Zde můžete požádat u zrušení banu na serveru.

[V]Žádost o unban - iVolneck_ ( mašinkatomáš )

Příspěvekod iVolneck » 01 kvě 2020, 21:16

Zdravím všechny co si otevřely tuhle žádost.
Chtěl bych požádat o unban, abych i těm kteří o banu nic neví objasnil situaci, přišel jsem na server, udělal jsem úspěšně teoretické testy a přesunul jsem se do zadní místnosti interiéru kde jsem si dal udělat řidičský průkaz skupiny B. Portnulo mě to do vozidla s tím že jsem s v první řadě podíval na minimapu abych věděl kam mám vlastně jet. Na mapě u nejbližší křižovatky byla žlutá čára, projel jsem jí a nic se nedělo. Udělal jsem to asi třikrát, rozhodl jsem se že bych si nechal poradit skrze OOC Chat vzhledem k tomu že report slouží k řešení failrp hned na místě a ne k bugu. Hned po tom co jsem zprávu odeslal se v OOC Chatu začalo spamovat a očividně si mé zprávy všimnul admin jménem PuNkO, od kterého mi by též udělen BAN na 12 hodin za mixing. Nejsem si žádného mixingu vědom, vzhledem k tomu že BUG v IC nevyřeším tak jsem se rozhodl to řešit tím že se dotázám v OOC chatu a následně se zařídím podle odezvy. Žádám o unban a komunikaci s adminem aby si příště situaci např. ověřil v jakém směru byla otázka vůbec mířena.

S pozdravem Lukáš ( iVolneck_ , mašinkatomáš )
iVolneck
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 kvě 2020, 20:59

[V]Žádost o unban - iVolneck_ ( mašinkatomáš )

od Rumcajz » 01 kvě 2020, 21:16

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban - iVolneck_ ( mašinkatomáš )

Příspěvekod iVolneck » 01 kvě 2020, 21:42

Upravuji skrze odpověd vzhledem k tomu že již uplynul čas pro úpravu.

Steam: https://steamcommunity.com/id/feedmyex/
Přibližný čas a datum: 01.05.2020 v 21:35
Popište, co se stalo:

Zdravím všechny co si otevřely tuhle žádost.
Chtěl bych požádat o unban, abych i těm kteří o banu nic neví objasnil situaci, přišel jsem na server, udělal jsem úspěšně teoretické testy a přesunul jsem se do zadní místnosti interiéru kde jsem si dal udělat řidičský průkaz skupiny B. Portnulo mě to do vozidla s tím že jsem s v první řadě podíval na minimapu abych věděl kam mám vlastně jet. Na mapě u nejbližší křižovatky byla žlutá čára, projel jsem jí a nic se nedělo. Udělal jsem to asi třikrát, rozhodl jsem se že bych si nechal poradit skrze OOC Chat vzhledem k tomu že report slouží k řešení failrp hned na místě a ne k bugu. Hned po tom co jsem zprávu odeslal se v OOC Chatu začalo spamovat a očividně si mé zprávy všimnul admin jménem PuNkO, od kterého mi by též udělen BAN na 12 hodin za mixing. Nejsem si žádného mixingu vědom, vzhledem k tomu že BUG v IC nevyřeším tak jsem se rozhodl to řešit tím že se dotázám v OOC chatu a následně se zařídím podle odezvy. Žádám o unban a komunikaci s adminem aby si příště situaci např. ověřil v jakém směru byla otázka vůbec mířena.

S pozdravem Lukáš ( iVolneck_ , mašinkatomáš )
iVolneck
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 kvě 2020, 20:59

Re: Žádost o unban - iVolneck_ ( mašinkatomáš )

Příspěvekod PuNko » 02 kvě 2020, 02:41 VIP

Ahoj, napisal si do OOC chatu "pomôže mi niekto s autoškolou" ? čo FAKT nieje dobrý napad pisat do GLOBAL OOC. Mal si to fakt radšej napisat do reportu a tam popisat čo sa deje, takto to vyznelo ako úplny mixing a preto ti bol udelený ban.
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Žádost o unban - iVolneck_ ( mašinkatomáš )

Příspěvekod Amaya » 02 kvě 2020, 03:09 VIP

Ahoj iVolneck,

v tejto situácii som bol aj svedkom a pokiaľ by nezakročil PuNko, ja zakročím určite.

Za mňa admin zareagoval správne, máš si dávať pozor čo a ako píšeš do OOC, aby to nebol mixing.

Vyriešené.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky


Zpět na Unban žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků