Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Vzkaz

Příspěvekod asdsdaasdsadasd » 21 dub 2020, 23:54

Můj vzkaz o fungování GS pro vedení a vlastně každého, kdo má chvíli čas ke čtení (nechci, aby to bylo vymazáno, proto na externím zdroji): https://pastebin.com/Ktkfwx5s
Přeji hezký den. ;)
asdsdaasdsadasd
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 dub 2020, 23:50

Vzkaz

od Rumcajz » 21 dub 2020, 23:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Vzkaz

Příspěvekod Gustik » 22 dub 2020, 02:28 VIP

Bohužel vůbec nevíš, o čem mluvíš. Už jen to, že třeba zpochybňuješ povýšení Trsaka či Péti, o něčem svědčí. :roll:
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Vzkaz

Příspěvekod ericek111 » 22 dub 2020, 09:58

A prečo anonymne? :D

Admini musia dodržiavať banovací poriadok, zle je, GS chráni hráčov.
Admin vyrieši hráča mimo banovací poriadok, zle je, GS chráni adminov. Tak vyber si. :D

Prvním problémem je neschopnost vyšších adminů (SA a vyšší). Bohužel, v sekci admin přednese návrh, vyšší admin s ním možná souhlasí, ale nic se neděje. Bugy zůstávají několik měsíců neopravené, nikdo nemá zájem cokoliv řešit, všechna snaha přichází vniveč. Běžný admin nemá šanci prosadit změny.

Nič konkrétne, konštruktívne, zas len pocity.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Vzkaz

Příspěvekod Trsak » 22 dub 2020, 12:46 VIP

Ahoj,
Můj vzkaz o fungování GS pro vedení a vlastně každého, kdo má chvíli čas ke čtení (nechci, aby to bylo vymazáno, proto na externím zdroji):

Nic tu nemažeme. A to co jsi udělal úplně nedává smysl, co kdybychom smazali ten odkaz na externí zdroj? :roll: :|

Na úvod chci říct, že jsem bývalým adminem v CS:GO sekci. Ačkoliv tu již naštěstí nepůsobím, letmo mě některý ze současných administrátorů (pochopitelně nejmenuji) této sekce informuje o dění a nejspíše se toho moc nezměnilo.


Už jenom to, že máš informace od někoho jiného a plně jim věříš o něčem vypovídá.

Prvním problémem je neschopnost vyšších adminů (SA a vyšší). Bohužel, v sekci admin přednese návrh, vyšší admin s ním možná souhlasí, ale nic se neděje.

Nikoliv. Pokud se nápad vyšším adminům líbí, hned ho předají developerům - nebo se případně k těm nápadům vyjadřuje rovnou developer.

Bugy zůstávají několik měsíců neopravené, nikdo nemá zájem cokoliv řešit, všechna snaha přichází vniveč. Běžný admin nemá šanci prosadit změny.

Opět lež. Když jsem ještě aktivně vyvíjel GO servery, všechny nahlášení bugy se opravovali ihned. A nic se nezměnilo, Yoda dělá to samé. Pokud se o nějakém bugu ví, je řádně nahlášen a objeví se jeho příčina, je opraven ihned. Jmenuj jeden bug, který zůstal několik měsíců bez povšimnutí. Taky jmenuj, jaké změny nemá běžný admin šanci prosadit s konkrétním příkladem?

Další věcí je získávání vyšších pozic. Bohužel jsou do vyšších pozic dosazováni přátelé těch vyšších, jako například Trsák či Péťa.

Když jsem začínal na GS, nikoho z vyšších jsem neznal. Na pozici SA jsem se dostal za cca 6 měsíců od přijetí. V té době už jsem pracoval s Yodou jako developer serverů a bylo to v době, kdy jsem pro GO sekci vytvořil asi 5 nových serverů a věnoval každý den GS několik hodin denně. Takže to určitě nebylo z důvodu, že bych byl s někým kamarád = další lež.

Bezpochyby jich je více, tito byli však za doby mé působnosti na GS opravdu HLSA či HLA za pár měsíců.

Nikdy to není přece o tom, jak dlouho tu jsi. Aktivní admin, který je tu pár měsíců a projevuje obrovskou aktivitu a snahu má větší šanci na to dostat se na vyšší post, než někdo kdo tu je několik let a jednou za čas si odehraje povinnou aktivitu, aby nebyl vyhozen.

S tím přichází i ochrana takových adminů, kauza, kdy GTA adminka (přítelkyně člena vedení) udělala chybu a následně byla vedením protekčně ochráněna, byla opravdu velmi amatérská.

Jmenuj konkrétně, těch chyb tam bylo víc. Někde jsem reagoval špatně, to si uvědomuji, ale jinak se ke stížnosti vždy vyjadřovalo i druhé nezávislé HLA.

Za další uvedu postupy banování. Bohužel, GS je jediným portálem v ČR, kde se místo administrátora chrání hráči. Délky banů jsou malé, admini musí dodržovat nesmyslné postupy upozornění -> kick -> ban. Na serverech je bordel, ovšem admin se bojí zasáhnout, aby nebyl potrestán.

Pokud to vidíš takto, tak se nebojím říct, že jsi byl špatný admin. I jako admin akademik jsem si na serveru pořádek udělat dokázal a rozhodně jsem se nebál, že bych byl při zásahu nějak "potrestán". Takže akorát další kec.

Výše zmíněné věci se týkaly organizace GS. Přejděme proto k zajímavější věci, kterou je finanční stránka GS. V posledních letech proběhlo mnoho změn, které schytaly kritiku od mnoha hráčů. Z GS se postupně začíná stávat zaprodaný portál. Proč? Co se týká serverů, hráči mají výhody v podobě HP a podobně, což je pochopitelné. Pro financování serverů je to potřeba. Základním vodítkem bylo přepracování VIP modelu z permanentního na časový. Je sice škoda, že již hráč nemá možnost koupit si VIP “navždy”, ale to mají skoro všechny servery.

Navždy není navždy. Jednou skončí server, jednou skončí csko, jednou skončí portál, ... To, že se vedení rozhodlo pro takovou změnu dává smysl a navíc všem ještě poskytli kompenzaci. Takže nejenom, že jsi měl několik let VIP na serveru, ještě si pak na několik měsíců dostal VIP na všechny servery z dané sekce. Takže jsi na tom vlastně vydělal.

Jako ukázku tohoto zaprodanectví berme spíše zrušení stávajících, již zakoupených permanentních VIP. Např. “přepracování” TS bylo opravdu pouze záminkou, jak zrušit permanentní VIP, tudíž donutit hráče znovu zaplatit.

Další lež. U přepracování TS jsem byl od začátku a peníze nebyl ani jeden z důvodů přepracování.

Jaké nové funkce na serveru jsou, plugin pro počítání hodin?

TS se množilo právy a byl tam bordel. Nový TS to vše pročistil, nabídl kompletní ovládání přes bota a kompletní automatizaci všech akcí. Už si nemusíš psát o vytvoření roomky, o dání roomky invis apod., prostě si to uděláš sám přes bota.

To samé platí pro CS:GO servery. Mnoho hráčů koupilo VIP s vědomím, že do zrušení serveru budou mít k dispozici výhody. Jednoho dne se však někdo rozhodl, že permanentní VIP zruší. Uvedený důvod nebyl žádný. Výmluva, že jde o technické provedení, je naprosto zcestná, jelikož stačí přepsat datum expirace VIP v databázi např. na rok 2099. Jedná se o 1 (slovy jeden) řádek v takové databázi.

Zase se opakuješ. To s tou databází ukazuje, že nemáš šajna jak to funguje.

Jediný důvod, proč skutečně k takové změně došlo, je vysávání peněz z hráčů. Bohužel, dnes nikdo nepracuje zadarmo, ale takto okrást své věrné hráče je kompletní amoralita. Je smutné, že uvedené obchodní podmínky si tu vedení mění, jak na běžícím pásu, a připisuje, co se zrovna hodí. Pokud by se jednalo o mé VIP, podám podnět k dalšímu řízení.

Poslední změna obchodních podmínek byla provedena 10.8.2019 - viz. poslední bod obchodních podmínek. Tudiž další lež.

Díky za Váš čas.

Když už máš takový zájem situaci řešit, možná bys tomu taky mohl věnovat svůj čas a fakta si oveřovat přímo u daných osob a ne věřit něčemu, co jsi slyšel "od někoho v admin týmu" :roll:.

Kdokoliv, nejen z admin týmu, může kdykoliv přijít a zeptat se na cokoliv chce. Pokud to nebude nějaká blbost nebo nesmysl, normálně mu bude odpovězeno a určitě na něj nebude nahlíženo nějak jinak.

Takže tak.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Vzkaz

Příspěvekod asdsdaasdsadasd » 26 dub 2020, 12:31

Gustik píše:Bohužel vůbec nevíš, o čem mluvíš. Už jen to, že třeba zpochybňuješ povýšení Trsaka či Péti, o něčem svědčí. :roll:

Nechme hráče udělat si na to vlastní názor.
ericek111 píše:A prečo anonymne? Admini musia dodržiavať banovací poriadok, zle je, GS chráni hráčov.Admin vyrieši hráča mimo banovací poriadok, zle je, GS chráni adminov. Tak vyber si.

Proč anonymně? Je to moje věc, nechci permaban na hlavní účet za to, že napíšu svůj názor. Řešením by byla změna banovacího pořádku.
Trsak píše:Nic tu nemažeme. A to co jsi udělal úplně nedává smysl, co kdybychom smazali ten odkaz na externí zdroj?

Příspěvky z jiných sekcí říkají něco jiného. Kdybys to smazal, potvrdil bys mou teorii o cenzuře na GS.
Trsak píše:Nikoliv. Pokud se nápad vyšším adminům líbí, hned ho předají developerům - nebo se případně k těm nápadům vyjadřuje rovnou developer.

Za doby mého působení ti bylo předáno mnoho návrhů a ty ses raději věnoval GTA, na CSGO se čekalo několik měsíců. :?
Trsak píše:Jmenuj jeden bug, který zůstal několik měsíců bez povšimnutí, jmenuj, jaké změny nemá běžný admin šanci prosadit s konkrétním příkladem?

https://www.gamesites.cz/forum/bugy-na-serverech-f995.html
Příklad: Změny v maplistu, 20 map pro Surf server se dělalo asi rok a půl. :lol:
Trsak píše:rozhodně jsem se nebál, že bych byl při zásahu nějak "potrestán"

Při protekci od vedení bych se taktéž nebál.
Trsak píše:Když jsem začínal na GS, nikoho z vyšších jsem neznal.

Je jedno, jestli ses s vedením znal předtím nebo poznal až tady, stejně je ta hierarchie postavena na kamarádských vztazích.
Trsak píše:jinak se ke stížnosti vždy vyjadřovalo i druhé nezávislé HLA

"nezávislé" ;)
Trsak píše:To, že se vedení rozhodlo pro takovou změnu dává smysl

A smysl to dává konkrétně jaký? :D
Trsak píše:To s tou databází ukazuje, že nemáš šajna jak to funguje.

Aha, databáze jsou dvě? :lol:
Trsak píše:Poslední změna obchodních podmínek byla provedena 10.8.2019

A co hráči se zakoupeným VIP před 10.8.2019, třeba v roce 2015? :lol:

Vážím si vaší reakce, ovšem větší nesmysly sis snad vymyslet nemohl, hlavně na konci :D
asdsdaasdsadasd
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 dub 2020, 23:50

Re: Vzkaz

Příspěvekod Trsak » 28 dub 2020, 00:18 VIP

asdsdaasdsadasd píše:Proč anonymně? Je to moje věc, nechci permaban na hlavní účet za to, že napíšu svůj názor. Řešením by byla změna banovacího pořádku.


Nikdo ti ban nedá a změna jakého banovacího pořádku? :D

asdsdaasdsadasd píše:Příspěvky z jiných sekcí říkají něco jiného. Kdybys to smazal, potvrdil bys mou teorii o cenzuře na GS.

Kdyby nějaká byla, máš už deaktivovaný účet a nebavíme se tu :roll:. Na fóru se nemaže doslova nic.

asdsdaasdsadasd píše:Za doby mého působení ti bylo předáno mnoho návrhů a ty ses raději věnoval GTA, na CSGO se čekalo několik měsíců.

Jmenuj jaké návrhy, prosím. V moment kdy jsem se začal věnovat na GTA už jsem na GO téměř nepůsobil. Takže tak.
A když věnuji x hodin denně GTA, holt už to nevyjde na CS:GO, to bys chtěl už trochu moc :D.

asdsdaasdsadasd píše:https://www.gamesites.cz/forum/bugy-na-serverech-f995.html
Příklad: Změny v maplistu, 20 map pro Surf server se dělalo asi rok a půl.

Vidím tam všechny bugy vyřešené nebo v řešení.
Protože nebyl kdo by to nazónoval, to je jednoduché.

asdsdaasdsadasd píše:Při protekci od vedení bych se taktéž nebál.

Já nevím, jestli jsi nečetl co jsem psal, nebo to prostě jen ignoruješ. Když jsem byl třeba v admin akademii, neznal jsem jediného člena vedení. Tak jaká zase protekce?

asdsdaasdsadasd píše:Je jedno, jestli ses s vedením znal předtím nebo poznal až tady, stejně je ta hierarchie postavena na kamarádských vztazích.

To jsme rádi, že přesně víš, kdo s kým je kamarád a kdo s kým ne. Napiš mi to prosím do PM, dost by mě zajímalo kdo s kým kamarádí! 8-)

asdsdaasdsadasd píše:"nezávislé" ;)

Ano. Pokud teda šéf nebere nějaké drogy, ale to snad ne!

asdsdaasdsadasd píše:A smysl to dává konkrétně jaký?

Bylo to jen na jeden server a zaváděli jsme výhody které pro aktivaci vyžadovali VIP a proto bylo to, že by měl někdo VIP jen na jednom serveru a ne na všech JB překážkou. A je toho víc, toto je jen jeden příklad.

asdsdaasdsadasd píše:Aha, databáze jsou dvě?

Databází je spousta! Ale moc nechápu, co tím chtěl autor říci.

asdsdaasdsadasd píše:A co hráči se zakoupeným VIP před 10.8.2019, třeba v roce 2015?

Co s něma? To datum označuje poslední změnu obchodních podmínek - které, jak jsi řekl, mění vedení "jak na běžícím pásu". Přitom změna byla provedena právě 10.8.2019 a to kvůli přechodu na GoPay. Jiné změny nebyly. Takže si jednoduše lhal.

Vážím si vaší reakce, ovšem větší nesmysly sis snad vymyslet nemohl, hlavně na konci :D

Nemusíš mi vykat :?. Já napsal pouze fakta, ty jsi napsal směsku lží a výmyslu založených na tom, že ti to někdo říkal :roll:.

Čekal jsem tvoji odpověď šťavnatější, zklamal jsi.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník