Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] ban roza

Příspěvekod Katijkaa » 18 lis 2020, 20:31

detaily banu
Nickname Katijka
Herni ID STEAM_0:0:121115876
SteamCommunity ID 76561198202497480
IP Adresa skryté
Typ banu Ban na herni ID
Druh banu Zakaz pripojeni k CT
Důvod Zakaz k CT [Freekill]
Zabanován dne 18.11.2020 - 20:43:58
Vyprší dne 19.11.2020 - 00:43:58 (3 Hodin 58 Minut zbývá)
Zabanovaný od RoZa
Zabanovaný na Gamesites.cz ^JailBreak #1
POPIS SITUACIE
hrala sa mapa jb snow
Dala som prikaz nech idu na stenu potom nech budu doplnovať bližšie k sebe ct niektore pisali a hovorili že som lagla zda sa mi že jedno ct napisalo že ma rozumiet bolo tak roza nedoplnovat ja som povedala že prečo ho nezabiju zabil ho hráč Patrikus jasne že roza si asi myslel že som ho zabila ja
dalsie stala som na jednej krabici na druhu skočil hráč suprerer ktore mal vd skočili sme tam podla mna skoro naraz :) stym že bol blizko mna tak som sa pytala či ho možem zabiť roza napisal do chatu jj zabila som ho na zaklade podla mna nebezpečneho približenia dalsie kolo som rozovi hlasila vd aj ked som ho nezabila dal mi hned ban :oops: :oops: vd nechcel ešte napisal že ban som dostala za 2 fks takže admin ani poriadne nesleduje hru či jako ,? demo popripadne mam dufam že si zahram ešte dnes dik za vyriešenie
Uživatelský avatar
Katijkaa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2019, 13:28

[V] ban roza

od Rumcajz » 18 lis 2020, 20:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ban roza

Příspěvekod RoZa » 19 lis 2020, 00:46 VIP

Dokladám len obidve situácie, nech si nemusíte sťahovať demo:

1.
Za mňa jasný FK , ktorý som ti, respektíve hráčovi, ktorý mi ho dal odpustil, keďže sa výpadok mikrofónu stane každému.
--->

2.
Tak isto ako si on skočil na bedňu, si si skákala aj ty, toto nie je nebezpečné priblíženie, skákal na bedňu na ktorej si nebola, to, že si tam skákala aj ty, tak to už je nešťastná zhoda náhod, ktorá nemala dopadnúť killom.
--->

Ban si dostala iba za druhú situáciu, to, že si ma nezabila nemení nič na veci, keďže si ma chcela zabiť a CTčku si prikázala, nech ma zabijú. Dva freekilly padli.
Uživatelský avatar
RoZa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 225
Registrován: 14 led 2018, 16:26
Bydliště: Bratislava

Re: ban roza

Příspěvekod Habs » 19 lis 2020, 01:14 VIP

K prvej situácii asi komentár netreba. To, že niekomu vypadne mikrofón je vec, s ktorou sa počíta --> prepáčiteľný prehrešok.

Druhá situácia nemala skončiť killom, mohla si VD požiadať, dokonca ho aj vyzvať k tomu, aby ti svojím pohybom neobmedzoval hru, prípadne si takéto VD pokojne zapojiť, nakoľko je z dema jasné, že admin (VD) videl, že tam hore-dole poskakuješ. Z čisto teoretického hľadiska si sa priblížila ty k nemu, keďže on bol na tej bedni prvý, z čoho plynie skutočnosť, že si sa dopustila FK-u.

Ide síce len o moje domnienky, ale určite bol jeden z podnetov aj to, o koho v danom prípade išlo - o admina, o ktorom sa opakovane nevhodne vyjadruješ a posmievaš sa mu. Ale o to mi ani tak nejde, takže sa idem aj ďalej tváriť, že toto tu nehralo žiadnu rolu. Pýtala si sa CTčiek či ho môžeš zabiť, no nakoniec si nakoniec konala na vlastnú päsť aj keď ti admin napísal, že si sa v skutočnosti priblížila ty k nemu, čo je pravda.

V skratke - aj keď zanedbáme prvý FK, na základe toho druhého si sa dopustila prehrešku, za ktorý si (aj vzhľadom na jeho okolnosti) dostala oprávnený ban.

Vyriešené.
Uživatelský avatar
Habs
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1454
Registrován: 05 črc 2015, 13:23


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků