Zde můžete požádat u zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Žádost o unban GTA 5 - schyNi, Davee, Týnka

Příspěvekod SchyNii » 07 kvě 2020, 05:05

Žádost o unban / zkrácení banu Týnka / Schyni / Davee

Důvod banu - FailRP, Metagaming, NoFearRP, NonRPDriving 7.5.2020 05:03

Dne 7.5.2020 ve 4:15 jsme se s klukama IC domluvili na závodu, vše jsme domlouvali v rámci IC komunikaci (účastníci, vozy, trať, odpočet času). Odjeli jsme jeden závod, kterého jsme se zúčastnili všichni se svými vozy. Další závod jsme jeli ve dvou vozech kdy jsem já jela jako spolujezdec se Schynim a Davee jel sám.

Uznávám nezaRPení rádia v autě a puštění písničky přes soundboardu.

Během druhého závodu se před koncem Davee vyboural, viděli jsme jak jeho auto letí vzduchem a poté jsme slyšeli ránu. Vrátili jsme se k Daveemu kde jsem se i do voice zeptala 'Co se stalo'. Schyni mi odpověděl něco ve stylu 'Já nevím je to blbec a neumí řídit'. ZaeRPila jsem mu zavolání sanitky a poskytla jsem mu v rámci RP první pomoc. Poté jsme odjeli směr nemocnice kde jsme na Daveeho chtěli čekat.

Tady uznávám menší metagaming z naší strany jelikož nám Davee na discordu řekl, že ho to portlo do interiéru věznice a já do voice řekla Schynimu, že ho prý převezli jinam. V tu chvíli měl Davee rozepsaný report o bugu portu a zavolali si nás do vedení kde jsme tedy byli seznámeni s našimi chybami a banem.

Amaya který nás zabanoval šel hned po sdělení 'máte ban na týden' spát a já se ani nestihla zeptat na důvod udělení dalších důvodů mého banu kterých si nejsem vědoma a to je.

- NonRPDriving
- NoFearRP
- FailRP

Tuto žádost posíláme společně, jelikož jsme byli zabanováni společně a za stejné věci.

Další věcí je že nám bylo sděleno že Daveeho postava bude mít CK. Davee jel přibližně 70mph, kdy zatočil z dálnice na klasickou silnici, naboural do kamene přes který vyletěl a chvíli letěl a před dopaden vyskočil, kdy auto které dopadlo přibližně 2 - 3 metry vedle něj vybouchlo.

Davee měl na sobě celou dobu helmu, ano uznáváme, že jeho postava bude několik dní mimo a v dlouhodobé léčbě. Tím, že máme tedy ban tak by v RP došlo k tomu, že jeho postava celou dobu ležela v nemocnici a léčila se. Jeho postava má celkem slušně rozjeté RP a hlavně bychom chtěli pokračovat v RP Benny's. Jeho postava nespadla ze 4 patra ale přibližně ze 4 metrů v době kdy vyskočil.
SchyNii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2019, 13:33

[Vyřešeno] Žádost o unban GTA 5 - schyNi, Davee, Týnka

od Rumcajz » 07 kvě 2020, 05:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban GTA 5 - schyNi, Davee, Týnka

Příspěvekod PuNko » 07 kvě 2020, 08:51 VIP

Vyjadrím sa kedže pri tejto situácií som bol na serveri aj ja prítomný a spectoval som to tiež, akurát nie tak detailne lebo som riešil aj niečo iné.

Menší metagaming z vašej strany? Po celý čas "závodu" - ktorý by ste btw nerobili keby nebol prázdny server a neboli tam žiadne PD, ste boli ticho v aute so zapnutým soundboardom, Schyni šoféroval ako šialený, keď vyšiel na trávnik či piesok kde sú samé kamienky nebral vôbec ohľad, proste šiel v pohode ďalej v plnej rýchlosti so športovým autom s nízkym podvozkom, čo úplne v pohode nieje. Následne ste prešli okolo Daveho ktorý ležal pri vybuchnutom aute, samozrejme ste si ho nevšimli ale on vám začal na discorde kričať(neklamte že nie) že ste prešli okolo tak Schyni hneď zastavil, začal cúvať a hneď šiel na miesto kde Dave bol. Ani sa neuráčil soundboard vypnúť takže s hudbou ktorá mu šla zrejme z úst prišiel ku Davemu a miesto toho aby sa bál o život svojho kamaráta potom povedal niečo v štýle "je to debil a nevie riadiť" a to bola celá jeho reakcia.

Týnka zaerpila že mu nejak pomáha a volá záchranku. Hneď po tom RP povedala "dem ho počkať do nemocnice", čo je to za RP ísť ho čakať do nemocnice keď tam leží v bezvedomí a čaká na sanitku? Mohli ste si kľudne zaerpiť že prichádza sanitka a počkať tam s ním, to ako keby je niekto takto vážne zranený tak ho necháte hodeného na zemi a poviete si "poď počkáme ho v nemocnici"? Potom ako ste došli do nemocnice a Daveho to portlo do väznice(kvôli bugu) tak ste hneď vedeli že ho "odviezli niekde inde". Miesto toho aby Dave nahlásil nám adminom bug že ho to portlo inde ako malo tak to radšej povedal vám a možno keby si vás nezavoláme na Discord ani by ste to neriešili a proste by ste po neho šli do väznice, ale to už je len keby bolo keby, z toho vás nebudem obviňovať, každopádne sa to malo nahlásiť hneď.

Po tom čo sme si vás zavolali na Discord ste kecali že "o 5 ráno to takto hrotiť", to ako úplne dobrá výhovorka nieje, to že si vystúpil počas letu z auta a auto následne vybuchlo a ty si prežil mi tiež nepríde v pohode, ale o tvojom CK ja nerozhodujem. To že potom na discorde ste sa priznali že ste si medzi sebou povedali "bacha na serveri je amaya a punko tak nás môžu spectovať" vyznelo tiež divne, to ako sme mali pochopiť že keby tam nie sme si robíte čo chcete? Podľa mňa dĺžky banov zodpovedajú. Dôvody vám Amaya určite vysvetlí a možno niečo poupraví, napr u Týnky by som asi zmazal ten RPdriving kedže neriadila.


Ak Amaya nedodá video dôkaz, tak to dodám poobede, niečo nahraté určite mám, aj tú konverzáciu na discorde.
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Žádost o unban GTA 5 - schyNi, Davee, Týnka

Příspěvekod Amaya » 07 kvě 2020, 14:34 VIP

Ahojte,

Nemám čo poriadne k PuNkovej odpovedi dodať, všetko za mňa opísal.

Pre zvedavé oči renderujem a nahrávam záznam z vášho "o piatej ráno" RP.

Zatiaľ,
Amaya out.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky

Re: Žádost o unban GTA 5 - schyNi, Davee, Týnka

Příspěvekod jsemPeta » 09 kvě 2020, 14:59 VIP

Ahoj,

uznali jste svou chybu a snad jste se i poučili. Snad si příště dáte větší pozor.

Ban jsem vám zkrátil a vyprší vám zítra.

Vyřešeno.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198416100763/
Uživatelský avatar
jsemPeta
TF 2 Hlavní Admin
TF 2 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 219
Registrován: 07 srp 2018, 14:45


Zpět na Unban žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků