I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamietnuté] Tomík / TTT

Příspěvekod Only4Fun » 27 kvě 2020, 19:45

Zdravím, na začiatok by som chcel poznamenať, že Tomík je super admin a nemám proti nemu absolutne žiadne výhrady, ale toto čo sa stalo dnes na ttt_craftroom (ttt#1) ma úprimne zarazilo.
Opíšem každú jednu situáciu a načasujem všetko potrebné tak, aby to bolo nezaujaté a nehral by som iba na moju stranu ;) .

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/heeeeheeeexd/
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Admin mi dal podľa mňa neoprávnený kick a následne aj môjmu bratovi. (viac: viď. Načasovanie)
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:
http://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/TT ... v2.dem.bz2

Načasovanie:
11:07 - Pýtam sa Hexena, prečo by som mal byť ticho (on mi kolo predtým povedal že: "Ty buď ticho")
11:18 - Hexen spochybňuje moje vnímanie/moju hlavu a ja mu vysvetľujem, že som nemohol to povedať skôr, keďže som bol DEAD
11:30 - Povedal som, že si myslím, že sme už boli s Hexenom OK no ale vidím, že je arogantný a že je asi mentál. (Tomík nás ukľudňoval (mňa upozornil), čo je DOBRÉ!)
11:43 - Hexen ma uráža, že som Maďar (narážka na moju národnosť, pričom som hrdý Slovák)
11:46 - Upozorňujem admina, že atakuje našu národnosť (aj tvoju Železo) a že ma to uráža
11:51 - Hovorím, že toto si nenechám aby mi hovoril *Hexen dostal kick za nadávky na národnost/provokácie* - good
11:52 - Povedal som: "Tak ti treba" *Následne dostávam KICK?? PRECO??? - bad
12:32 Môj brat sa iba nevinne pýta "Prečo dostal kusať kick?"
12:32 - Hexen na neho vybehne a začne byť agresívny!
12:37 - Môj brat dostáva KICK *WHY? Zato, že na neho zas vybehol Hexen?*

Moje otázky:
-------------------------------------------------------------------------
1. Prečo som dostal kick? Upozornenie som dostal právom to súhlasim, ale začo som dostal kick? Za to, že som upozorňoval ADMINA, že mi urážal Hexen národnosť????????????
2. Prečo dostal môj brat kick? Iba sa pýtal, že prečo som dostal kick a následne na neho vybehol HEXEN a on mu nijak nenadával ani nič nerobil zlé.

-- Ja osobne si myslím, že admin pochybil --

P.S: Za to, že som mu povedal, že je asi mentál som dostal upozornenie no ďalej som nepovedal ani 1 nadávku či urážku, iba som upozorňoval admina na Hexena a komunikoval s ním a adminom.
P.S 2: Mám pocit, že som bol kicknutý iba kvôli tomu, aby Hexen nevyplakával/nesťažoval sa a mal dobrý pocit z toho, (viď +- po mojom kicku, ako hneď Hexen naletí a kričí "Heeeeeeeej a on nedostal kick? Jemu nedáš kick joo?"
Living on the high.

2x VIP JB
3x VIP TTT
-Gamesites forever ! -
Uživatelský avatar
Only4Fun
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 16 zář 2016, 07:36

[Zamietnuté] Tomík / TTT

od Rumcajz » 27 kvě 2020, 19:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Tomík / TTT

Příspěvekod ahojajsemtomik » 27 kvě 2020, 20:18

Ahoj,

jak určitě z dema je jasné, máte spolu nějaký osobní problém. Před tím, než jsem ty dva kicknul, tak jsem říkal včas, ať se uklidní a jdou si to vyříkat na Teamspeak či Discord. Poté se ozval tvůj bratr a Hexen, a tak jsem dal OBĚMA kick. Poté, co se oba vrátili, tak jsi na Hexena začal mluvit něco o tvém bratrovi. Už předtím jste se pošťuchovali a dostal jsi pouze KICK. To, že jsem zrovna tebe neupozornil neznamená, že budeš mluvčí svého bratra, když on byl zrovna upozorněn a ty ne.

Možná byl kick přísný, ale bylo by fajn se taky zamyslet, jak se chováte vůči jiným. Mohl jsem dát mute, ale po kicku pak byli oba klidní a zafungovalo to, takže to nebylo potřeba. Ta hádka se netýkala tebe a stejně jsi do ní musel vstupovat.

Každopádně děkuji za nahlášení, příště budu přísnější. Nebo spíše ať rozhodne vyšší moc o mém "pochybení". Hexen po kicku byl sice agresivnější, určitě jsem uvažoval nad MUTE, ale jak říkám, z mé strany to byla provokace z tvé strany (i když jsi to myslel dobře).

Měj se
TomíK
Klídek!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
ahojajsemtomik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 64
Registrován: 23 říj 2019, 17:16

Re: Tomík / TTT

Příspěvekod ahojajsemtomik » 27 kvě 2020, 20:26

Spetl jsem si vás, každopádně doufám, že jde pochopit, kdy myslím tebe (na serveru ⭐ R.I P. MATURITA ⭐) a kdy tvého bratra (na serveru enyetuenwuevue ug hellcase.com).

Omlouvám se za zmatky
Klídek!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
ahojajsemtomik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 64
Registrován: 23 říj 2019, 17:16

Re: Tomík / TTT

Příspěvekod MortySimon » 27 kvě 2020, 20:55

Opakovaný vtip, nie je vtipom.
SI PIČA, ZUSTAŇ PIČOU.
Uživatelský avatar
MortySimon
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 104
Registrován: 24 srp 2018, 13:03
Bydliště: Náchod

Re: Tomík / TTT

Příspěvekod ZelezoBeton » 27 kvě 2020, 23:25 VIP

To je treba písať slohovky kvôli jednému kicku? Admin Vás upozornil aby ste si to išli riešiť mimo server. Pokračovali ste v hádke a obaja ste dostali kick. Potom si začal po svojom bratovi posielať odkazy tak admin kickol aj jeho. Nevidím na tom nič zlé.

Zamietnuté.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: Tomík / TTT

Příspěvekod Only4Fun » 28 kvě 2020, 12:24

Poté se ozval tvůj bratr a Hexen, a tak jsem dal OBĚMA kick.

Prečo si dal kick obom? Môj brat sa iba spýtal, že prečo som dostal kick a žiadny ďalší spor tam už nebol.

Poté, co se oba vrátili, tak jsi na Hexena začal mluvit něco o tvém bratrovi. Už předtím jste se pošťuchovali a dostal jsi pouze KICK.

?? Ja som sa po kicku už na server nevrátil ;), iba sa po tom kicku spýtal môj brat, že prečo som bol kicknutý.

Ta hádka se netýkala tebe a stejně jsi do ní musel vstupovat.

Do akej hádky a ako som vstupoval? Tým som vstúpil do nej, že som žiadal vysvetlenie môjho kicku cez brata?

*železo*
Pokračovali ste v hádke a obaja ste dostali kick.

Pokračoval som v hádke JA?!!! Veď som iba nahlasoval cez voice adminovi, že mi nadáva do národnosti a že si to nenechám tak ja už nechápem vážne...

Potom si začal po svojom bratovi posielať odkazy tak admin kickol aj jeho.

*1 odkaz a to iba prosté vysvetlenie kicku ;)

Prosím o objasnenie, lebo vážne, niektoré veci mi prídu ako pritiahnuté za vlasy a nedávajú mi zmysel.

Ďakujem
Living on the high.

2x VIP JB
3x VIP TTT
-Gamesites forever ! -
Uživatelský avatar
Only4Fun
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 16 zář 2016, 07:36

Re: [Zamietnuté] Tomík / TTT

Příspěvekod ZelezoBeton » 28 kvě 2020, 13:29 VIP

Admin nie je robot aby analyzoval vaše hádky, kto si začal, kto dal na koho viac narážok apod. Začal vznkať bordel na serveri a admin to vyriešil bez mutu/banu. Ešte raz nevidím na tom nič zlé. Ak máš problém tak PM tu už to viac riešiť nebudem moje stanovisko ostava rovnaké.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: [Zamietnuté] Tomík / TTT

Příspěvekod Cheemik » 29 kvě 2020, 12:44

Môj názor nikoho nezaujíma.
Ahoj jsem dušan, je mi 16 a jsem frajer.
Uživatelský avatar
Cheemik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 08 úno 2020, 08:11


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků