I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Zneužívaní Admin práv (TP)

Příspěvekod osku666 » 01 dub 2020, 23:36

MRlopatka,Canady Survival1

admini se na mě portnuly a když sem byl afk tlačili mě ven z resky nemam video ale
3 snímky jak mě tlačí ven z rezidence a chtěli mě zabít mamlasové
zneužili práva pomocí TP A pokus o zabití

dukazy: https://ctrlv.cz/2cRg , https://ctrlv.cz/dnYn , https://ctrlv.cz/gRox

Osku babiš ez
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

[V] Zneužívaní Admin práv (TP)

od Rumcajz » 01 dub 2020, 23:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: Zneužívaní Admin práv (TP)

Příspěvekod MrLopatka » 02 dub 2020, 00:25

Takže... Milý Osku, portnul jsem se na tebe jen jedinkrát, abych se podíval, co píšeš na tabulku ve výšce na sloupu z bloků, jelikož to bylo v resce, tak jsem se tam nemohl dostat jinak. Na té tabulce byla nadávka na jistého admina. To teď ale řešit nebudeme.. Každopádně vytlačování z resky není porušení pravidel a já svá práva nezneužil, jelikož než jsem tě vytlačoval z resky tak jsem se neportoval, ale došel jsem si pro tebe normálně po svých. Přeji dobrou noc a krásné sny <3
Lež má krátké nohy, ale umí rychle utíkat.
Uživatelský avatar
MrLopatka
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 kvě 2018, 16:46

Re: Zneužívaní Admin práv (TP)

Příspěvekod osku666 » 02 dub 2020, 00:33

to zas bude psaní ach ach no celou dobu sem měl F5 viděl sem portnout se ErbiCZ , MRlopatka(tebe), Canadyho po tom co ste si vzadu pobíhali hitovali mě naty a ještě někoho sem afkoval na truhle admin canady mě schodil z truhly pokud se chcete hadat že ne mam screen jak padám a tlačí mě ezi no a jak mě schodil tak nahoře v dukazech se přesvěčte jak mě dostrkali mimo res potom co mě vytlačili mimo res lopata mě hitnul 1x ale stihnul sem utyc zpět do res takže portnul se na mě a pak při afk mě vytlačil z resky ZNEUŽIVÁNÍ TP :)
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: Zneužívaní Admin práv (TP)

Příspěvekod DogeTennant » 11 dub 2020, 00:07 VIP

Jelikož je tam prodleva asi 8 minut mezi portem a tvými screeny je důležité vědět co se dělo mezi, jelikož na to nejsou důkazy, pouze to co admin píše a podle coreprotectu jsem dohledal že jsi tam opravdu psal na cedulky, tak jejich port byl asi oprávněný, jelikož chtěli kontrolovat jestli na cedulky nenadáváš. Každopádně na screenech je vidět, že se tě pokoušeli vystrčit z resky a pravděpodobně tě zabít, což se nestalo, takže tentokrát odejdou admini s upozorněním a dají si na to pro příště pozor.

Vyřešeno.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2239
Registrován: 15 dub 2015, 15:56


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků