Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Nesplnitelný příkaz - návrh na nové pravidlo

Příspěvekod Lorex » 24 kvě 2020, 19:03

Dobrý večer admini, hráči a ostatní
Dle mých zkušeností v následném textu podle mne mám pravdu já, jen se chci ujistit, že to tak je na 100%
Text v závorkách značí co se děje nebo přímou řeč

"zákazy čupět, skákat boxovat"
"Cely jsou zavřené"
Simon řekne: "Pusťte klávesnici a myš!"
Simon řekne nesplnitelný příkaz: "Běžte na čáru."

Dle mého uvážení hráči mají mít stále puštěnou klávesnici a myš, jelikož to byl nesplnitelný příkaz a je nelogické, aby si dělali co chtěli jenom kvůli toho, že je to nesplnitelný příkaz.
Otázka zní: Mají mít hráči puštěnou klávesnici a myš, nebo můžou dělat co chtějí a plnit při tom zákazy?

Odpověď většiny adminů, tím pádem ustanovené pravidlo zní, že si můžou dělat co chtějí.
Můj návrh je takový: Jelikož všechny pravidla dávají logický smysl, kromě tohoto, zde je můj návrh:
Návrh: Když je nesplnitelný příkaz, tak hráči mají plnit posledně řečený SPLNITELNÝ příkaz, jelikož když to je jinak,tak to nedává logický smysl. Pokud nebyl žádný SPLNITELNÝ příkaz řečen, tak si vězni TEPRVE můžou dělat co chtějí.

BYL BYCH RÁD, KDYBY SE TADY ADMINI I JINÍ HRÁČI PODĚLILI O SVŮJ NÁZOR K TOMUTO TEXTU
Mocný Radek je náš král
My jsme jen jeho poddaní
Buďme mu věrní
Uživatelský avatar
Lorex
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 24 úno 2020, 09:50
Bydliště: 1600 Pennsylvania Avenue NW Washington, D.C. 20500 United States of America

Nesplnitelný příkaz - návrh na nové pravidlo

od Rumcajz » 24 kvě 2020, 19:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: 1600 Pennsylvania Avenue NW Washington, D.C. 20500 United States of America

Re: Nesplnitelný příkaz - návrh na nové pravidlo

Příspěvekod FurtiveCz » 24 kvě 2020, 19:53

Dle mého názoru není důvod dávat nesplnitelné příkazy. :D
A vezmi si, že jsou třeba otevřené cely a simon ti dá příkaz aby si šel do boxu, no ty půjdeš ale box je zavřený, tím pádem si dostal nesplnitelný příkaz a kdyby to bylo tak jak navrhuješ musel by si dostat nevýhodu nebo kill, případně by se to musel nadále řešit.
Uživatelský avatar
FurtiveCz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 200
Registrován: 26 srp 2018, 11:48

Re: Nesplnitelný příkaz - návrh na nové pravidlo

Příspěvekod Wurst1 » 24 kvě 2020, 20:05

Nesplnitelné příkazy do hry nepatří. Sažte se je nepoužívat místo vymejšlení nových situací, jak přes ně někoho zabít...

Základní pravidlo je, že simon má dávat jasné příkazy. Je nesplnitelný příkaz jasný? No není, protože proč by po mně měl simon chtít něco, co nelze splnit?

Platí to, co napsal furtive.

Konec debaty.
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků