I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Nebudu psát reálná jména cizích hráčů. Nikdy a nikde.

Příspěvekod fufikk » 11 srp 2020, 13:09

proč sem dostal ban kvůly nějakí xmiika ja sem ji napsal akorad nazor na ný ze neni rasystka a at mi da prosim us budu hodnej a at me nestve me nevadi ze je cerna ale ma pekni oci kun**cka [Nebudu psát reálná jména cizích hráčů. Nikdy a nikde.].
Uživatelský avatar
fufikk
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 09 srp 2020, 09:37

[V] Nebudu psát reálná jména cizích hráčů. Nikdy a nikde.

od Rumcajz » 11 srp 2020, 13:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nebudu psát reálná jména cizích hráčů. Nikdy a nikde.

Příspěvekod benvoluto001 » 11 srp 2020, 13:22

Nechápu, že se můžeš na svůj věk chovat tak jak se chováš. Krom toho, že ve svém věku, kdy bys ani neměl vědět co je to sex, píšeš ostatním holkám v mc neskutečně oplzlé věci, za které by mohl dospělý člověk v reálném životě dostat celkem brutální pokutu. A ještě k tomu holkám, které jsou podobného věku jako máš ty. A není to příjemné více lidem.
Dále zveřejňuješ osobní informace o cizích hráčích.
Je to stejné, jako bych zjistil nějakou uplnou náhodou tvojí adresu a napsal ji do chatu v minecraftu, představ si, že hráči, kteří tě nemají rádi, budou čekat před tvým barákem.

Pochopo, že zveřejňování osobních informací jiných lidí kdekoliv, bez jejich svolení je trestné.

Začni se chovat, nebo už na tomhlke serveru nemusíš vůbec hrát.
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09

Re: Nebudu psát reálná jména cizích hráčů. Nikdy a nikde.

Příspěvekod MiikaXpi » 11 srp 2020, 13:26

Můj fb si mimo mc klidně hledej, nic moc z toho stejnak nebudeš mít. Ale nepiš/neposílej moje jméno/můj fb do chatu na mc. Od toho abys mě oslovoval mám nickname MiikaXpi..
Ban jsem ti dala za provokaci, když jsi opakovaně psal do msg mé jméno, nedala jsem ti to za to, že si o mě myslíš, že jsem čenoška.
https://ctrlv.cz/D7FU
Uživatelský avatar
MiikaXpi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 23 srp 2019, 22:22

Re: Nebudu psát reálná jména cizích hráčů. Nikdy a nikde.

Příspěvekod TotalusCZ » 11 srp 2020, 13:45

Zdravím,

Nemáš stížnost napsanou podle vzoru, navíc u ní ani nemáš žádné důkazy, důvod proč máš ban už je ti doufám jasný, provokovat adminy opravdu není dobrý nápad, navíc s tím co píšeš by ses měl opravdu uklidnit pokud tomu tak nebude, bude nasledovat nějaké to delší mute, to samé na tsku, opravdu přestaň psát kraviny lidem i tam.

Stížnost tedy zamítám, ban ti zůstane a zůstane ti i onen ban za obcházení.

A pokud na tebe uslyším že si znovu dělal bordel, pořeší se to mnohem horším trestem než banem na den.

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko

Re: Nebudu psát reálná jména cizích hráčů. Nikdy a nikde.

Příspěvekod fufikk » 11 srp 2020, 13:46

bene před měsícem ani ne ste tam neměli že admini nesmime zminovat realnym nickem a ted delate jako ze by to bylo skoro na permu tak mi dejte unban a ja to uz vece krat neudelam ale uz ksakru ty pravidla nemente a kdyz je zmenite posle te je kazdimu hraci zvlast ze ste zmenini pravidla vi rosplacli adminimrdacky:DDD



s pozdravem fuficek_cz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
fufikk
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 09 srp 2020, 09:37

Re: [V] Nebudu psát reálná jména cizích hráčů. Nikdy a nikde

Příspěvekod benvoluto001 » 11 srp 2020, 13:58

Neznalost zákona neomlouvá ani děti jako jsi ty. Je mi jedno kdy to tam bylo přidáno, ale to že jsi občan České republiky znamená, že se máš řídit zákony všude i ve hře, aniž by to bylo napsané v pravidlech.

Končím debatu, stížnost byla vyřešena.
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků