[Z] [žiadosť o admina]

Příspěvekod Tomasgamereu » 21 úno 2020, 16:46

Meno na serveri-Tomasgamereu
b)Vek-16, onedlho 17...
c) VIP-Neaktivované
d)Aktivita-Priemer 2-3 hodiny denne ale často sa stáva že to dám aj na 12-hod
e) Gamesites priestupky- Párkrát kick kvôli hlúpostiam ale snažím byť sa pravidla dodržiavať, a chcel by som aby ich dodržiavalo viacej ľudí, pretože na serveri sa nájde ohromujúce množstvo čo im slovo pravidlo nič nehovorí
f) Priestupky na ostatných herných portáloch- ban som dostal v rozpätí (2-5x) vždy z toho istého dôvodu robil som veci ktoré neboli zakázané len adminom to vadilo, Keďže admini nevedeli argumentovať a jedine čo vedeli bolo banovať tak som ich schytal... Teda bany boli bezdôvodne pretože vždy som vedel čo píšem ale k banu ma dostala ich neznalosť či už pravidiel alebo právomocí...
g) Niečo o sebe- Volám sa Tomáš... Som zo Slovenska zo Žilinského kraja. Chodím na strednú priemyselnú školu informačných technológií. Ovládam Nemecký, Ruský a Slovenský jazyk. Viem pracovať s programovacími jazykmi ako napr. Python,java, Javascript. Rád sa venujem politike, zákonom a argumentácií. Popritom všetkom si rád zahrám minecraft na gamesites. Som človek ktorý rýchlo reaguje, myslím si že problém s aktivitou by nebol a taktiež ani s riešeniami problémov. Vždy si poradím.
h)Prečo by som sa chcel dostať do admin teamu?- Minecraft hrávam už dlho, a aj po toľkých rokov je to môj favorit. Minecraft hrávam každý deň tak prečo nevyužiť tú možnosť zabávať sa a pomáhať ostatným ľudom... Vždy rád ochotne pomôžem, vysvetlím. Hlavne by som chcel zabrániť konfliktom. Chcem aby sa poctiví hráči bavili a nie aby boli obťažovaný nadávkami,cheatami a griefingom....
Tomasgamereu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 úno 2020, 13:13

[Z] [žiadosť o admina]

od Rumcajz » 21 úno 2020, 16:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [žiadosť o admina]

Příspěvekod Tomasgamereu » 21 úno 2020, 17:23

[quote="Tomasgamereu"]Meno na serveri-Tomasgamereu
b)Vek-16, onedlho 17...
c) VIP-Neaktivované
d)Aktivita-Priemer 2-3 hodiny denne ale často sa stáva že to dám aj na 12-hod
e) Gamesites priestupky- Párkrát kick kvôli hlúpostiam ale snažím byť sa pravidla dodržiavať, a chcel by som aby ich dodržiavalo viacej ľudí, pretože na serveri sa nájde ohromujúce množstvo čo im slovo pravidlo nič nehovorí
f) Priestupky na ostatných herných portáloch- ban som dostal v rozpätí (2-5x) vždy z toho istého dôvodu robil som veci ktoré neboli zakázané len adminom to vadilo, Keďže admini nevedeli argumentovať a jedine čo vedeli bolo banovať tak som ich schytal... Teda bany boli bezdôvodne pretože vždy som vedel čo píšem ale k banu ma dostala ich neznalosť či už pravidiel alebo právomocí...
g) Niečo o sebe- Volám sa Tomáš... Som zo Slovenska zo Žilinského kraja. Chodím na strednú priemyselnú školu informačných technológií. Ovládam Nemecký, Ruský a Slovenský jazyk. Viem pracovať s programovacími jazykmi ako napr. Python,java, Javascript. Rád sa venujem politike, zákonom a argumentácií. Popritom všetkom si rád zahrám minecraft na gamesites. Som človek ktorý rýchlo reaguje, myslím si že problém s aktivitou by nebol a taktiež ani s riešeniami problémov. Vždy si poradím.
h)Prečo by som sa chcel dostať do admin teamu?- Minecraft hrávam už dlho, a aj po toľkých rokov je to môj favorit. Minecraft hrávam každý deň tak prečo nevyužiť tú možnosť zabávať sa a pomáhať ostatným ľudom... Vždy rád ochotne pomôžem, vysvetlím. Hlavne by som chcel zabrániť konfliktom. Chcem aby sa poctiví hráči bavili a nie aby boli obťažovaný nadávkami,cheatami a griefingom....
*Tento účet mám krátku dobu predtým som mal účet kde bolo veľa nahratých hodín ale zabudol som heslo, tak tu mám nový :)
Určite Ďakujem za Váš názor, S pozdravom Tomáš
Tomasgamereu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 úno 2020, 13:13

Re: [žiadosť o admina]

Příspěvekod DogeTennant » 21 úno 2020, 17:54 VIP

Na serveru nemáš ještě nahráno ani 20 hodin, což se ukázalo na tvých znalostech serveru při naší dnešní konverzaci někdy odpoledne, kdy si nevěděl základní pravidla a celou dobu ses semnou bavil sarkasticky a párkrát ti utekla i nějaká ta nadávka a urážka (ať už vůči serveru nebo hráčům).

Zjisti si víc o serveru, zlepši vyjadřování a za měsíc to můžeš zkusit znovu. + Bych ti možná doporučil akademii, pro tebe možná lepší možnost.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2236
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: [žiadosť o admina]

Příspěvekod Tomasgamereu » 21 úno 2020, 20:24

[quote="DogeTennant"]Na serveru nemáš ještě nahráno ani 20 hodin, což se ukázalo na tvých znalostech serveru při naší dnešní konverzaci někdy odpoledne, kdy si nevěděl základní pravidla a celou dobu ses semnou bavil sarkasticky a párkrát ti utekla i nějaká ta nadávka a urážka (ať už vůči serveru nebo hráčům).

Zjisti si víc o serveru, zlepši vyjadřování a za měsíc to můžeš zkusit znovu. + Bych ti možná doporučil akademii, pro tebe možná lepší.
Ďakujem za názor :) Jasné súhlasím treba na tom popracovať, povedal by si prosím kde sa mám obrátiť aby som mohol spraviť tú akadémiu ?
Tomasgamereu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 úno 2020, 13:13

Re: [Z] [žiadosť o admina]

Příspěvekod DogeTennant » 21 úno 2020, 20:27 VIP

Zde máš odkaz na Minecraft Akademii: minecraft-f885.html

Odtud už bys měl najít všechny potřebné informace a přihlášky.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2236
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: [Z] [žiadosť o admina]

Příspěvekod standic » 01 dub 2020, 21:53

Dobrý den,
Rád bych poprosil o práva Admina.
Mám nahráno víc jak 20 hodin.
Jmenuji se ve hře:
|F|lex standamestlSED
Moje ID:
VALVE_0:0:1837221297
standic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 dub 2020, 21:27

Re: [Z] [žiadosť o admina]

Příspěvekod standic » 01 dub 2020, 22:03

standic píše:Dobrý den,
Rád bych poprosil o práva Admina.
Mám nahráno víc jak 20 hodin.
Jmenuji se?
standamestlSED
Moje ID:
VALVE_0:0:1837221297
standic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 dub 2020, 21:27

Re: [Z] [žiadosť o admina]

Příspěvekod ThirdFriend93 » 02 dub 2020, 00:20

A proč to píšeš tady?
cumuju na zed
Uživatelský avatar
ThirdFriend93
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 60
Registrován: 08 lis 2019, 18:15
Bydliště: Idk


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků