I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

.............[Z]Wrong / ban za kb

Příspěvekod Flax99 » 11 srp 2020, 23:52

Neviem preco to dento lockol, asi aby nevideli ostatní pravdu. toto neni ziadna staznost, ale moje vyjadrenie k tomu co napisal v minulej staznosti. Nechce sa mi to celé pisat znovu, tak sem len dolozim chat z forumu, pretoze by som bol rad, keby to videli aj ostatní.

odpoveď na toto:
od DeNto » 10 srp 2020, 12:34 VIP.Nikoho hneď nerušíme zato, že zabanuje scripty tak neviem z kade si prišiel na túto informáciu.

Odesláno: 10 srp 2020, 22:54Od: Flax99 Komu: DeNto- a killermacku ste za co potom zrusili...

Odesláno: 10 srp 2020, 22:58Od: Flax99 Komu: DeNto- na knife je tam dokopy jeden admin co tam chodi 1/2krat za tyzden, ani ja tam uz nehram ked ste zrusili poslednych troch adminov za totalne hovadiny

Od: DeNto Komu: Flax99- Zato, že je to neprispôsobivý jedinec, ktorý nedokázal rešpektovať nadriadených.Milujem vás vševedcov, čo viete veľké hovno o tom ako to tu funguje, ale počuli ste od toho a ten zas od ineho a už viete všetko.

Od: DeNto Komu: Flax99- Nevhodné správanie a opakované oprávnené sťažnosti sú hluposti. Tí admini nemali nato byť adminmi a preto sa zrušili. Unizm potom, čo prišiel o prava sa chova ako idiot, nič iné ako zrušenie si nezaslúžil.

jedine co unizm robil je to, ze si stal za svojim nazorom, ze na tom deme, ktore dal do chh bol abhop. ja som to demo tocil a odvtedy fakt uz serem na to, pretoze sa tam neda hrat a vazne neviem co uz potrebujete na zabanovanmie.

dalej neviem preco si domyslas, ze som pocul to od toho a to od hentoho. killermacka má screen, ze pred tym ako zabanoval scripty posielal demo cheathunterovi, ale vyuzili ste situaciu aby ste sa ho cim skor zbavili.

dalej treti admin, ktoreho ste zrusili- romanvesmir, nehovorim ze to bol daky pohode typek, ale bol na serveri a daval tam pozor na cheaterov a myslim ze je celkom skoda prist o takeho admina, pretoze býval na serveri dost casto. zrusili ste ho za to ze zabanoval dip hraca 30x, mozno to neni vpohode, ale mozno stacil nejaky prisnejsi "trest" namiesto toho, aby na serveri teraz bol 1 admin.

dakedy sa aj vy bezchybní hl. adminovia dopredu zamyslite nad tym, za čo a prečo niekoho zrusite, aby to nedopadlo tak, ze na server nebude chodit uz nikto, lebo je tam 90% cheaterov a ziadny admin. :) ale ved koho zaujima mrtvy mód knife.
Uživatelský avatar
Flax99
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 12 úno 2019, 22:02
Bydliště: bydliste

.............[Z]Wrong / ban za kb

od Rumcajz » 11 srp 2020, 23:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: bydliste

Re: .............[Z]Wrong / ban za kb

Příspěvekod UniZm » 11 srp 2020, 23:53 VIP

dento si teraz mysli, ze tak je to dobre ako je to teraz. realita je ina nakolko na knife nikdy nebol.

staci spomenut len to co napisal uz flax, ze na knife je aktivny 1 jediny admin a aj toho to samozrejme nebavi, kedze na serveri hra 90% hracov s cheatmi a keby aj vsetkych vybanoval tak o 3 mesiace je reset, to znamena ze pridu cheatovat znovu.

staznost bola opravnena ale to uz je zbytocne riesit......
knife
kz
Uživatelský avatar
UniZm
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 878
Registrován: 11 bře 2020, 16:40
Bydliště: Vienna, Austria

Re: .............[Z]Wrong / ban za kb

Příspěvekod GrooS » 12 srp 2020, 00:27 VIP

Nejdřív si prosím zjisti informace než něco takového budeš psát, většina co si napsal není pravda, jestli máš problém s dentem tak si to řeš sním v PM, tady nás to nezajímá.

Stížnost mimo vzor, lock.
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků