Zde hlašte veškeré chyby, které jste spatřili na našich serverech

RCON

Příspěvekod sL1yko » 10 srp 2020, 18:06

Nvm ci to je schvalne ale ak napise hrac par krat posebe RCON do konzole na serveri dostane ban ktorý ani nieje v banliste a pak to musi manualne odbanovat hl admin.
Obrázek
Uživatelský avatar
sL1yko
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 04 srp 2020, 13:45

RCON

od Rumcajz » 10 srp 2020, 18:06

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: RCON

Příspěvekod erdohaha » 17 srp 2020, 13:01 VIP

Ty nemáš čo písať rcon keď nemáš práva. Je to tak schválne už nastavené od sourcemodu keď spamuješ rcon do konzole dá ti to ban.
https://steamcommunity.com/id/erdohaha
Uživatelský avatar
erdohaha
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 23 čer 2020, 19:48

Re: RCON

Příspěvekod sL1yko » 17 srp 2020, 16:18

erdohaha píše:Ty nemáš čo písať rcon keď nemáš práva. Je to tak schválne už nastavené od sourcemodu keď spamuješ rcon do konzole dá ti to ban.


Ty ani nevieš očividne čo rcon znamená a nie to mi hovoriť prečo by som ho nemal používať. Pokial nemám rcon pass tak si do konzole môžem písať čo sa mi len zachce. Pre tvoju informáciu keďže valve je super tak ak sa ti ešte nestalo tak ťa hodím do obrazu. Ak hrám MM alebo niečo iné stáva sa že na serveri padnú fps takmer každému z 300 na 20. Bol alebo ešte je nato exploit že po zadaní rcon do konzole pošleš serveru príkaz, ten na mikrosekundu lagne a FPS sa ti vrátia do normálu. Z toho dôvodu akk som hral nejakú ligu napr faceit alebo eseu a počas hry sa mi to stalo napr v clutch situacii tak som poklikal pár krát na bind ktorý posielal príkaz RCON a fps sa upravili.
Obrázek
Uživatelský avatar
sL1yko
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 04 srp 2020, 13:45

Re: RCON

Příspěvekod ericek111 » 18 srp 2020, 01:55

Valve tento workaround pre opravenie FPS dropov v najnovšom patchi "opravili": https://blog.counter-strike.net/index.p ... /08/31374/

Ale ináč súhlasím, server by nemal banovať za spamovanie rconu. Je to defaultne povolená funkcia.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: RCON

Příspěvekod sL1yko » 18 srp 2020, 08:08

ericek111 píše:Valve tento workaround pre opravenie FPS dropov v najnovšom patchi "opravili": https://blog.counter-strike.net/index.p ... /08/31374/

Ale ináč súhlasím, server by nemal banovať za spamovanie rconu. Je to defaultne povolená funkcia.


+1
Obrázek
Uživatelský avatar
sL1yko
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 50
Registrován: 04 srp 2020, 13:45


Zpět na Bugy na serverech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků