I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] TTT / neznamej

Příspěvekod PraseciRypacek » 11 srp 2020, 12:04

Odkaz na Steam profil admina: Nemám, byl v invisu - Beton to ví
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: -25 karmy, za to, že jsem jako I zabil I (dostal jsem -15), dohromady -40
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://uloz.to/file/9chhWKmaXjgr/auto- ... e-b3-c-dem
Čas: 19:30, mluvil jsem na Admina, ale admínek neměl odvahu se odhalit a ani odpovědět
kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys

Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
PraseciRypacek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 203
Registrován: 18 pro 2018, 18:57
Bydliště: Zlín

[V] TTT / neznamej

od Rumcajz » 11 srp 2020, 12:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Zlín

Re: TTT / neznamej

Příspěvekod BillGatesUsa » 11 srp 2020, 16:58

Takže.
13:47 - random kill
15:42 - neviem prečo ale začal si strieľať do fina, ani kolo riadne nezačalo
18:39 - random kill (traitor test)

Jak si urobil ten Traitor test tak som si povedal že schválne kazíš hru. (Kebyže bol T tak by si dostal -25) takže ani neskúšaj random killovať. Ďalšiu mapu som tam už nebol a ani nechcem vedieť čo sa tam dialo. (Taktiež aj niekoľko map späť bol fino T a len tak si ho zabil leeebo si si myslel že to je on, čakal len na správnu príležitosť.)

Taktiež mi fino písal že leavol TTT lebo si ho random hitoval. A vsadím sa že si mu dal random aj keď bol T a nemal si to ako zistiť (:

2020-08-10 17:26:32 prase mi daval randomy :/. Gamesites.cz ^Minigames | !knife !ws !gloves mg_skytower_b1
2020-08-10 17:26:29 leavol som ttt. Gamesites.cz ^Minigames | !knife !ws !gloves mg_skytower_b1
2020-08-10 17:26:26 Dyiana. Gamesites.cz ^Minigames | !knife !ws !gloves mg_skytower_b1

Taktiež aj tie tvoje nadávky na serveri... Ale to sem nejdem ťahať
天使がsaid "Hi"
結果 悪魔 said "Bye"
正気じゃ無理 So high
吐いちゃうくらいの Price
答えのないTest
騙されても Yes
ずっと感情の奴隷
無価値な愛ね
Uživatelský avatar
BillGatesUsa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 212
Registrován: 24 dub 2020, 09:41
Bydliště: 1v1 aim serveri

Re: TTT / neznamej

Příspěvekod PraseciRypacek » 11 srp 2020, 18:24

random killy, ten v čase 13:47 nevím koho jsem zabil, na demo se dívat nebudu
18:39 - dostal jsem -15
přikládáš zde chat, který byl hodinu po tom, co se to stalo :) - 10.08.2020 16:20:5 ttt_mcvillage_b3 - tvoje: 2020-08-10 17:26:32
kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys

Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
PraseciRypacek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 203
Registrován: 18 pro 2018, 18:57
Bydliště: Zlín

Re: TTT / neznamej

Příspěvekod BillGatesUsa » 11 srp 2020, 18:47

13:47 - random kill - zabil si I (takže -15, to som neriešil)
15:42 - začalo kolo a začal si doňho strieľať a potom si dal aj info "pozor asi je na lodi T" Ani kolo riadne nezačalo a si dal hneď info. A prvý kto začal "baitiť a random hitovať" si bol ty (: Už tu som ti mal dať -25 za baiting a random hity
18:39 - random kill (traitor test) - tu je ten čas kedy som sa rozhodol ti ubrať karmu. Nemyslím si že je pekné keď 2x po sebe strieľaš po niekom a potom dáš "preventívny random".

Uvažoval som aj nad -100 aby si sa ukľudnil a prestal baitiť a nedával randomy, lenže ja som moc citlivý člvoek a príde mi to niekedy až mco ľúto tak som ti dal len -25 aby sa nepovedalo. Kebyže to neriešim tak je tu asi ďalších 641645 sťažností že nerieším situácie.

Ten chat je hodinu potom všimni si že to bolo na minigames. (takže ste spolu pravdepodobne hrali ešte ďalšiu mapu)

Počkáme na vyjadrenie Železa.
天使がsaid "Hi"
結果 悪魔 said "Bye"
正気じゃ無理 So high
吐いちゃうくらいの Price
答えのないTest
騙されても Yes
ずっと感情の奴隷
無価値な愛ね
Uživatelský avatar
BillGatesUsa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 212
Registrován: 24 dub 2020, 09:41
Bydliště: 1v1 aim serveri

Re: TTT / neznamej

Příspěvekod PraseciRypacek » 11 srp 2020, 21:46

Zítra se podívám ještě jednou na demo a ověřim si tvoje info
kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys

Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
PraseciRypacek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 203
Registrován: 18 pro 2018, 18:57
Bydliště: Zlín

Re: TTT / neznamej

Příspěvekod PraseciRypacek » 12 srp 2020, 09:42

Za zabití innocentů jsem byl potrestán, pak tam byl jeden bait, dobře. Ale stále mi tam chybí vyjádření admina na tom serveru - neřekl jsi ani půl slova.

BillGatesUsa píše:Taktiež aj tie tvoje nadávky na serveri... Ale to sem nejdem ťahať


Proč teda nemám žádný ban od tebe.

BillGatesUsa píše:13:47 - random kill - zabil si I (takže -15, to som neriešil)
15:42 - začalo kolo a začal si doňho strieľať a potom si dal aj info "pozor asi je na lodi T" Ani kolo riadne nezačalo a si dal hneď info. A prvý kto začal "baitiť a random hitovať" si bol ty (: Už tu som ti mal dať -25 za baiting a random hity
18:39 - random kill (traitor test) - tu je ten čas kedy som sa rozhodol ti ubrať karmu. Nemyslím si že je pekné keď 2x po sebe strieľaš po niekom a potom dáš "preventívny random".


Proč jsi mi tedy dal -25 karmy o tři minuty později na situaci, kdy jsem zabil Innocenta.
kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys

Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
PraseciRypacek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 203
Registrován: 18 pro 2018, 18:57
Bydliště: Zlín

Re: TTT / neznamej

Příspěvekod BillGatesUsa » 12 srp 2020, 12:06

Takže. Zas a znovu... Nič som ti nepovedal lebo v tom momente jak som ti dal -karmu som to leavol a šiel preč. Ten baiting. Už tam som ti chcel dať -karmu ale povedal som si že ešte počkám že čo urobíš. Potom si dal úmyselný random kill tak som ti stiahol karmu. A bol to úmyselný, nehovor že nie. Mohol som ti to vysvetliť aby sme tu nemuseli riešiť takú somarinu... Takže ja si myslím že jediná chyba ktorú som spravil je že som ti dal - a potom som išiel preč a nevysvetlil ti to. Ja proti tebe nič nemám si v pohode človek ale mne je jedno či kamarát alebo niekto neznámy furt prispejem ku každému rovnako. Väčšinou mi ľudia sami povedia že dali random a že nech im dám -25. Ty si asi 4. hráč ktorý má so mnou problém... S ostatnými vychádzam super. Dokonca som kamarát aj s Hexenom, Emaxikom a kopu ďalšími ktorí robia naschvál adminom atď. Taktiež som ti tu karmu ani stiahnuť nemusel. Pravdepodobne by stačilo upozornenie. Každopádne nechám to už na železa že ako sa rozhodne a čo k tomu povie...

<- Pridaj si ma na steame prosím. :roll:
天使がsaid "Hi"
結果 悪魔 said "Bye"
正気じゃ無理 So high
吐いちゃうくらいの Price
答えのないTest
騙されても Yes
ずっと感情の奴隷
無価値な愛ね
Uživatelský avatar
BillGatesUsa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 212
Registrován: 24 dub 2020, 09:41
Bydliště: 1v1 aim serveri

Re: TTT / neznamej

Příspěvekod ZelezoBeton » 14 srp 2020, 10:26 VIP

Pokiaľ ťa potrestala karma tak to admin ďalej nerieši ale ak sa to opakuje a je zrejmé že nehodláš prestať môže ti admin odobrať karmu až do 0.
Každopádne by sa admin mal snažiť hráča aspoň upozorniť a ak nie tak určite vysvetliť dôvod odobrania keď sa ho hráč na to opýta.

Admin nabudúce vysvetlí hráčovi dôvod trestu ak mu to nebude jasné.
Vyriešené.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků