Potřebujete poradit? Ptejte se zde

CSGO - PC PROBLEM

Příspěvekod tibcrois » 12 srp 2020, 00:19 VIP

Čauko, mám takový problém, dneska mi přišel sestavený pc od týpečka, měl jsem tam jen windows, čekal bych, že když ti někdo něco doveze, tak to vyzkouší, aby pak nemusel jezdit 1000x sem a tam, nicméně se nestalo.. na pc jsem si nainstaloval csgo a při zapnutím mi to pc vypne.. a takhle pokaždý, ovladače mám aktualizovaný, taky na windows jsem nahodil aktualizace a furt a stále dokola.. při benchmark testu mi to vypne monitor, klavesnici a myš :lol: teplota je vysoká nějaká 60-70°C a to na něm nic nedělám, mám ho jen spuštěný.. tak trochu jsem guglil, proč by to mohl dělat a hodně lidí odpovídalo, že je problém buď v grafice nebo zákl.desce a nebo nějak špatně dopnutý chlazení a proto mi to pc vypne.. nejsem na tohle vůbec žádnej expert, ale týpeček mi tvrdí, že reinstal ovladačů by měl pomoct atd. Mám to u něj v záruce, ale kdyby měl někdo nějakej nápad jak neználek jako jsem já by mohl něco zkontrolovat nebo něco udělat pro to, aby mi ten týpeček nepřijel a nevzal pc a vrátil mi ho za xxxx, byl bych vděčný. Jinak parametry dopíšu zítra, teď jsem na mobilu... jinak jsem zapomněl dodat, že pc jede úplně v poho, neseká se atd, aleeee při zatížení hry csgo tak jede 6sekund, než se vypne.. a při tom benchmark testu se tedy vypne klávesnice, monitor i myš, ale pc jede nějaký 3min než se taky vypne.. Pls help :(
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

CSGO - PC PROBLEM

od Rumcajz » 12 srp 2020, 00:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: CSGO - PC PROBLEM

Příspěvekod R4gn4r0K » 12 srp 2020, 09:51

nic s tym nespravis, resp. neodporucam do nicoho zasahovat a poslat mu to rovno na RMA...
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: CSGO - PC PROBLEM

Příspěvekod tibcrois » 12 srp 2020, 11:08 VIP

[*]
R4gn4r0K píše:nic s tym nespravis, resp. neodporucam do nicoho zasahovat a poslat mu to rovno na RMA...

Týpek přijel a hodil mi novou graf.kartu a vše jede.. jen ještě otázka jak můžu snížit teplotu, aby amd neměla 60-70
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: CSGO - PC PROBLEM

Příspěvekod R4gn4r0K » 13 srp 2020, 08:24

eAwl1999 píše:[*]
R4gn4r0K píše:nic s tym nespravis, resp. neodporucam do nicoho zasahovat a poslat mu to rovno na RMA...

Týpek přijel a hodil mi novou graf.kartu a vše jede.. jen ještě otázka jak můžu snížit teplotu, aby amd neměla 60-70

teplotu coho chces znizovat (idelne presny typ HW)? je to novy HW, alebo bazar (bez zaruky) ?
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: CSGO - PC PROBLEM

Příspěvekod tibcrois » 13 srp 2020, 10:24 VIP

R4gn4r0K píše:
eAwl1999 píše:[*]
R4gn4r0K píše:nic s tym nespravis, resp. neodporucam do nicoho zasahovat a poslat mu to rovno na RMA...

Týpek přijel a hodil mi novou graf.kartu a vše jede.. jen ještě otázka jak můžu snížit teplotu, aby amd neměla 60-70

teplotu coho chces znizovat (idelne presny typ HW)? je to novy HW, alebo bazar (bez zaruky) ?

Ta teplota bez zatížení bývá kolem 62 - 78... A měl by to být nový na všechno je záruka. A jinak se chci zeptat na poslední věc a to jestli bych měl být spokojenou s touto grafikou nebo bych měl požadovat gtx 1060 nebo tahle je lepší?
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: CSGO - PC PROBLEM

Příspěvekod R4gn4r0K » 13 srp 2020, 19:35

hmmm to su hodne vysoke teploty na idle... mozno potunit airflow v bedni...
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: CSGO - PC PROBLEM

Příspěvekod sL1yko » 14 srp 2020, 09:52

Ako povedal Ragnarok, 70°C na idli je blbosť, ja mam 1080 čo papá dosť a mám 30-40 na idli v zavretej bedni do ktorej je.e celý deň slnko z balkónu :D , skús otvóriť bočnicu na bedni a vyskúšaj tak aké budú teploty, ak padnú na max 50°C tak vieš že máš blbý airflow, ak sa ti teplota takmer nepohne tak chyba nebude v bedni ale v GPU.

Chcel si vedieť či je lepšie 1060 alebo tú čo máš ale asi som dementný a nevidím nikde napísané akú máš GPU, každopádne ja osobne len nVidie. Pracujem v IT som predajca týchto vecí a AMD cpu absolutne nedávame a gpu tak isto nie, výnimka ak to je len business aby mohli spraviť dualview+ tak tam je jedno aká je gpu.

Mám odskúšané aj AMD cpu, či staré FXka alebo nové Ryzeny tak isto aj AMD or nVidia GPU.. Vyjadrím sa k tomu tak že nové ryzeny dávno niesú to čo FX, sú výkonovo v pohode, nevaria ako FXka atd akurát napr na CSGO som mal neaký ryzen nedávno, fps som mal 300+ ale hra na 144hz mi išla proste divno mal som neaký shuttering, drobné trhanie pritom cpu hru zvládalo. prehodil som na i5-8600k a hra ide jak vínko. Tie intely sú proste gods, Ryzeny maximalne na render a workstation.

Čo sa týka GPU to sa priznám tam som jednostranný a to nVidie, mal som zopár AMD (dávnejšie) a to boli len patálie, prestávali fungovať, driver soft freezoval, varilo to, robilo mi to bordel. tam jednoznačne nVidia, ale keď už tak si pýtaj
nvidia 1660super alebo 1660ti to sú obdoby 1060 tie sa už nevyrábajú.
Obrázek
Uživatelský avatar
sL1yko
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 04 srp 2020, 13:45


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků