Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

noswear

Příspěvekod YeaZ » 27 čer 2020, 17:26 VIP

<18:23:55> You were banned for 30 minute(s) from the server by "NoSwear" (demence)

tento krypl mi dal ban na 30 minut pretože som mal nervy a povedal som aby sa sklidni že na dodanie dema mam do polnoci čas z turnaju admin nevie pravidla nadava tam pre nataly a dostanem kick ja jediny dement je tam on že pomne pyta niečo a neustale tam nadava ked mam nato čas do polnoci a ked už mu tma niečo pošlem tak sa mu to nepači .
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

noswear

od Rumcajz » 27 čer 2020, 17:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: noswear

Příspěvekod NooSwear » 27 čer 2020, 18:59 VIP

:D Kdybych mohl tak bych tě tak ztrapnil a vynadal do všeho možného že by jsi to hledal ve slovníku ty geňo -_- Ale jelikož nemůžu tak to nechám být a nadávej si jak chceš :lol: . Ano udělal jsem tam chybu u které jsem se opravil a řekl jsem že máš čas do půlnoci, ban jsi dostal za svoje dementní chovaní a věř že kdybych mohl dostal by jsi ban na 24hod. Slušně jsem tě požádal o demo a ty jsi tam naházel dema z Jaibreak Serveru ! Vyhrožovat si můžeš někomu jinému nebo někomu kdo je stejně starý jako ty a školou povinný... Dostal jsi Kick od Nataly pokračoval jsi ve svém chovaní dostal jsi ban na 30min. Nic víc nic míň !
Kdo si hraje nezlobí :) NoSwear
Uživatelský avatar
NooSwear
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1427
Registrován: 20 kvě 2013, 16:57

Re: noswear

Příspěvekod Nataly350 » 27 čer 2020, 23:38

Yeaz, nevedel si sa zmestiť do kože, sama som ti dala kick, ktorý ti ale zrejme nijak nepomohol. NoSwear si slušne vypýtal demo, ty si naňho začal útočiť, tak sa nečuduj, že si dostal trest za svoje správanie. Reason mal dať iný, aj čo sa týka oslovenia ťa v tomto topicu, na to si do budúcna určite dá pozor a verím, že sa to nezopakuje. Avšak nemysli si, že sa s tebou alebo s hocikým iným bude jednať v rukavičkách. Skákať po hlave si nikto nenechá.
dement je tam on že pomne pyta niečo

Bol to jeho turnaj. Ak si pýta demo, máš ho dodať a nepapulovať, teda, ak ho máš. ;)
K pravidlám... vie ich, keby nevedel, nebol by turnajový admin. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Nataly350
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 305
Registrován: 18 čer 2017, 21:15

Re: noswear

Příspěvekod Whoik » 28 čer 2020, 21:43 VIP

Ban je samozřejmě oprávněný. Příště se, prosím, chovej lépe, a nebudeš muset navštívit ban list.
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků