I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] ChatCoolGame

Příspěvekod YeaZ » 09 lis 2020, 13:44 VIP

Zdravim chcel by som podať stiažnost na admina akademika nmenom chatcoolgame počas eventu som skakal a trošku som chitil nervy tak som napisal niečo capsom upozornim ma ja osm nechapal prečo je caps vobec zakazy a kickol ma lentak do eventu sa trz nemožem pripojit a pripravil ma o možnost vyhrat event body dukaz ja nemam jelikož jeto kick ale on sa rad trz vyjadri
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

[V] ChatCoolGame

od Rumcajz » 09 lis 2020, 13:44

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ChatCoolGame

Příspěvekod ChatCoolGame » 09 lis 2020, 13:58 VIP

Ach.. škoda, že se to s tebou nedá vyřešit v klidu na serveru. Ano z eventu jsem tě kicknul, protože jsem nevěděl, že na nějakém si a jak jsem to zjistil, jsem se ti omluvil. Každopádně to, že si na eventu, ti nedává pravomoci psát caps lockem viz. zde, zde a ani nadávat. A ještě jednou, jak jsem psal na serveru, omlouvám se, ale neveděl jsem, že si na eventu :roll:
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: ChatCoolGame

Příspěvekod YeaZ » 09 lis 2020, 14:14 VIP

za nadavku sa sice nemusim ale ospravedlnujem sa je opravnena kedže po kicku som mal nervy z eventu z ktoreho si ma lentak kickol tak je celkom opravnena ale nemusela byť a za druhe po upozorneni som nepisal a ptm ked sa pridal flopy tak som chcel niečo napisat lenže som nesledoval a caps som mal zapaty tak prečo hned kickuješ maš za potrebu si zvyšovat ego na serveru chceš byt hlsa alebo čo ? oto sa postaram a budem 24/7 na serveri lebo ako admin porušuješ a nevieš dostatočne pravidla chod si ich prečitat znova dik .
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: ChatCoolGame

Příspěvekod ChatCoolGame » 09 lis 2020, 14:24 VIP

Ty porušuješ pravidla a posíláš mě abych si je znovu přečetl? Absurdní.. Po upozornění po třech tvých zprávach caps lockem jsi napsal další, to jsem ti toleroval, protože to bylo sotva vteřinu po mém upozornění, ty jsi ale napsal další zprávu capsem a za to už jsi dostal kick. Dle mého nebyl rozhodně kick unáhlený, holt si byl akorát na eventu. Není potřeba to dál řešit, počkej na vyjádření někoho z vyšších.
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: ChatCoolGame

Příspěvekod YeaZ » 09 lis 2020, 14:32 VIP

ved ale nechapem očo ti ide hrdina na serveri a pravidla neovlada žiadne pravidla na serveru som neporušil naposledy čo som dostal kick bolo za moj jazyk ktory som použival zo srandy a fanda to aj chape a kick bol opravneni ale toto nemysliš si že to jemoc buzerovat ma zato že použivam caps ked všade inde na gs to je povolene . to ti nikto nemusi uveriť že si nvedel že som bol na evente sam to dobre vieš nespamuj dalej prosim vyčkaj na verdikt vyšsich
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: ChatCoolGame

Příspěvekod TotalusCZ » 09 lis 2020, 15:41

Zdravím,

Spam/Flooding/Caps Lock

1. Je zakázané do chatu spamovat. (psát mnoho znaků za sebou)
2. Je zakázané floodovat chat. (psát jednu a tu samou zprávu víckrát jak 2x)
a. Pravidla číslo 1 a 2 se vztahují i na msg!
3. Je přísně zakázané spamovat helpchat a adminchat!
4. Je zakázané spamovat /tpa.
5. Je zakázané excesivní používání Caps Locku.


Tady máš důvod proč si dostal kick, kick byl tudíž oprávněný protože si napsal 5 zpráv capsem, přesněji 3 potom si byl upozorněn od Chata, poté si napsal další kdy ti přišlo další upozornění od Pikachu, a poté si provokačně ještě zase capsem napsal, že nevíš proč by si neměl psát capsem, kick byl namístě to, že si byl na eventu znamená max to že ti měl přistát spíše rovnou mute, což ale admin nevěděl ale i tak se ti omluvil. Takže není moc co řešit. Dále nemáš stížnost ani podle vzoru a ani nemáš důkaz( po kicku jde udělat screen kdo tě kicknul a i důvod tam je).

PS: Za tu nadávku po připojí ti to mute mohl rovnou dát, to že si dostal kick nebo něco tě rozhodně nedává právo nadávat.

Admin postupoval správně, ale příště ti hodí rovnou mute za toto když budeš na eventu.

Stížnost zamítnuta

Vyřešeno.

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků