Vše ohledně kategorie serverů: Fun Servery

Re: Paintball - návrhy a hlášení bugů

Příspěvekod RickGS » 28 črc 2016, 14:29

eXcision píše:
killermacka píše:Zdravím poslednou dobou som si všimol že na PB serveroch hraje málo hráčov a čím to je ? Je to " niektorými " hráčmi myslím VIP ktorí hrajú na mapách s VIP zbraňami ako chápem kúpili si ok využívajú zbrane ale tým mizne úbytok hráčov na serveri keď na mapách cs_chickencraft a assek zoberú gr snip tak ... fakt sa hraje ťažko niekedy aj mne.

Moje návrhy:
1. Odstrániť mapu assek a nahradiť ju inou
2. Odstrániť zbraň snip
3. Odstrániť gr-granatomet

Ak by ste nechceli odstrániť tie zbrane tak aspoň keby brali 50 hp VIP by tak muselo zo snipou trafiť hráča dvakrát a to isté gr. Ako nehrajem dlho Paintball možno tak rok a pamätám si ešte niečo ako sa mi sťažovali hráči na tieto zbrane po prípadne mapy a odišli hrať iné mody. A ešte ma napadol jeden návrh a to je bočný ak by neprešli tieto 3 návrhy tak aby hráčom viac padali bedne zo snipami granátomentmi. Ďakujem za prečítanie po prípadne zhodnotenie ;)


Smazat zbrane by nebyl dobry napad, ale ubrat na jejich dmg by bylo fajn, ja jsem uz neco navrhoval par zmen Dwandymu, ale nejspise se v nejblizsi dobe nic upravovat bohuzel nebude zkusim se znova zeptat, ale nic nemuzu slibit.

Assek je sniper mapa, kde normalni hrac bez itemu sniper nema zadnou sanci tam je prevaha na VIP strane velika stejne jako na mape de_paintball. Mazat nevim no je docela hrana.


de paintball a asek bych smazal proste, je hrana ok, ale koho bavi? spis lidi jen cekaj kdy bude normalni jako treba houses, dmg bych snizil to jo zbrane odstranit, macko a kde mas pak vyhodu vip hracu? pouze hp a sprint to uz je trosku blbost ty zbrane odebrat..:)
Uživatelský avatar
RickGS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 287
Registrován: 16 dub 2015, 19:46

Re: Paintball - návrhy a hlášení bugů

od Rumcajz » 28 črc 2016, 14:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Paintball - návrhy a hlášení bugů

Příspěvekod killermacka » 28 črc 2016, 16:58

No napriklad na miesto gr by som dal super zbran na 50 nabojov to mu nevydrzi na. Cele kolo ostrelovania.
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Paintball - návrhy a hlášení bugů

Příspěvekod Dominooo » 15 dub 2020, 13:39

Ak ešte niekto čítate túto tému tak by ste mohli písať návrhy :)
„Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“

Obrázek
Uživatelský avatar
Dominooo
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1200
Registrován: 11 zář 2016, 07:45
Bydliště: Šurany

Předchozí

Zpět na Fun Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků