Vše ohledně kategorie serverů: Knife Servery

scripty

Příspěvekod typekzvychodu » 26 bře 2020, 20:53

Dobry deň, tak ako je napisane v pravidlach že scripty su zakázane.. Tak by som chcel navrhnuť aby sa banovali všetky scripty nie len sgs/gs, obchadzanie fps, backscript. Take scripty ako quickstab,quickslash, double duck sa z nejakeho dôvodu nebanuju keď taktiež obsahuju aliasy, ktoré su ako script brane. Je neprijemne hrať proti hračom, ktory nonstop spamuju jedno tlačitko a vkuse begripuju..
typekzvychodu
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 10 lis 2017, 16:43

scripty

od Rumcajz » 26 bře 2020, 20:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: scripty

Příspěvekod eXtr3mer » 04 čer 2020, 14:26

Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: scripty

Příspěvekod typekzvychodu » 04 čer 2020, 14:37

Po 2 mesiacoch, celkom skoro, ale nevadi ta odpoveď aj tak nepomohla.. Podľa mňa by ste mali banovať všetky scripty bez rozdielu, môj nazor, ale to už je aj tak jedno gs už nepomôže ani dobrý anticheat, je tam viac kbčkarov jak normalých hračov, chodia tam dipkari deň čo deň a nič sa s tym nerobi ty padom sa nedá hrať..
typekzvychodu
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 10 lis 2017, 16:43

Re: scripty

Příspěvekod eXtr3mer » 04 čer 2020, 15:13

typekzvychodu píše:Po 2 mesiacoch, celkom skoro, ale nevadi ta odpoveď aj tak nepomohla.. Podľa mňa by ste mali banovať všetky scripty bez rozdielu, môj nazor, ale to už je aj tak jedno gs už nepomôže ani dobrý anticheat, je tam viac kbčkarov jak normalých hračov, chodia tam dipkari deň čo deň a nič sa s tym nerobi ty padom sa nedá hrať..

Odpoveď si dostal už dávno, to že zakladáš tie isté topici opakovane už nie je náš problém :)

Píšeš o veciach, ktorým nerozumieš. Ale to je asi jedno, je to tvoj názor...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: scripty

Příspěvekod typekzvychodu » 04 čer 2020, 16:11

Tak asi hold nerozumiem.. Preto hrači dokonca aj niektory z AT teamu, ktorý to hraju aspoň 5 rokov sa na to sťažuju deň čo deň na to čo som spomenul vyššie. Ale su to vaše servery knife sa nevylepšoval už asi 10rokov okrem "nefunkčneho" fps locku a par map nič nove neprišlo . Tak pridať anti-cheat? to nie.. Ale ako som povedal sú to vaše servery a komunita, ktora na nich hra je vam ukradnuta bohužiaľ, už nie je rok 2012 kedy sa ešte na tychto serveroch hrať, nie že sa pripojim na server a lietaju tam 4 hrači s flatcheatom. To je asi všetko, aj tak viem že tym nič nezmenim, ale za pokus to stoji, v niektorych pripadoch fakt stači počuvať komunitu, ktorá udržuje gamesites na žive a nestáť si tvrdohlavo za svojim.
typekzvychodu
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 10 lis 2017, 16:43

Re: scripty

Příspěvekod strafemachine » 04 čer 2020, 16:39 VIP

Prepáč ale hold teraz nerozumiem ani ja. Vyššie píšeš že nepomôže ani anticheat no nižšie ho už chceš. Pridať anticheat nie je tak jednoduché. Vieš ide o to že jediné anticheaty na CS 1.6 ktoré som našiel sú asi 8-10 rokov staré. CS komunita nie je tak veľká na to aby bol podobný plugin verejne dostupný a pokiaľ sám neovládaš pawn natoľko aby si podobný plugin vytvoril tak len do vetra nadávaš na situáciu ktorá je prakticky nevyriešitelná. Tvoj pôvodný topic bol o scriptoch a na ten ti bola daná odpoveď mesiace dozadu. Ako presne si predstavuješ že by taký anticheat fungoval? Jediné čo napadá mňa je plugin ktorý limituje maximálnu velocity ktorú dokáže hráč mať na povedzme 600 u/s kedy by to hráča kicklo no to by vyriešilo len problém s lietaním. To by sa však muselo stále nejak doladiť keďže aj 1000 u/s vieš dosiahnuť ľavou zadnou pomocou padáku. Musíš však pochopiť že pawn komunita je veľmi malá, zato cheaty sa vytvárali podstatne dlhšie aj na tak starú hru.

Veci ako DIP jednoducho nevyriešiš, jedine pomaly pridávať do blacklistu IPčky ktoré sú známe ako VPN, no tie aj tak stále pribúdajú. Vedenie GS limitovalo prístup len pre SK/CZ ipčky no stále ich je veľa.
Čo sa týka scriptov, jednoducho nedokážeš presne eliminovať používanie scriptov a na to sú tu admini. Ak chceš reálne pomôcť tak nahlasuj do PP.
Uživatelský avatar
strafemachine
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 25 led 2013, 14:08
Bydliště: Bratislava

Re: scripty

Příspěvekod eXtr3mer » 04 čer 2020, 16:51

typekzvychodu píše:už nie je rok 2012 kedy sa ešte na tychto serveroch hrať, nie že sa pripojim na server a lietaju tam 4 hrači s flatcheatom. To je asi všetko, aj tak viem že tym nič nezmenim, ale za pokus to stoji, v niektorych pripadoch fakt stači počuvať komunitu, ktorá udržuje gamesites na žive a nestáť si tvrdohlavo za svojim.

No bohužiaľ v roku 2012 ste sa sťažovali na DIP, ktorí používali speedhack :) Flat je "novinka" posledných rokov...

Na komunite nám samozrejme záleží, aj keď je aká je. No bohužiaľ písať o tom čo treba robiť a mať možnosť (byť schopný) to urobiť je rozdiel :) Keby ten anticheat predávali v Lidli tak by som ho kúpil aj mimo akcie ;)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: scripty

Příspěvekod Flax99 » 04 čer 2020, 18:02

typekzvychodu píše: by som chcel navrhnuť aby sa banovali všetky scripty nie len sgs/gs, obchadzanie fps, backscript. Take scripty ako quickstab,quickslash, double duck sa z nejakeho dôvodu nebanuju keď taktiež obsahuju aliasy, ktoré su ako script brane
Uživatelský avatar
Flax99
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 12 úno 2019, 22:02
Bydliště: bydliste

Re: scripty

Příspěvekod RaidoN » 30 říj 2020, 19:54

strafemachine píše:Prepáč ale hold teraz nerozumiem ani ja. Vyššie píšeš že nepomôže ani anticheat no nižšie ho už chceš. Pridať anticheat nie je tak jednoduché. Vieš ide o to že jediné anticheaty na CS 1.6 ktoré som našiel sú asi 8-10 rokov staré. CS komunita nie je tak veľká na to aby bol podobný plugin verejne dostupný a pokiaľ sám neovládaš pawn natoľko aby si podobný plugin vytvoril tak len do vetra nadávaš na situáciu ktorá je prakticky nevyriešitelná. Tvoj pôvodný topic bol o scriptoch a na ten ti bola daná odpoveď mesiace dozadu. Ako presne si predstavuješ že by taký anticheat fungoval? Jediné čo napadá mňa je plugin ktorý limituje maximálnu velocity ktorú dokáže hráč mať na povedzme 600 u/s kedy by to hráča kicklo no to by vyriešilo len problém s lietaním. To by sa však muselo stále nejak doladiť keďže aj 1000 u/s vieš dosiahnuť ľavou zadnou pomocou padáku. Musíš však pochopiť že pawn komunita je veľmi malá, zato cheaty sa vytvárali podstatne dlhšie aj na tak starú hru.

Veci ako DIP jednoducho nevyriešiš, jedine pomaly pridávať do blacklistu IPčky ktoré sú známe ako VPN, no tie aj tak stále pribúdajú. Vedenie GS limitovalo prístup len pre SK/CZ ipčky no stále ich je veľa.
Čo sa týka scriptov, jednoducho nedokážeš presne eliminovať používanie scriptov a na to sú tu admini. Ak chceš reálne pomôcť tak nahlasuj do PP.

Ale DIP nefunguje na principu toho, že sosneš ipčku VPNky, prostě si měníš ip ve svém rozsahu a zablokováním ipček to nezachráníš, protože si pak zakážeš dalších 150 hráčů, takže logicky musíš pracovat s hráčovo kompem a ne s ip... v c++ jde sebrat vše o jeho pc, ale bohužel to nejde dát do modulů... (menší rada pro gska, jde udělat ochranu proti dipkařům, sicenení 100%, ale furt to zadrží víc dipkařů, než ip bany :D)

R.
Většina lidí není spokojena s výdělkem, měnit práci chce ale málokdo
RaidoNek.eu
Uživatelský avatar
RaidoN
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 15 kvě 2020, 09:04
Bydliště: null


Zpět na Knife Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků