Potřebujete poradit? Ptejte se zde

Malindax, poradna PC.

Příspěvekod Malindax » 08 kvě 2020, 11:29

Zdravím > opět <

Potřeboval bych od Vás "zkušenějších" < poradit.

1)
Jde o to, že mám Notebook s parametry:
e: Notebook <
e. RAM: 4GB
- Intel DualCore2 (Nevím přesně ten název, tak mě neukamenujte) <
- Má to Windows 7, 32-bit systém.
- Grafiku Vám z fleku neřeknu, ale podle mě to je Intel, ale to ostatní nevím. / nemám přístup k Notebooku, pardon.

A teď k věci:
e2:
Jde o to, že mám HDD na ten Notebook, na HDD je cca do 300 GB místa, což je přijatelné.
Akorát je na něm Windows XP, stará verze. Nedá se na tom nic dělat, jsou na tom staré ovladače a takové podobné věci.
Nemluvě o Internetovém připojení, což samozřejmě vůbec nejde. / Kabel nepomohl.


Potřeboval bych kdo by věděl o nějaké stránce, nebo o něčem kde je Windows 7, plná, bez žádných error chyb.
(Zadarmo).

A aby to bylo z ověřených zdrojů. + heslo.


2)
Kdyby někdo věděl jak se mohu jinak připojit na Internet i s tím Windows XP, budu rád.
edit: Kabel nepomohl.

PS: Nevyznám se v tom, proto píši sem :-).
mTw - ^etheR* > nick in game.


c h e a t h u n t e r :-))))!
Malindax
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 81
Registrován: 27 bře 2020, 12:03

Malindax, poradna PC.

od Rumcajz » 08 kvě 2020, 11:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Malindax, poradna PC.

Příspěvekod R4gn4r0K » 09 kvě 2020, 13:06

Zarucena verzia Win7 ako oficialny zdroj pre stiahnutie neexistuje a warez tu nevedieme... Jediny win co sa da stiahnut je Win10 (btw windows 7 uz ni je podporovany...)

K pripojeniu ti asi chyba driver na sietovku, alebo moze byt vadna, alebo... Z toho co si napisal Ti asi s tymto problemom nepomoze nikto...
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: Malindax, poradna PC.

Příspěvekod Malindax » 14 kvě 2020, 13:07

R4gn4r0K píše:Zarucena verzia Win7 ako oficialny zdroj pre stiahnutie neexistuje a warez tu nevedieme... Jediny win co sa da stiahnut je Win10 (btw windows 7 uz ni je podporovany...)

K pripojeniu ti asi chyba driver na sietovku, alebo moze byt vadna, alebo... Z toho co si napisal Ti asi s tymto problemom nepomoze nikto...


Zkouším si najít job. Mohl bych Ti pak napsat ohledně výběru PC? :d
Jelikož se mi nechce zakládat téma xd
mTw - ^etheR* > nick in game.


c h e a t h u n t e r :-))))!
Malindax
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 81
Registrován: 27 bře 2020, 12:03

Re: Malindax, poradna PC.

Příspěvekod R4gn4r0K » 14 kvě 2020, 14:51

kludne sa moze nechat tema odomknuta a ked bude treba, mozes sem napisat... treba ale brat do uvahy to, ze ked bude mesiac inaktivna, tak sa zamkne a presunie do vyriesenych... potom mozes zalozit novu temu...
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků