I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Benvoluto001/survival/smazani stavby

Příspěvekod Delawares » 09 črc 2020, 16:53

Po dnešní návštěve serveru a kontroly mé resky jsem zjistil, že mi tady ben smazal mou stavbu ruky vyjadřující názor "fakáč"
tuto stavbu mam v resce od samého začátku mapy a schválil ji fandasliz a mnoho dalších, nikomu nevadila, nikdo proti ni neřekl ani slovo. No po 4 měsicích začne být nevhodná tady mistrovi světa, kterej je vuči mě zaujatej. Když jsem se ptal, proč stavbu smazal, poslal mi screen s cedulkama, kde ta druhá vyjadřujici se o benovi neni psána mnou a toto tedy vedlo k smazani mé stavby. Takže stavbu mi smazal, bez nějakého upozornění. Včera jsem byl na serveru, ale většinu AFK a žádný upozornění jsem nedostal, a když jo, tak se to určitě netýkalo mé stavby v mé resce, ale určitě šlo o cedulky na /w palac,které už jsou smazané.

Důkaz: zde je screen, kde se ke smazani stavby přiznal https://ctrlv.cz/wDrY

Požaduji navrácení stavby, už z toho důvodu, že jsem nedostal žadné upozornění na smazani cedulek (které se teda benovi nelíbily) v resce na /w mnshop a za druhé proto, že stavba jako taková nikoho nepohoršovala, až teda po 4 měsicich, kdy vůči mě začal být zaujatej ben a to neni muj problém a nechci být obětním beránkem nějakého případa, který si naháni ego nad tím, že mi bude kazit hru nějakými umravňovacími zákroky.
Delawares
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 25 pro 2019, 13:34

[V] Benvoluto001/survival/smazani stavby

od Rumcajz » 09 črc 2020, 16:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Benvoluto001/survival/smazani stavby

Příspěvekod Delawares » 09 črc 2020, 17:10

Přidám ještě jednu věc, týkajicí se tohoto problému. Zde screen https://ctrlv.cz/dlMM mé stavby v mé resce s cedulkou urážející bena, ktera mu zničeho nic najednou nevadí a je s tim v pohodě? Je tohle stejnej metr? Proč ji taky nemam smazanou, zajímá mě.
Delawares
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 25 pro 2019, 13:34

Re: Benvoluto001/survival/smazani stavby

Příspěvekod Delawares » 09 črc 2020, 17:18

Ben tvrdí, že mě upozoňoval, ale nejsem si toho vědom a kdybych byl, cedulky, které u stavby byly, smažu. Dále ben psal, že ho nebaví psát 6x, ať něco dám do pořádku, když nedostal odpověď. Sorry, no. Nemohu za to, že někoho nebaví dělat admina a nemohu za to, že jsem byl AFK a neřešil prkotiny na MC. Když to někoho nebaví, tak ať to nedělá. Už jednou jsem tady psal stížnost ohledně banu bez warningu a byla oprávněná, zde se jedná úplně o totožnou věc.
Delawares
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 25 pro 2019, 13:34

Re: Benvoluto001/survival/smazani stavby

Příspěvekod benvoluto001 » 09 črc 2020, 17:34

První věc, popíšu ti situaci, která se stala na serveru.
Létal jsem nad tvojí res jménem hlinenypalac. S tím že jsem čekal, až přestaneš být afk. Zabil jsi mě tam end crystalem. Nehledě na to, že jsem ti mohl dát ban už jen za to, že zabíjíš na veřejném warpu, tak jsem ti psal hned po tom, co jsi mě zabil. Abych měl jistotu, že tady jsi, portnul jsem se zpět a ty jsi stále létal, pak jsi šel home, nebo tak nějak.

https://prnt.sc/teufes

Snažím se ti psát už tak týden, vždy začneš ignorovat, proto jsem čekal až budu mít jistotu, že na serveru jsi.
To, že mě ignoruješ, není můj problém.
Protože jsem věděl, že na serveru jsi, tak jsem ti psal (Rychle ať nestihneš jít zase afk), že po tobě požaduji, abys smazal nevhodné cedulky a věci. Tím jsem myslel tu stavbu.
Hodil jsi ignor. Na serveru jsi byl a /afk jsi nedal. Bral jsem to tak, že se se mnou nehodláš bavit.

https://prnt.sc/teuhdz

K cedulkám a k tvé stavbě.
Cedulky, které jsi měl v residenci byly dost nevhodné. Uvědom si, že na ty residence máš veřejné warpy a na serveru hrají také malé děti.
Je dost irelevantní, kdo ty cedulky psal. Byly na tvých residencích a ty jsi mé upozornění ignoroval.
Nebudu sem přikládat screeny, protože ve videu je ve vidět.

https://youtu.be/wMsExmE3OEw

To že se tím nezabíval nikdo jiný, to není můj problém. Že ty cedulky a stavba byly nevhodné jsem usoudil já. A nemá to nic společného se zaujatostí.

To že jsem zaujatý je pravda, ale tohle konkrétně s tím nemá nic společného.

K zaujatosti.
Jak jsem řekl na serveru, nejde nebýt zaujatý, když společně s Podrouchem provokujete a především admin team.


DODATEK k tvým dodatkům.
1) Stavba a cedulka na tvé residenci není nijak nevhodná a urážející pro mě a ani nijak nevhodná pro ostatní hráče, kteří by tam přišli.
2)Srovnej si to v hlavě, nevíš co píšeš. Nedokážeš si spojit jednu mojí odpověď s tím co jsi mi vlastně psal. Nikde jsem neřekl, že mě nebaví ti psát 6x něco abys dal do pořádku. :D To vůbec netuším, kde jsi vzal. A nikde jsem nepsal, že mě nebaví dělat admina. Naopak, možná o tom svědčí to, že z adminů tady mám asi největší aktivitu.

Hraj si s kostiškama a bude klid :)
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09

Re: Benvoluto001/survival/smazani stavby

Příspěvekod Delawares » 09 črc 2020, 17:50

Jn, na videu, které si sdilnul, je vidět, že jsem AFK a i tak pokračuješ ve svých zločinech :)
Delawares
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 25 pro 2019, 13:34

Re: Benvoluto001/survival/smazani stavby

Příspěvekod benvoluto001 » 09 črc 2020, 17:53

A jsi slepý? Nevidíš, že jsem ti psal ještě předtím?
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09

Re: Benvoluto001/survival/smazani stavby

Příspěvekod Delawares » 09 črc 2020, 17:57

benvoluto001 píše:A jsi slepý? Nevidíš, že jsem ti psal ještě předtím?


A jsi slepý ty? :) Říkám ti, že jsem byl AFK, na tvém videu je i důkaz.
Delawares
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 25 pro 2019, 13:34

Re: Benvoluto001/survival/smazani stavby

Příspěvekod DogeTennant » 10 črc 2020, 09:45 VIP

Že si byl AFK říkáš?

benvoluto001:

NioN_from_Opava jsi tady? - 7/8/2020 5:27:03 PM

Ty:

/w palac - 7/8/2020 5:33:19 PM

benvoluto001:

NioN_from_Opava stop it - 7/8/2020 5:33:55 PM

Ty:

/w mnshop - 7/8/2020 5:33:55 PM

(přesně stejnej čas btw.)

benvoluto001:

NioN_from_Opava pojd sem a smaž tady cedulky a v?ci, které ti ukážu, pokud to neuděláš a budeš mě dál ignorovat, tak to smažu já a ty k tomu dostaneš ban. - 7/8/2020 5:35:40 PM
NioN_from_Opava budeš mě ignorovat? - 7/8/2020 5:34:30 PM
NioN_from_Opava pojd sem - 7/8/2020 5:34:02 PM

--

Když admina ignoruješ, tak se ti asi potom nedivím že z tvého pohledu tě neupozorňoval, když to očividně dělal, ještě psal přímo tvůj nick, což tě upozorní jak zvukem (pokud ho máš zaplý) tak červenou barvičkou v chatu, tak mi neříkej že sis ničeho nevšiml. Ben ti zničil cedulky oprávněně a jelikož si neodpovídal na jeho výzvy abys to udělal ty, můžeš být rád že si neodafkoval s banem. Co se týče stavby tak hádám, že někteří admini ti to povolili, protože tam předtím nestály cedulky které by je přímo urážely, nedivím se benovi, že to zničil. Jestli ti jí vrátím se ještě rozhodnu a kdyžtak domluvím se Surpem.

Stížnost neoprávněná.

e. Doge: tak zvuk při napsání nicku prý nefunguje, no nic to na rozhodnutí nemění
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2236
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: [V] Benvoluto001/survival/smazani stavby

Příspěvekod Delawares » 10 črc 2020, 11:10

Jn a proto, kdyz mi tam ničí stavbu, jsem celou dobu AFK na tom videu. zvuk jsem neslyšel a chat jsem si prohlédl, az kdyz jsem prisel a uz se mi nic nezobrazovalo. Cirkus.

e. Doge: no, to asi protože na videu je až to co dělal po tom co ti psal. A když si psal port na warp přesně v dobu kdy ti psal ben tak mi neřikej že si neviděl jak ti ben píše (napsal ti přesně ve stejnou sekundu jako ses ty portnul na warp)
Delawares
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 25 pro 2019, 13:34

Re: [V] Benvoluto001/survival/smazani stavby

Příspěvekod Delawares » 10 črc 2020, 11:23

Je mi to jedno, dělejte si co chcete....
Delawares
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 25 pro 2019, 13:34


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků