Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

spectátování cheateru

Příspěvekod ZlyFero » 26 zář 2020, 21:39

Zdravím mám dotaz ohledně spectu .. dejme tomu na serveru je cheater .. lidi si začnou stěžovat řeknu si dobře natočim ho .. jdu do spectu .. zapnu si demo .. a točím .. jenže po chvilce mi to ukáže že sem moc dlouho ve spectu a pak mě to kickne když se nestihnu připojit do některého z týmů .. je nějaká možnost jak toto obejít nebo nedá se to změnit není tam pak šance něco natočit .. jelikož si daný člověk uvědomí že je někdo ve spectu a dává si pozor .. pak jen čekám na tu jeho chybu .. jenže je na to málo času .. když ten hráč např .. s Wh umí hrát .. tak ty chyby nedělá čsto .. třeba teď hráč monke měl Wh admin na serveru nebyl a lidi si začli stěžovat dával nesmysly flicky do zdi za kterou byl enemy hráč který dostal automaticky HS .. no prostě očividné Wh .. ale když jsem šel do spectu tak nedal nic a pak mě to kicklo .. tak nevím .. třeba se někdo mlže kouknout do HLTV
na to je to Public#1 mapa css_cache cca 22:10 hráč monke na ct straně .. :D dík za každej tip budu rád ..
Uživatelský avatar
ZlyFero
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 20 črc 2019, 11:28
Bydliště: Doma

spectátování cheateru

od Rumcajz » 26 zář 2020, 21:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Doma

Re: spectátování cheateru

Příspěvekod byLife » 01 říj 2020, 18:09 VIP

Nevím jak to teda momentálně funguje, ale pokud přehodíš tým, případně napišeš do konzole kill, nebo dáš reconnect, tak bys logicky měl být ve spectu a neměl by být problem cheatera natočit
Případně pokud je na serveru HLTV, tak stačí pak stáhnout demo a vyčasovat
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: spectátování cheateru

Příspěvekod Summertime » 01 říj 2020, 19:40 VIP

byLife píše:Případně pokud je na serveru HLTV, tak stačí pak stáhnout demo a vyčasovat


HLTV na puboch je pekne smetie, to je len posledna pomoc, ktora ajtak vacsinou je tak dolagovana ze spoliehat sa na to vazne neoplati.
https://www.youtube.com/watch?v=UDE08oljtHY

kukni moj obrazok nalavo a potom toto -> https://prnt.sc/26xs59v :( :(
Uživatelský avatar
Summertime
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 431
Registrován: 03 říj 2016, 20:48
Bydliště: Milan, Italy

Re: spectátování cheateru

Příspěvekod byLife » 01 říj 2020, 22:23 VIP

Summertime píše:
byLife píše:Případně pokud je na serveru HLTV, tak stačí pak stáhnout demo a vyčasovat


HLTV na puboch je pekne smetie, to je len posledna pomoc, ktora ajtak vacsinou je tak dolagovana ze spoliehat sa na to vazne neoplati.


Tak to potom chce nějaké zkušené Cheatery jako je Dentoo :lol:
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků