I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno]Lorex / Free Kick / Nesleduje hru

Příspěvekod AwpOnly » 25 zář 2020, 17:51 VIP

Název tématu [Server / Nick admina]: Jb#2 / Generál

Odkaz na Steam profil admina: STEAM

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Pripojim sa na server kde je Lorex, hneď v prvom kole hráč nadáva, napíšem adminovi "nesledujes hru?" na to mi arogantne odpovie "nepíš". V druhej časti stažnosti v tom istom kole hráč dostane udajný FK, admin situáciu nevidí. Hráč si požiadá o mikrofon a ďalsie kolo dostane vd, ďalšie kolo si simon nie je istý komu to vd dať, tak sa spýta "mam dat vd (Meno hrača), admin, ktorý situaciu nevidi napíše "jj", hráč dostane vd, hneď na to mu napíšem "Lorex..." "Jses v pohode", po tomto dostanem kick, ktorý neviem ani za čo bol. V tretej časti stažnosti admin afkuje celé kolo, nedáva pozor na hru, čim nedokaže vyriešit situáciu ohľadom druhého CT, ktoré nevedelo pravidla.

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:

1. Mapa - MinecraftParty časy: [41:20] - FK [41:49] - Hráč napíše do chatu "Tak jses kok" Adminovi na to odpíšem "nesleduješ hru" jeho odpoveď "nepiš" a ďalej to neriešil.. [43:50] - Napíšem Lorexovi, že aj tak je zachvilu - a odpíše "neprovokuj" ???????????????????????????? [45:31] Admin nevidel situáciu a aj tak napíše "jj" [45:43] napíšem "Lorex, jses v pohode" A dostanem kick, prečo??

2. Mapa - Nrx - Stav: 10 CT : 12 T


Očakavam, že Wurstík mi tu napíše, ako ten kick bol opravnený. :lol: :lol:
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

[Vyřešeno]Lorex / Free Kick / Nesleduje hru

od Rumcajz » 25 zář 2020, 17:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Lorex / Free Kick / Nesleduje hru

Příspěvekod Lorex » 25 zář 2020, 18:58

Na mapě NRX jsem byl afk a to je pravda, ale ne pod mojim vědomím. Myslel jsem si, že jsem se odpojil, ale to jsem zjistil, že jsem neudělal potom, co mi sasky na serveru řekl, co se stalo. Za tuhle situaci se omlouvám
Mocný Radek je náš král
My jsme jen jeho poddaní
Buďme mu věrní
Uživatelský avatar
Lorex
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 24 úno 2020, 09:50
Bydliště: 1600 Pennsylvania Avenue NW Washington, D.C. 20500 United States of America

Re: Lorex / Free Kick / Nesleduje hru

Příspěvekod AwpOnly » 25 zář 2020, 19:02 VIP

Lorex píše:Na mapě NRX jsem byl afk a to je pravda, ale ne pod mojim vědomím. Myslel jsem si, že jsem se odpojil, ale to jsem zjistil, že jsem neudělal potom, co mi sasky na serveru řekl, co se stalo. Za tuhle situaci se omlouvám


Vyjadril si sa k 1 situáci, mozes este k dalsim 2. 8-)
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Lorex / Free Kick / Nesleduje hru

Příspěvekod AwpOnly » 05 říj 2020, 14:49 VIP

Admin sa zrušil na vlastnú žiadosť, môžete brať ako vyriešené. ;)
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Lorex / Free Kick / Nesleduje hru

Příspěvekod Wurst1 » 05 říj 2020, 23:49

AwpOnly píše:Admin sa zrušil na vlastnú žiadosť, môžete brať ako vyriešené. ;)

Jak říkáš.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků