich věc, ale já si na sebe nebudu brát to, že tam někdo nadává a dojde na mě stížnost, že to neřeším...

Sám sis ve stížnosti odpověděl, že jsi nadával, je to absurdní, takhle ztrácet čas, měl by ses nad sebou radšeji zamyslet, nebo se budou tvoje bany prodlužovat, doufám, že se nad sebou zamyslíš a uznáš svou chybu a že nebudeš zbytečně nadávat a tak mi tu kazit večer...

Gratuluji Grootovi, :lol: který tuto stížnost vytvořil... ač jsem se mu to pokoušel 10 minut vysvětlovat.. zřejmě taktéž nepatří mezi nechytřejší jedince... :roll:

Kamarád Groot ti v překládání určitě pomůže.
Obrázek
Obrázek
"No pain, no gain."
Uživatelský avatar
Atilos
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: 22 čer 2017, 17:04
Bydliště: Skoro Brno

Re: (getting kicked for beeing happy) BY : Bob_Kok

Příspěvekod polskasila » 25 bře 2020, 22:24 VIP

I admit that the kick was not really necessary, but you're supposed not to swear, there is no reason for everyone to hear you screaming. You can simply do that by not pressing your push-to-talk button :)

About the mutes? Yeah, if you just went here and would make an appeal, why not. Instead, you kept talking about reporting the server, blah blah... Nobody needs to hear this. If you want to complain, do it without this gossip, then I will most likely punish the administrator. Both mutes were valid due to your trashtalk, though.

For the next time I advise you to choose better words or not to speak at all.
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: [V] (getting kicked for beeing happy) BY : Bob_Kok

Příspěvekod Domee » 30 bře 2020, 08:24

Vím, že nikoho nezajímám a nebudu se sem vyjadřovat.
Domee
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 bře 2020, 18:11


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník