Porušuje někdo ve hře pravidla? Nahlaste ho zde!

[V]Stiznost na hrace Maksiikkk v.2

Příspěvekod Th3Monty » 17 kvě 2020, 12:01

Nick hráče: Maksiikkk
Přibližný datum a čas: 14.05.2020 na Streamu twitch.tv/maksiikkk
Popis situace:
Hrac maksiikkk se dne 14.05.2020 na jeho Stream kanale pri live Streamu dopustil nekolik poruseni pravidel:

Powergaming - V bezvedomi rekl "Aha" do voicu.
Metagaming - Hrac maksiikkk nabadal v bezvedomi pomoci L-OOC jeho kamarady, aby ho okradli. Jeho kamarad potom pomoci L-OOC informace tak ucinil a okradl ho o cast jeho veci.
Fail PasivniRP- Po oziveni v nemocnici si hrac maksiikkk sundal masku, lehl si na luzko a lezel jsi tam 2 minutky, pak se zvedl a odesel jsi jako kral. Neerpil zadnou kontrolu zraneni pomoci, nebo neco podobneho, pomoci /do.
Rozpoznavani postavy- Na streamu popsal hrac maksiikkk, jak vypadal pachatel, ktery ho postrelil a tak skoncil v nemocnici. Jeho popsani postavy neodpovida pravidlu "Rozpoznani Postavy"
RevengeKill- hrac maksiikkk se sice nedopustil Revengekillu, ale snazil se pomoci verbalnich naznaku. Dale tak ucinil po hodine a pul, kde se dival pomoci fotoaparatu na Gym, zda "ten kokot" se vyskytuje na Gymu. Takze, kdyby se tam clovek, ktery mu dal pk vyskytoval na Gymu, tak by na 100% behem 24 hodin porusil pravidlo Revengekillu. Takzvane neznalost pravidel.
Důkaz:
http://leteckaposta.cz/357917292 (Powergaming a Metagaming) http://leteckaposta.cz/686919222 (Fail PasivniRP a Rozpoznani postavy) http://leteckaposta.cz/593849560 (Revengekill)

S pozdravem

Th3Monty
Th3Monty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 20 čer 2019, 22:02

[V]Stiznost na hrace Maksiikkk v.2

od Rumcajz » 17 kvě 2020, 12:01

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Stiznost na hrace Maksiikkk v.2

Příspěvekod TheRohlikar » 19 kvě 2020, 01:16

Ahoj,

"aha" jsme s ním řešili, dále se řešit nebude.
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Stiznost na hrace Maksiikkk v.2

Příspěvekod Th3Monty » 19 kvě 2020, 10:55

Dobre ranko

Je pekne, ze jsi resil aspon ten Powergaming, ale na dukazech jde jasne videt, ze porusil vic, nez jen Powergaming a ty mi napises, ze to nebudete resit? Takze vase slova "Prisnejsi tresty" nemaji zde asi zadny vyznam, kdyz se vam to nechce resit. Nechci se tady hadat o vasem rozhodnuti, budu ho respektovat, ale potom se nedivte, ze se lidi na serveru nenauci erpit, kdyz za FailRP nebudou potrestani. Jeste k tomu, kdyz je to streamer, ktery reprezentuje vas portal. Taky jsem neumel hned erpit a dostal jsem taky par banu, ale za tu dobu, co ma clovek ban, si uvedomi chybu a snazi se, aby se uz nestala.

S pozdravem

Th3Monty
Th3Monty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 20 čer 2019, 22:02

Re: Stiznost na hrace Maksiikkk v.2

Příspěvekod TheRohlikar » 19 kvě 2020, 11:38

Th3Monty píše:Dobre ranko

Je pekne, ze jsi resil aspon ten Powergaming, ale na dukazech jde jasne videt, ze porusil vic, nez jen Powergaming a ty mi napises, ze to nebudete resit? Takze vase slova "Prisnejsi tresty" nemaji zde asi zadny vyznam, kdyz se vam to nechce resit. Nechci se tady hadat o vasem rozhodnuti, budu ho respektovat, ale potom se nedivte, ze se lidi na serveru nenauci erpit, kdyz za FailRP nebudou potrestani. Jeste k tomu, kdyz je to streamer, ktery reprezentuje vas portal. Taky jsem neumel hned erpit a dostal jsem taky par banu, ale za tu dobu, co ma clovek ban, si uvedomi chybu a snazi se, aby se uz nestala.

S pozdravem

Th3Monty


""aha" jsme s ním řešili, dále se řešit nebude." -> ten powergaming :) zbytek se samozřejmě řešit bude :roll:
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Stiznost na hrace Maksiikkk v.2

Příspěvekod Diaz » 19 kvě 2020, 19:32 VIP

Jsem si vědom mé chyby. Omlouvám se za metu a budu čekat na svůj trest, který mi bude udělen.

Můžu jen slíbit, že se tohle nestane....

Ale trest samozřejmě přijmu...
Uživatelský avatar
Diaz
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1412
Registrován: 08 čer 2013, 15:10

Re: Stiznost na hrace Maksiikkk v.2

Příspěvekod Paradizo » 21 kvě 2020, 21:27

Nazdárek,
takže po důkladném prošetření jsme došli k závěru, že neodejde zde nikdo polehku.
Hráč Maksik bude potrestán v délce 3 dní (metagaming, powergaming, failRP).
Hráč Diaz dostane jakožto první ban na 1 den s puntíkem (metagaming).

Maksik si dá do příště setsakramentský pozor, protože to bude i s úroky.
Diaz má první prohřešek, který si uvědomil a omluvil se.

Děkujeme za nahlášení, stížnost oprávněná!
Přeji pěkný zbytek dne.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44


Zpět na Porušení pravidel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků