Zde můžete požádat u zrušení banu na serveru.

[Zamítnuto] Žádost o unban na GTA RP - M1ask

Příspěvekod TheMatejCZ » 01 kvě 2020, 21:03

Steam: https://steamcommunity.com/id/m1ask/
Přibližný čas a datum: 01.05.2020 v 21:00
Popište, co se stalo: Zdravím, dnešním dnem jsem dostal ban na 2 dny za NonRP injuirie a noFearRP. Ban jsem dostal kvůli tomu, že jsem při felony stopu, kde byla pouze 1 hlídka a mířila na řidiče tak jsem toho využil a začal jsem zdrhat a při tom jsem využíval emoce zranění. Hrál jsem, že mě bolí nohy a také jsem si stěžoval na hlavu a nohy. Pak jsem si zalezl za roh a začal jsem pak RPit do /do zranění a v tom jsem dostal ban od ADMINA Amayna více https://gtarp.gamesites.cz/banlist/ Žádám o vysvětlení a rád bych to taky objasnil Amaye na DC.

Přeji příjemný zbytek dne,
M1ask
TheMatejCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 22 led 2018, 21:33

[Zamítnuto] Žádost o unban na GTA RP - M1ask

od Rumcajz » 01 kvě 2020, 21:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban na GTA RP - M1ask

Příspěvekod Amaya » 02 kvě 2020, 02:40 VIP

Ahoj M1ask,

Udelil som tebe a ďalšiemu hráčovi ban za tieto veci - Non injuries RP a No Fear RP.

Prečo Non injuries RP? Je to jednoduché, počas naháňačky ste sa vybúrali celkovo 3x. Prvý krát to bolo pod Pillbox nemocnicou, kde ste to priamo nabrali do zvodidiel, čelne do rohu, otočili ste sa o 180° a ďalej pokračovali v jazde, ako keby sa nič nestalo, trošku ste si tam zajojkaly ako keby vás niečo bolelo ale bez problémov ste pokračovali, potom sa stala ďalšia nehoda, ktorú som nejako nebral moc vážne no stalo sa a tá posledná, kde bol čelný náraz do stromu otočka o 540°, kde následne na vás mierim a ty mi vylezieš z auta a v pohode utekáš mi nepríde 2x legit.

A prečo Non Fear RP? Po poslednej búračke kde ste uznali že je vhodné zastaviť, ste vy dvaja začali utekať aj napriek tomu, že tam na vás mierim.

Nehovorím o tom že hneď po otvorení serveru a ja tam musím riešiť XY vecí a vy ako prvé začnete osočovať a urážať LSPD mi príde dosť trápne.

To je moje vyjadrenie, počkáme na vyjadrenie HLSA+.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky

Re: Žádost o unban na GTA RP - M1ask

Příspěvekod TheMatejCZ » 02 kvě 2020, 08:40

Dobré ráno,

tak to se omlouvám z mého pohledu jsem věděl pouze o dvou bouračkách, protože jsem zřejmě u jedné musel nutně odběhnout a pak jsem se vrátil ve chvíli kdy se prováděl Felony Stop z toho jedna bouračka ta 1. pod nemocnicí na nájezd na tu dálnici to se mi nějak buglo, že jsem to neviděl jako bouračku, ale že to jen s náma cuklo.


Přeji příjemný zbytek dne,
M1ask
TheMatejCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 22 led 2018, 21:33

Re: Žádost o unban na GTA RP - M1ask

Příspěvekod jsemPeta » 02 kvě 2020, 11:59 VIP

Ahoj,

zhlédnul jsem důkaz, který mi byl poskytnut a je z toho velmi patrné, že se jednalo o Non Fear RP.
Ban vám zůstává.

Zamítnuto.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198416100763/
Uživatelský avatar
jsemPeta
TF 2 Hlavní Admin
TF 2 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 219
Registrován: 07 srp 2018, 14:45


Zpět na Unban žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků