[Přijat] kokoskoSK : survival /akademik

Příspěvekod kokosko1376 » 06 zář 2020, 19:30

Ahoj, chcel by som požiadať o funkciu akademika na serveri gamesites survival1.

Nick na serveru: kokoskoSK

Vek: 11

Aktivované VIP: áno

Denní aktivita: 2-5 hodín

prestupky na Gamesites: zatial žiadne a nechcem to zmeniť

Niečo o sebe: Volám sa Tobias. Pochádzam z Prešovského kraja a chodím do 6. ročníka. medzi moje koníčky patria plávanie, maľovanie, a učenie sa nových veci o svete internetu. Minecraft bola moja záľuba už od mojich 7 rokov keď som ho prvý krát zahral.

Proč práve ty: Vždy keď zapnem MC a idem na váš server tak tam vidím hráčov ktorý škodia serveru a admini s tým nerobia lebo afkuju alebo si robia vlastne veci, no šak ja si všetkého všímam a snažím sa hráčov ponaučit alebo pomôcť im s problémom. Keby že sa stanem adminom tak by som mohol ľuďom pomôcť nie len že by som im povedal nech to nerobí ale pri najhoršom by som im dal aj kick atď. Keby že sa stanem adminom náš server by smeroval ku lepšiemu a slušnejšiemu.

Ďakujem že ste si mojej spravy všimli a budem po tichu dúfať aby som mohol mať tú príležitosť pomahať serveru.
Uživatelský avatar
kokosko1376
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 zář 2020, 17:44

[Přijat] kokoskoSK : survival /akademik

od Rumcajz » 06 zář 2020, 19:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: kokoskoSK : survival /akademik

Příspěvekod TotalusCZ » 07 zář 2020, 23:40

Zdravím,

Sice Přihláška není úplně podle vzoru, ale řekněme, že je v ní vše potřebné.

Do akademie si byl přijat, nyní si pořádně pročti celou MC akademii ať víš co a jak a když budeš mít nějaký dotaz tak se stačí zeptat na ts nebo přímo ve hře.

Určitě si každý den kontroluj jestli nepřibylo něco nového tu na foru ať si informovaný.

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků