Zde můžete požádat u zrušení banu na serveru.

[Vyřešené]Žádost o unban GTA 5 - schyN

Příspěvekod SchyNii » 04 čer 2020, 00:54

Žádost o unban / zkrácení banu Schyni

Důvod banu - NonRPDriving, 2.6.2020; 18:16

Dne 2.6.2020 jsem projížděl městem trochu rychleji a po cestách k fitku jsem nerespektoval cesty a vozem jsem po silnici skákal, jelikož je tam cesta dolu.

Další věc je, že mi bylo řečeno, že se jedná o opakovaný nonRPDriving, přitom při minulém banu o nonRPdriving nešlo a dokonce nám byl ban zkrácen, protože se jednalo jen o 'metu' když jsme si povídali na DC.

Chybu jsem si uvědomil a již nemám v plánu opakovat tuto chybu.
SchyNii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2019, 13:33

[Vyřešené]Žádost o unban GTA 5 - schyN

od Rumcajz » 04 čer 2020, 00:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban GTA 5 - schyN

Příspěvekod Amaya » 04 čer 2020, 14:01 VIP

PuNko píše:Schyni šoféroval ako šialený, keď vyšiel na trávnik či piesok kde sú samé kamienky nebral vôbec ohľad, proste šiel v pohode ďalej v plnej rýchlosti so športovým autom s nízkym podvozkom, čo úplne v pohode nieje.


A zároveň:

PuNko píše:Následne ste prešli okolo Daveho ktorý ležal pri vybuchnutom aute, samozrejme ste si ho nevšimli ale on vám začal na discorde kričať(neklamte že nie) že ste prešli okolo tak Schyni hneď zastavil, začal cúvať a hneď šiel na miesto kde Dave bol. Ani sa neuráčil soundboard vypnúť takže s hudbou ktorá mu šla zrejme z úst prišiel ku Davemu a miesto toho aby sa bál o život svojho kamaráta potom povedal niečo v štýle "je to debil a nevie riadiť" a to bola celá jeho reakcia.


No RP driving a FailRP máš za sebou a moc si sa neponaučil, menší dodatok k tomu.

Banujúci admin sa tu vyjadrí a niekto nezainteresovaný podá výsledok.

Amaya out.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky

Re: Žádost o unban GTA 5 - schyN

Příspěvekod CeCeKK » 04 čer 2020, 15:29

Ahoj, ban si dostal především za to, jak si přijel k Bobovi a vyzvedl sis od něj ten papírek. Samozřejmě tam byl také nonrpdriving, ale nepřišlo by mi, že by si tam nějak "hopsal" cestou dolů, ale spíš, jak si přejížděl ty ostrůvky, vjel na ten písek plnou rychlostí apod. Počkáme na konečný výsledek od někoho nezainteresovaného.
Uživatelský avatar
CeCeKK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 10 kvě 2019, 20:37

Re: Žádost o unban GTA 5 - schyN

Příspěvekod sSwizzyCze » 04 čer 2020, 15:59 VIP

Ahoj Schyni,

těch situací, které nebyly v pořádku bylo více. Nonrp driving tam svou roli určitě má, protože tam toho bylo špatně docela dost. Ta situace s Bobem je špatně také.

Ban se ti zkracovat nebude. Já ale plně věřím v to, že to je tvůj poslední ban, protože se z něj poučíš!

Vyřešené
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47


Zpět na Unban žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků