MIKROFON

Příspěvekod Debius » 26 bře 2020, 15:51

• Typ přístroje - počítač
• Typ IOS + Kolika bitový máte PC - WIN 10 & x64
• Typ problému - Mikrofon
• Jak starý je přístroj - Dva roky
• Kdy se problém začal projevovat - Před týdnem, když jsem si po dlouhé době stáhl opět CS 1.6
• Komponenty v PC - AMD Fx-6300 Six-Core Processor 3.50GHz, GeForce GTX 1050 a 8GB RAM
• Podrobnější popis problému - Asi před týdnem jsem se rozhodl, že si opět zahraji CS 1.6 Jailbreak, ovšem jakmile jsem zapl hru, nastavil si svoje preferované nastavení, tak jsem zjistil, že mi nefunguje mikrofon. Respektive, když do něj zařvu, tak mě jde slyšet, avšak stále potichu. Problém je v tom, že všude jinde (Teamspeak, Discord, CS:GO, aj.), mi mikrofon funguje úplně bez problému. V CS 1.6 jsem zkoušel do konzole napsat pár příkazů, které by tomu mohli pomoci, avšak problém stále přetrvává. Dostal jsem radu, že bych si mohl zkusit nastavit mikrofon přímo ručně, avšak protože si chci počítač zachovat v pořádků, tak se ptám vás, odborníků.
Předem děkuji za odpověď.
Obrázek_HC Sparta Praha_Obrázek
Uživatelský avatar
Debius
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 22 črc 2016, 17:11
Bydliště: Beroun, Středočeský Kraj.

MIKROFON

od Rumcajz » 26 bře 2020, 15:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Beroun, Středočeský Kraj.

Re: MIKROFON

Příspěvekod Debius » 26 bře 2020, 22:30

Vyřešeno. Vyřešil jsem to tak, že jsem si v nastavení mikrofonu přenastavil u hry CS 1.6 mikrofon na výchozí a od té doby mi to funguje. Díky za snahu, můžete locknout.
Obrázek_HC Sparta Praha_Obrázek
Uživatelský avatar
Debius
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 22 črc 2016, 17:11
Bydliště: Beroun, Středočeský Kraj.

Re: MIKROFON

Příspěvekod Debius » 31 bře 2020, 21:19

Problém stále přetrvává.. Mikrofon fungoval asi den, pak to zase přestalo fungovat..
Obrázek_HC Sparta Praha_Obrázek
Uživatelský avatar
Debius
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 22 črc 2016, 17:11
Bydliště: Beroun, Středočeský Kraj.

Re: MIKROFON

Příspěvekod kefr8 » 31 bře 2020, 21:25

Jaký máš mikrofón? Headset nebo samostatný? A USB nebo jack?
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: MIKROFON

Příspěvekod Debius » 31 bře 2020, 21:29

kefr8 píše:Jaký máš mikrofón? Headset nebo samostatný? A USB nebo jack?


Headset a jack
Obrázek_HC Sparta Praha_Obrázek
Uživatelský avatar
Debius
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 22 črc 2016, 17:11
Bydliště: Beroun, Středočeský Kraj.

Re: MIKROFON

Příspěvekod kefr8 » 31 bře 2020, 22:54

1. Stáhni si Equalizer APO (https://sourceforge.net/projects/equalizerapo/). Až se tě prográm zeptá, na jaký přístroj se má nainstalovat, tak zaškrtni svůj mikrofón a resetuj PC.

2. Stáhni si Peace (https://sourceforge.net/projects/peace- ... extension/), otevři prográm, a klikni na Simple Interface. V pravém dolním rohu selectni svůj mikrofón a nahoře si nastav boost micu.

jack miky by většinou neměli mít takový problém, ale doufám že ten equalizer ti pomůže. Já osobně ho používám taky na 20 dB a na 1.6 funguje parádně.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: MIKROFON

Příspěvekod Debius » 01 dub 2020, 10:26

kefr8 píše:1. Stáhni si Equalizer APO (https://sourceforge.net/projects/equalizerapo/). Až se tě prográm zeptá, na jaký přístroj se má nainstalovat, tak zaškrtni svůj mikrofón a resetuj PC.

2. Stáhni si Peace (https://sourceforge.net/projects/peace- ... extension/), otevři prográm, a klikni na Simple Interface. V pravém dolním rohu selectni svůj mikrofón a nahoře si nastav boost micu.

jack miky by většinou neměli mít takový problém, ale doufám že ten equalizer ti pomůže. Já osobně ho používám taky na 20 dB a na 1.6 funguje parádně.


Díky moc, equalizer pomohl. Doufám, že to bude fungovat.
Obrázek_HC Sparta Praha_Obrázek
Uživatelský avatar
Debius
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 22 črc 2016, 17:11
Bydliště: Beroun, Středočeský Kraj.


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků