[Z] tomkralupy /Event Master / Survival

Příspěvekod tomkralupy » 15 zář 2020, 10:57

Ahoj, chtěl by sem si požádat o funkci Event Mastera na survival serveru.
1) Nick na serveru: Tomktalupy

2) Věk: 13

3) Aktivované VIP (ANO/NE): ano

4) Denní aktivita: 0-8 hodiny
5) Přestupky na Gamesites: 2x ban za cheaty 1 neoprávněně , potom 3x za reklamu , reklamu jsem 2x nechtel udelat , ale bouhžel ulítlo mi nazev serveru , a potom uš jenem parkrat capslock , a spamovani tpa , to jsem udělal jen 1 , a byla to blbost .

6) Přestupky mimo Gamesites: 1 ban za reklamu , a spousta banu že jsem se ňákým spůsobem dostal na soukromi server survival třeba jen pro dva tam hrali , takže jsem dostal ban protože chtěli hrát sami ,

7) Něco o sobě (minimálně 20 slov): ahoj , menuji se tomáš rád kreslým, je mi 13 a na Event Mastera jse hlasím protože mi příde že je trochu míň eventů než bylo dříve , a moc mi nejde gramatika :D


8) Proč právě ty (minimálně 40 slov): Ahoj , na serveru mi příde že ňáké ty eventy moc nejsou dobré takže bych chtěl jak pomoc serveru aby byli častěji ty eventy ale i dát a postavit ňáké i své jsem opravdu kreatyvní , eventyr by jsem stavěl 1 nebo 2 do měsíce a dal bychdo nich maximum , a hlavne chci pomoci serveru s těmi eventy

děkuji že jsi toto alespoň někdo přečetl , dávám zde i muj event co mě napadl , udělal bych ho i lepší : https://ctrlv.cz/ReqA
tomkralupy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 09 črc 2020, 12:37
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

[Z] tomkralupy /Event Master / Survival

od Rumcajz » 15 zář 2020, 10:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: [Řeší se]tomkralupy /Event Master / Survival

Příspěvekod OriolGamer » 18 zář 2020, 13:46

Screeny jsi nedodal a mezitím sis požádal o akademika.

ZAMÍTÁM
Obrázek
Uživatelský avatar
OriolGamer
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 269
Registrován: 16 bře 2018, 22:05


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků