Porušuje někdo ve hře pravidla? Nahlaste ho zde!

[V]Porusovani pravidel pan schyNi

Příspěvekod Th3Monty » 28 čer 2020, 17:10

Nick hráče: schyNi
Přibližný datum a čas: 28.06.2020 v cca 17:10
Popis situace: Po crashi FiveMka jsem znova logl na GS a uvidel cerny Lamborghini Urus jak lezi prevracene na pisku. Bezel jsem k autu, zda je nekdo uvnitr, ale nikdo tam nebyl. Po 20 sekundach se logl schyNi a tak se ho ptam zda je v poradku a ze ma tady pekne prevracene auto. On mi na to rekl, ze auto tady neni, pritom bylo pro me az moc pekne viditelne. Tak jsem sel k Bobovy a po minutce vidim, jak nejaky blazen v cervenem NPC aute narazi dokola do cerneho uruse. Pak se naportil Napier a auto odtahl.

Celou tuhle situaci vidim jako "weird" kdyz mi schyNi rekne, ze to tu auto neni a minutku na to boura do cerneho uruse a snazi se asi udelat nejaky zazrak.

Nehlede na to se schyNi dopustil porusovani pravidel primo pred ocima jineho RP hrace.

S pozdravem
Th3Monty

Důkaz : http://leteckaposta.cz/188751252
Th3Monty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 20 čer 2019, 22:02

[V]Porusovani pravidel pan schyNi

od Rumcajz » 28 čer 2020, 17:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Porusovani pravidel pan schyNi

Příspěvekod LordNapier » 28 čer 2020, 17:43

Ahoj

Vzhledem k tomu že jsem řešil report hráče SchyNi, tak tě tady do toho nějak uvedu proč jsem udělal to co jsem udělal já.

Dostal jsem Report od SchyNiho že se nějakým způsobem lagl a že má převrácené auto a zda bych ho mohl despawnout.
Tento report jsem řešil tím způsobem že jsem se tam naportil a jenom to vozidlo smazal/odtahl, na žádost hráče a že se jednalo o bug. Pokud tedy Hráč SchyNi dělal to co dělal tak to ho neomlouvá (tím že boural do toho vozidla a snažil se ho převrátit).

(btw. Nevšiml jsem si že jsi tam byl také, takže se ti za to omlouvám)

Děkujeme za report a bude se dále řešit
LordNapier
Uživatelský avatar
LordNapier
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 dub 2019, 17:18

Re: Porusovani pravidel pan schyNi

Příspěvekod Amaya » 30 čer 2020, 21:18 VIP

Ahoj Th3Monty,

Po konzultácii spolu s adminom LordNapier-om a hráčom schyNi som došiel k názoru, že hráč pochybil, no nechcel nikomu pokaziť RP a myslel si že si odpojil/dostatočne sa vzdialil. Mal crash, to sa bohužiaľ stáva. Hráč to písal 2x do /report ale admin neodpovedal 10-15 minút.

Hráč bol napomenutý a bolo mu vysvetlené ako sa má správať a kto má právo skipnúť RP akciu.

Samozrejme ďakujeme za nahlásenie! Pokračuj v dobrej práci.

Amaya out.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky

Re: [V]Porusovani pravidel pan schyNi

Příspěvekod Th3Monty » 30 čer 2020, 22:15

Nazdarek,

jsem velice rad za vyjadreni a take respektuji tvoje rozhodnuti Amayo, ale nakonec musim nesouhlasit s tvym rozhodnutim.

schyNi byl uz 2 krat potrestan za NonRPdriving a to co predvedl na te plazi, ze tamna pisku jezdil a narazel do sveho auta pred ocima jineho RP hrace neodpovida tvemu rozhodnuti.

Rad bych poprosil, aby se k tehle situaci vyjadrily jine osoby z SA nebo vyssi.

Diky moc a mejte se

Th3Monty
Th3Monty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 20 čer 2019, 22:02

Re: [V]Porusovani pravidel pan schyNi

Příspěvekod Paradizo » 30 čer 2020, 22:26

Nazdárek,
hráč schyni byl dostatečně poučen a srozuměn, že se tato situace už nebude opakovat. Omluvil se a svou vlastní chybu přiznal.
Verdikt od Aymai je jasný a adekvátní k prohřešku.
Děkujeme za nahlášení a budeme doufat, že se podobné situace na serveru už neobjeví.
Pěkný zbytek dne. :)
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44


Zpět na Porušení pravidel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků