Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Septon » 10 kvě 2020, 03:10 VIP

Besmen píše:Podle mě na serveru málo map není ale hráči si spíš vybírají mapy která mají nejraději a proto je hrají častěji (nebo je opakují) Jestli jste si někdy všimli tak pro jediné mapy které hráči hlasují jsou Rio, Macdonald, Assault, familyguy. (nejhranější mapy).
kdyby se mapy nuceně střídali (protáčení všech map) tak by podle mého hráči byli nespokojení a stále by si na to stěžovali (podle mého názoru) Samozřejmě že by to chtělo nové mapy, ale podle mého by stačila jedna dobrá, kterou by si hráči oblíbili a začlenili je mezi nejhlasovanější mapy.


Si nějak protiřečíš.
Kdyby se tam nahodila nějaká mapa která lidi chytne tak počítej s tím, že vypadne z kola ven mcdonald. (Například)
Takže by se to protáčelo takhle: Mapa co by se měla chytit, familly guy, assault, rio.
By jsi byl tam, kde jsi skončil.
Bylo spousty krásných map které se líbilo jak lidem v teamu tak i hráčům. Bohužel byly závadný kvůli texturám ve kterých by hráči zmizeli (doslova) a kempili by tam po celou dobu.
+ Opravit mapu není jednoduchý. Sám jsem měl editor a těch vymožeností co tam bylo. Musel bych to mastrovat 3 roky.
Dalším bodem je to, aby ty mapy nebyly jak přes kopírku. Aby tam nebyly 2 nesmyslný či 3 nesmyslný rats mapy.
Například mapa cs_mansion mi přijde od začátku suchá a zkusil jsem podat návrh na základovou mapu cs_estate která není tak bledá a je mnohem více interaktivnější.
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

od Rumcajz » 10 kvě 2020, 03:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Septon » 20 čer 2020, 23:50 VIP

Uvažoval bych nad nějakou základovou mapou v Kounter - Strajk

cs_italy (místo opery, která je tak 3x násobně větší jak Italy)

cs_office (Hráči furt o ní básní)

cs_estate (Rozhodně lepší jak vyblitý cs_mansion)
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod KSomaS » 21 čer 2020, 10:12 VIP

cs_estate malá byť ešte v dávnych časoch náhodena ale není :? ale sranda je že ju môžeš vidieť na hlstats :lol:

e. Dandee: nahozená byla, ale byl tam nějaký problém pokud si dobře pamatuji ;)
Nech ta sila sprevádza.

SamoSK

Obrázek
Uživatelský avatar
KSomaS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 274
Registrován: 16 led 2018, 20:21
Bydliště: Michalovce

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod CodouDAKING » 26 čer 2020, 17:55 VIP

Zdravíčko
Jde o to že mapy se opakovaně seřazují v logu tak jako vždy 1. 100rooms , 2. familyguy , 3. creakhouse ...
Kdyby se to alespoň tam prohazovalo bylo by to super

a Zde navrhuji mapu, která by nemusela být vůbec špatná.

PS.: Smažte prosím 100rooms, je to mapa o ničem defakto (10 minut utrpení a stěn jak na samotce v lochu)
Uživatelský avatar
CodouDAKING
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 379
Registrován: 07 kvě 2020, 22:27

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod CoderPro » 26 čer 2020, 18:59 VIP

Codou píše: PS.: Smažte prosím 100rooms, je to mapa o ničem defakto (10 minut utrpení a stěn jak na samotce v lochu)


Wtf, jedna ze srdcovych map TTT, jasne pokud tam hrajou pitomci a schvalne zdrzuji, tak je to na dlouho, ale tahle mapa je jedna z nejlepsich map pro TTT... Btw ta tvoje mapa není funkční - "This Map has been trashed!"
Maybe nothing in this life happens by accident. As everything happens for a reason, our destiny slowly takes form...
Uživatelský avatar
CoderPro
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 250
Registrován: 18 čer 2018, 08:48
Bydliště: CS 1.6 | TTT #1

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod KSomaS » 26 čer 2020, 19:07 VIP

Rats3 tam je alebo bola :D teraz neviem na hlstats ukazuje že tam je
A 100 room aj keď ju nerád hrám ale tak raz za čas je dobra ;)
Nech ta sila sprevádza.

SamoSK

Obrázek
Uživatelský avatar
KSomaS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 274
Registrován: 16 led 2018, 20:21
Bydliště: Michalovce

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Septon » 26 čer 2020, 19:22 VIP

Codou píše:Zdravíčko
Jde o to že mapy se opakovaně seřazují v logu tak jako vždy 1. 100rooms , 2. familyguy , 3. creakhouse ...
Kdyby se to alespoň tam prohazovalo bylo by to super

a Zde navrhuji mapu, která by nemusela být vůbec špatná.

PS.: Smažte prosím 100rooms, je to mapa o ničem defakto (10 minut utrpení a stěn jak na samotce v lochu)


Nahazovat další ratsovou mapu je šílenost.
Jak jsem psal výše nějaký pepeze, tak i když tam dáš jiný mapy, tak se stejně budou opakovat. Tím pádem jde o uspokojení sebe samotného. :lol:

Odstranit mapu 100_rooms je šílenost. Mapy musí být namixované. Tak aby tam bylo dost malých, středních a velkých map.
Momentálně tam je nadvláda velkých map díky cs_opeře. Ale snad se nad tím pracuje.
V budoucnu by se mohli vyměnit nebo proměnit mapy. Potíž je v tom, že 3/4 map neprojde testem kvůli evip výhodám. Kvůli chybným texturám do kterých by jsi pomocí pavučiny zaplul. Takže náš výběr je opravdu omezen.
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod DrOxis » 11 črc 2020, 11:06

čau lidi, hledal jsem zde: https://www.17buddies.rocks ... vyberte mapy pro half life : counter strike vlevo v menu ..

a našel jsem cs_bikini mapu s bázeném, pláží apod. https://www.17buddies.rocks/17b2/View/M ... i_ppg.html

zkusil jsem si ji a docela se mi líbí, a jak vám ? zkuste to otestovat, zatim budu hledat dál na tomto webu jak bude čas .. chci hlavně světlou mapu, něco jako familyguy ...
"to ty určuješ jak vynaložíš s časem"

Oxis
Uživatelský avatar
DrOxis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 črc 2019, 20:51

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Septon » 11 črc 2020, 11:29 VIP

DrOxis píše:čau lidi, hledal jsem zde: https://www.17buddies.rocks ... vyberte mapy pro half life : counter strike vlevo v menu ..

a našel jsem cs_bikini mapu s bázeném, pláží apod. https://www.17buddies.rocks/17b2/View/M ... i_ppg.html

zkusil jsem si ji a docela se mi líbí, a jak vám ? zkuste to otestovat, zatim budu hledat dál na tomto webu jak bude čas .. chci hlavně světlou mapu, něco jako familyguy ...


Jak uvádím v mini-chatu. Mapa je krásná. Ale některé mapy se nenahodili kvůli vip/evip výhodám. Doslova bys pomocí pavučini zaplul do nebe a už by tě nikdo neviděl.

Jestli chceš dávat návrhy na funkční mapy, stáhni si je a vlož je do hry.

New game ----> Mapa co chceš testovat ----> Otevřeš konzoli ----> sv_cheats 1 ----> sv_gravity 0

A budeš strafovat po nebi a zjistíš jestli tam nejsou závadný textury pro doslova létající hráče na TTT. To samé i pro normální kdyby někdo dělal bordel s newtonem.


e. Dandee: Přesně jak píše Newt, spousta map je zamítnutá kvůli špatným texturám na hranicích či ve stropě mapy, kde by se kolikrát dalo s pavučinou schovat a hráče by nikdo nenašel. Ulehčí mi práci, když budou mapy na toto už testované, ale stejně to pak ještě kontroluji, takže to není podmínka. ;)
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod Septon » 13 črc 2020, 08:07 VIP

e. Dandee: Přesně jak píše Newt, spousta map je zamítnutá kvůli špatným texturám na hranicích či ve stropě mapy, kde by se kolikrát dalo s pavučinou schovat a hráče by nikdo nenašel. Ulehčí mi práci, když budou mapy na toto už testované, ale stejně to pak ještě kontroluji, takže to není podmínka. ;)


Tuhle mapu sám zavrhl extremer. Prý ji zkoušel a je tam spousta chyb.

Viz. cs-ikea-bugy-textury-t212873.html
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod eXtr3mer » 13 črc 2020, 09:03

Septon píše:
e. Dandee: Přesně jak píše Newt, spousta map je zamítnutá kvůli špatným texturám na hranicích či ve stropě mapy, kde by se kolikrát dalo s pavučinou schovat a hráče by nikdo nenašel. Ulehčí mi práci, když budou mapy na toto už testované, ale stejně to pak ještě kontroluji, takže to není podmínka. ;)


Tuhle mapu sám zavrhl extremer. Prý ji zkoušel a je tam spousta chyb.

Viz. cs-ikea-bugy-textury-t212873.html

Mne prišla dosť veľká a tuším, že sa dalo dostať za jeden okraj a spadnúť mimo mapu :) Každopádne máme teraz skúsených mapperov, ktorí vedia mapy celkom dobre fixnúť, takže ak chcete, napíšte mi a nejak to dohodnite :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod DrOxis » 13 črc 2020, 14:18

tvorim mapu na TTT .. http://leteckaposta.cz/728630618 .. jeste se bude upravovat, ale uz nyni si ji muzete projit, kdyz ji vlozite do slozek s mapamy

finalni navrh sem postnu

e. Dandee: až to bude bez té reklamy, tak bych ji klidně i nechala nahodit
"to ty určuješ jak vynaložíš s časem"

Oxis
Uživatelský avatar
DrOxis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 črc 2019, 20:51

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod ROLEInnocent » 22 říj 2020, 21:00

A co tahle mapka https://gamebanana.com/maps/195731 ?


e. Dandee: Na můj vkus zbytečně velká (připodobnila bych ji k opeře)
Už nevím co...
Uživatelský avatar
ROLEInnocent
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2019, 19:17
Bydliště: Doma

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod ROLEInnocent » 23 říj 2020, 10:42

Jsou tam místy nedodělané zdi atd. ,to ale vím jen si myslím že by to byl super nápad ,aby se trošku změnila atmosféra.
Už nevím co...
Uživatelský avatar
ROLEInnocent
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2019, 19:17
Bydliště: Doma

Re: Návrhy na nové mapy na TTT

Příspěvekod ahojkamo123 » 08 lis 2020, 13:14

Zdravím chtěl bych se zeptat co si myslíte o této mapě https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3445/
ahojkamo123
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 216
Registrován: 30 pro 2017, 14:37

PředchozíDalší

Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků