I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] 30kg cementu na ksichte / JailBreak #1

Příspěvekod TESLAJEPAN » 04 črc 2020, 11:38 VIP

Čuus,

takže chcel by som sa posťažovať na melého Ceca za to že mi dal FA a slay neprávom. Podľa mna ten slay bol unáhleny, prehnaný a zbytočný.

Popis kola: Na začiatku kola som si kúpil VD vyšiel von z cely spravil animáciu a tento admin má nahitoval. Po celý čas mi nevybavil od simona aby mi doplnil. Má mikrofon funguje mu celkom dobre no bohužiaľ asi sa hanbil. Na začiatku nového kola na deme je počuť ako simon sa pýta maleho Ceca čo od neho chcel on mu povedal aby mi doplnil ale ak videl že simon nereaguje mohol otvoríť tie jeho veľke ústa a povedať mu to veď on rád rozpráva o hoci čom.

A teraz slay. V tom kole ako ma nahitoval som išiel na atrakciu tie levely (mapa jail_kakao_beta) mál som PP ešte pred tým som sa ale dostal do atrakcie ktorá bola zavretá. Dál som si duel z hráčom ktorí prišiel dole a otvoril mi tu atrakciu. Dostal som sa na LVL 2 alebo 3 nesom si istý ( čo je asi 10 sekúnd) a malý Ceco mi dal slay. Čo ja viem tak je tam aj nastavené ak by niekto kempil alebo bol hráč AFK tak ho to pomaly zabíja. Podľa mňa ten slay bol nefér a určite unáhlený.

demo z HLTV časy: hity- 17:20:00 a začiatok PP 19:08:00
ObrázekObrázek

raz jeden múdry človek povedal: ľudia sú pičusi
Uživatelský avatar
TESLAJEPAN
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 284
Registrován: 09 bře 2014, 14:24
Bydliště: Vesmír

[V] 30kg cementu na ksichte / JailBreak #1

od Rumcajz » 04 črc 2020, 11:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Vesmír

Re: 30kg cementu na ksichte / JailBreak #1

Příspěvekod Seso » 04 črc 2020, 15:17

DEMO
casy sa zhoduju.
Ku FA: Nevedel som ze mas VD a hned som simonovi este spolu s jednym ct napisal nech ti doplni, simon tak chvilu bol afk a vyzeral oto ez hlada v menu aby ti doplnil, nevsimol som si ze tak nespravil. Zaroven, kedze ta strazilo ine ct a nei ja, ocakaval som ze keby tak neucini tak znova napsie alebo ma upozorni. Bohuzial sa nestalo, bola to trochu nestastna situacia.
Ku slay: 19:10 si si dal 1. duel
19:35 vidno ako ti ct otvori a ty skaces dovnutra a tam prechadzal atrakciu. Miesto toho aby si sa portol a plnil pp tak si si tam skakal. Fakt sa mi nechcelo cakat 2 minuty, dokym si to doskaces. Plus este to co si nasledne napisal:ze predsa ked budes kempit, tak ta zabiju hpcka co sa postupne uberaju. Co si...? :lol: (Radsej nechame apoziopezu, inak by sa nas Tesla urazil :cry: )
Velke usta? maly ceco? nejak casto pouzivas pridavne mena oznacujuce velkost, zacinam sa bat, ci si nieco nekompenzujes.. mozno rozum, mozno nieco ine.. hmmm kto vie :lol:
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 749
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: 30kg cementu na ksichte / JailBreak #1

Příspěvekod TESLAJEPAN » 04 črc 2020, 15:52 VIP

Malý Ceco,

Ku FA: pozrel som si tvoj chatlog. Napísal si Simonovi nech mi doplní hneď to je v poriadku ale iba raz? o minútu keď som nedostal doplnené som písal znova že prečo mi nevybavíš HP keď si ma FA no ty to ignoruješ! ak niekoho FAtaknem tak sa mu snažím čím skôr vybaviť HP a hučím do Simona kým to nespraví. To platí aj pri VD keď mám nahlásiť tak na začiatku kola hučím do Simona aby ešte pred prvým príkazom dal hráčovi ktorý ma mať VD VD!

Ku slayu: 19:06:00 je začiatok PP! 19:15:00 mi otvára atrakciu CT s ktorým mám duel. Sám píšeš že ovládaš pravidlá, mapy a jb mod celkovo tak musíš vedieť že ma to do tej atrakcie v cuclo samo a prvý level proste neportuje ľudí. 19:25:00 prichádza slay od teba. Gratulujem! v atrakcii som strávil neskutočných 10 sekúnd som rád že som za to nedostal rovno ban za zdržiavanie.

napísal som toto: "ale ved to ubera hp keby som kempil." ubralo mi to za tých 10 sekund v atrakcii koľko hp 2? 3? možno ani toľko nie čo tu splietaš o 2 minútach. Za jedno kolo si mi uškodil 2x! Proste si pochybil mal by si si priznať chybu a ospravedlniť sa. Nie tu ešte vyrývať!

Peace!

Seso píše:Ty ako admin by si to mal chapat ako uplne pohode vec a nemal by si tu nijako na daneho hraca utocit. Je predsa normalne, ze niekto spravi chybu :D
Ci teraz ked si niekto tvoju chybu vsimne a upozorni na nu tak ho sprdnes v staznosti a budes mat nanho zle srdce? :D


Veľké ústa usudzujem z tejto sťažnosti na teba! a sám ťa poznám že tebe sa ta tvoja huba ťažko zatvára a máš vždy za potrebu niečo komentovať. A malý Ceco vieš prečo. Bol tu tvoj brat s ktorým bola aspoň sranda.
ObrázekObrázek

raz jeden múdry človek povedal: ľudia sú pičusi
Uživatelský avatar
TESLAJEPAN
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 284
Registrován: 09 bře 2014, 14:24
Bydliště: Vesmír

Re: 30kg cementu na ksichte / JailBreak #1

Příspěvekod Habs » 06 črc 2020, 07:49 VIP

FA
Pravdou zostáva, že admin mohol vynaložiť viac úsilia k tomu, aby Simon doplnil hp. Na druhej strane, mal si na mape niekoľko lekárničiek, ktoré si mohol využiť. Každopádne, admin nabudúce situáciu vyrieši určite lepšie.

SLAY
Mal si pp, počas ktorého si sa hral v atrakcii a z pohľadu admina to nevyzeralo, že by sa Ti z atrakcie chcelo von, tu mu nemôžeme vyčítať nič.

Jo a nabudúce bez tých uštipačných poznámok, všetko sa dá vysvetliť a vyriešiť v kľude.

Vyriešené.
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23

Re: 30kg cementu na ksichte / JailBreak #1

Příspěvekod Seso » 06 črc 2020, 17:42

Habs píše:FA
Pravdou zostáva, že admin mohol vynaložiť viac úsilia k tomu, aby Simon doplnil hp. Na druhej strane, mal si na mape niekoľko lekárničiek, ktoré si mohol využiť. Každopádne, admin nabudúce situáciu vyrieši určite lepšie.


K tomu FA sa ti ospravedlnujem, ako pise aj habs a aj ja som si to uvedomoval.. Samozrejme som mal zakrocit aby ti simon naozaj doplnil. Ako som uz pisal. simon povedal ze:"Hned som tu" a vyzeralo to ze hlada v smenu doplnenie. Preto som sa ho ani nepytal ze co sa deje ked chvilku stal. Kedze potom uz ani ct co bolo s tebou a ani ty si si nestazoval, tak som myslel ze simon ti naozaj doplnil. Za tuto situaciu prepac
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 749
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: [V] 30kg cementu na ksichte / JailBreak #1

Příspěvekod TESLAJEPAN » 06 črc 2020, 19:05 VIP

A to že za 10 sekund v atrakcií mi dáš slay je úplne pohode nabudúce daj slay každému čo 10 sekund sa nevenuje pp a robí niečo iné alebo sa ospravedlniť že si sa unáhlil a ja ti možno odpustim.
ObrázekObrázek

raz jeden múdry človek povedal: ľudia sú pičusi
Uživatelský avatar
TESLAJEPAN
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 284
Registrován: 09 bře 2014, 14:24
Bydliště: Vesmír


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků