Staňte se jedním z nás a rozšiřte řady našeho admin týmu.

[Přijat]Žádost o Admina

Příspěvekod LordNapier » 13 kvě 2020, 00:17

Nick na serveru: LordNapier

SID: http://steamcommunity.com/id/LordNapierCZ - STEAM_1:1:68545435

Věk: 16

Bany, které jsem dostal (na GS): Žádné

Proč právě já: Chtěl bych zjistit zda bych byl opravdu přínosem jako Admin pro celkový server. Chci dosáhnout něčeho co já jsem osobně nedosáhl a myslím si že bych to dokázal. Samozřejmě se snažím o tento post bojovat jako o celý server, aby byl kvalitní vzhledem RP. Káždý asi ví kdo jsem zač. Jsem do práce zapálený, do hry také a snažím se učit i od těch, který mají zkušenosti jak už z Adminování tak i z RP. Učit se tímhle stylem by byla pro mě radost a učit i další vzhledem k RP také (samozřejmě objasňování situací apod.) Aktivní to ví asi každý že jsem.

Zkušenosti s GTA: Začalo to na slavném SA-MP serveru kde jsem Rpil EMS. Na GS už jsem od jeho začátku kde jsem hrál pravidelně a nonstop do července 2019 kde jsem si dal na Měsíc a půl pauzu. Půl měsíce jsem si osvojoval své RP znalosti na jiném serveru, abych se vrátil zpět a neudělal nějakou ostudu serveru apod. Když jsem se vrátil na GS v říjnu tak jsem byl napjatý a plný očekávání, které se mě zmocnili a i potvrdili jak kvalitní server je a dostat se do A-Teamu na tomhle serveru už není ani třeba komentovat. 11 ledna roku 2020 jsem si požádal o WL. testera když jsem si v klidu něco dělal a najednou si mě někdo zavolal tak jsem byl vyděšen co se děje, ale pak mi to došlo a abych řekl pravdu byl jsem velmi rád. I když někdo může říct meh WL. tester to může bejt každej tak jsem byl i tak za to moc rád že mi dal A-team ve mě důvěru a přidal mě k sobě. Od té doby jsem byl mezi aktivníma WL. testerama. 8 února jsem vyzkoušel zda bych měl šanci být Admin. Po tom co se mi vysvětlilo proč to mám zamítnuté tak jsem zjistil že to je správné a mám pořádně čas jaké chyby v sebe mám a jak moc se mám z těch chyb ponaučit. Když server byl poškozován D-word tak jsem furt hrál a pokračoval jsem v tom protože jsem stále věřil že se to vyřeší. Jak to dopadlo ? vyřešilo se za 2 měsíce a v lepší síle než kdo by kde očekával. Mé očekávání mezi těma měsícema bylo takové že jsem se snažil co nejvíce pomoct lidem, který potřebovali v něčem pomoct. Ať už to byl Amaya,Bullet a další tak jsem se jim snažil pomoct, aby neměli tolik práce a aby to zapadalo tak moc do toho RP, které doufám že všichni chtějí aby na serveru Gamesites bylo. Z chyb se snažím poučovat furt, abych řekl pravdu tak doufám i osobně aby to nebyly tak moc velký chyby i kdyby jsem byl na postu admina, ale aby tam ty chyby byly a byly mi řečeny, protože se furt chci ponaučovat a být mezi těma lidma, který už stráží server nějakou tu dobu a stráží to tak kvalitně jako do teď.
Díky za přečtení a následnou reakci
LordNapier
Uživatelský avatar
LordNapier
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 dub 2019, 17:18

[Přijat]Žádost o Admina

od Rumcajz » 13 kvě 2020, 00:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o Admina

Příspěvekod Paradizo » 13 kvě 2020, 14:44

Ahoj,
pokračuješ dále k POHOVORU.
Vyhledej si někoho z SA a domluv se s ním na test.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

Re: [POHOVOR]Žádost o Admina

Příspěvekod Paradizo » 14 kvě 2020, 19:52

Po pohovoru PŘIJAT, vítej v A-teamu.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44


Zpět na Nábory Adminů a WL testerů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků