I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

LordNapier

Příspěvekod gagefranjo » 23 srp 2020, 16:15

Příjemné odpoledne,
včera ve večerních hodinách jsem dostal 1h mute na základě screenu.
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png

Backstory je přibližně takové, kde Hermes a Ryzus diskutovali o autech a jejich rychlosti. Jak je známo, tak !Rebelous měl opět a zase svoje nesmyslné připomínky. Načež jsem mu napsal ať přestane raději psát a poté ať ze sebe nedělá idiota před ostatními, kvůli discord pravidlu č.14.
Po pár chvílích ho osočil i admin Cecekk, že jeho chování není s pravidly discordu. Poté se !Rebelous uklidnil a vše bylo v pořádku.
https://ctrlv.cz/ApfZ

Asi po 40 minutách jsem obdržel již zmíněný mute za Urážení osoby od admina LordNapier.
Za prvé jsem neměl v plánu ani nechtěl nazvat !Rebelouse idiotem, jak to někoho, kdo podal ticket napadlo.
A za druhé už vůbec ne danou osobu zesměšnit. Moje připomínka měla být čistě na úkor discord pravidla č.14.

Po zmíněném mute jsem napsal LorduNapierovi do pmky, proč se mnou danou věc neřešil, nebo se mě nezeptal, jak jsem tu větu myslel. Po páru vyměněných zpráv mi LordNapier prozradil, že o dané věci věděl prd a uděloval rozsudek na základě jednoho screenu, který mohl a byl vytržen z kontextu.
https://ctrlv.cz/pYhB
Tímto tématem bych nechtěl nikoho nahlašovat, že svoji práci admina dělá špatně. Ale LordNapier by si měl uvědomit, že méně je někdy více a přebírat/řešit tickety, u kterých nezná backstory je nelogické a mohl to nechat na někom, kdo si ten pokec aspoň četl :/

@LordNapier Pmky nezveřejňuji, takže jestli budeš chtít, napiš a já ten screen smažu.
gagefranjo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18 čer 2019, 11:40

LordNapier

od Rumcajz » 23 srp 2020, 16:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: LordNapier

Příspěvekod LordNapier » 24 srp 2020, 10:46

gagefranjo píše:Za prvé jsem neměl v plánu ani nechtěl nazvat !Rebelouse idiotem, jak to někoho, kdo podal ticket napadlo.


Bohužel ten hráč to tak bral jako urážku očividně a také vím že je to blbý, ale vlastně jsi ho tím dá se říci nazval.

gagefranjo píše:A za druhé už vůbec ne danou osobu zesměšnit.


Moc dobře oba víme jak se chová poslední dobou ta osoba, ale určitě se to dalo napsat lépe než dá se říci urážkou,

gagefranjo píše:Po páru vyměněných zpráv mi LordNapier prozradil, že o dané věci věděl prd a uděloval rozsudek na základě jednoho screenu, který mohl a byl vytržen z kontextu.


Já jsem si ten pokec přečetl, ale absolutně jsem nechápal a do teď nechápu proč se tam někdo hádal o autech a asi jsem slepý, ale neviděl jsem ani důvod útočit po Rebelovi. Za další mi příjde jako blbost tady útočit po lidech když na serveru momentálně absolutně nikdo nehraje a zbytečně se hádat v pokecu.

gagefranjo píše:Ale LordNapier by si měl uvědomit, že méně je někdy více a přebírat/řešit tickety, u kterých nezná backstory je nelogické a mohl to nechat na někom, kdo si ten pokec aspoň četl :/


Moc dobře víme jak dlouho leží tickety na discordu, proto jsem zasáhl hned jak to bylo možné a určitě tam nenechám ležet 7 dní věc, která se má vyřešit co nejrychleji aby ten hráč nedostal mute za 7 dní a sám nebude vědět za co.

gagefranjo píše: @LordNapier Pmky nezveřejňuji, takže jestli budeš chtít, napiš a já ten screen smažu.

Né v pohodě :)

Díky
LordNapier
Uživatelský avatar
LordNapier
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 dub 2019, 17:18

Re: LordNapier

Příspěvekod TheRebel24 » 25 srp 2020, 11:53

Ahoj,

Týká se to tedy hlavně mě, tak bych se taky mohl vyjádřit.

Já jsem ticket nepodaval. Myslím, že slovo "idiot" je ještě vzhledem k mému chování v pokecu na GS mírné. Já to jako urážku nebral. Nicméně, je to mířené na osobu (tedy na mě) a to je porušení pravidla. Dle mého Napier chybu neudělal. Musí se řídit podle pravidel.

Rebel
"To insure the adoration of a theorem for any length of time, faith is not enough, a police force is needed as well." - Anonymous R5 3600, GTX 1070, 16GB RAM, AiO, X370 Gaming Carbon PRO, 512GB SSD, 4TB HDD, 620W Seasonic
Uživatelský avatar
TheRebel24
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 lis 2016, 19:26
Bydliště: Salzburg, Austria

Re: LordNapier

Příspěvekod TheRohlikar » 25 srp 2020, 16:32

TheRebel24 píše:Myslím, že slovo "idiot" je ještě vzhledem k mému chování v pokecu na GS mírné.


Obrázek
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků