I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Dust only1/frew

Příspěvekod CZkill » 03 pro 2020, 12:12

[=] Dostal jsi trest od admina: FreW
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Dust2 Only #1
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: Cheat [WallHack]
[=] Zabanovany nickname: LA MACHiNA ENiMUSiNA!
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:0:144646819
[=] Zabanovana IP: 188.175.107.152
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
Zdravím, chtěl bych nahlasit Admina (Frew) za nesmyslný ban, za wh. :lol:
Konečně se mi dařilo, bez fps lag, a pan adminek mi dá banánek, chci vidět démo, a vyjadřeni. Děkuji
CS 1.6 AKADEMIK
E-VIP Furien #2
GS.cz <3
Uživatelský avatar
CZkill
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 145
Registrován: 16 říj 2013, 16:00
Bydliště: Bohumín

[Vyřešeno] Dust only1/frew

od Rumcajz » 03 pro 2020, 12:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Bohumín

Re: Dust only1/frew

Příspěvekod Fjb » 03 pro 2020, 15:10

https://uloz.to/tamhle/luxeqFVMls3H/nam ... v-15-06-40

1 demo: 59:32 - Z ničeho nic si naměří přes zeď na short,přitom to neměl vůbec v úmyslu,jen v tu chvíli kdy se mu tam zjevil přes zeď,kill.

2 demo: 15:42 - Kill přes smoke,přesně věděl kam střelit a že tam je. 15:57 - Nedívá se vpravo za krabici,ale v dalším demu co přidám,tam už se dívat bude a dá kill,viz. 3 demo. 16:10 - Skočí si na krabici,ví o hráčovi před B jak na něj číhá,kill,míří předem na okně,kill.Chápu dělá to hodně hráčů,ale díval jsem se na něj x krát a dělá to jen ve chvíli,kdy tam doopravdy enemy hráč je a hlavně stiskne hned spoušť,čím si je jistý že tam jsou,ale přitom o sobě nedali ani jeden vědět.

3 demo: 17:46 - Začíná ta akce,kdy se asi 3x podívá na tu krabici,člověk reflexy neschová ještě když má skore 70/15 cca. tak prostě ten reflex v rukou máte už daný,ono ho to zaleklo že ho vidí za tou krabicí,sám se prozradí a dá kill.V 2 demě se nepodíval. 18:12 - Taky na jistotu,hned si dá zoom,ještě předtím než výjde enemie.

4 demo: 33:34 - CT hráč od začátku kola se šel schovat za tu malou zeď,není tam vidět,nedá o sobě vědět,opět reflex vidí ho za tou zdí zabije ho,nikdy tam předtím nedíroval,jen v tu chvíli když tam je enemie. 34:01 - Halo? Vůbec nebylo vidět že by CT hráč skákal na CT spawn a ty čistý díry s pohybem CT hráčem? Tady asi neměl ty dveře vůbec ale rovnou viděl celý spawn.

7 demo: 39:02 - Se na něj dívá přes zeď? 39:43 - Čeká na midu,protože ví že mu tam půjde a je si tím sto pro jistý a už na něj jen počkal. 40:04 - Skočí CT hráč na druhou stranu a nebyl vidět že by tam skákal,on z ničeho nic dá jen tak 3 rány do vrat,nechápu proč,má evip tak se mu tma ukážou hity,ale jeho to nezajímá aby nebyl nápadný že něco má,tak se v tom motá tak že klame sám sebe,potom už na jistotu ho dodělá a přesnou dírou přes dveře+chci dodat,má no recoil,na tom akáčku to je krásně vidět,jak mu to střílí zrychleně a přesně do stejného místa,myslel jsem že to je jen tady,ale pak jsem viděl ostatní hry a na AK má jistý NR,nevím jak na ostatních zbraních ale tady ten NR je vidět. 40:35 - CT hráč čupí za krabicí,nevím jestli se mu obejvili hity když jí díroval ale nejde dál :-D,on prostě ví že tam jde a nechce se prozradit tak se otočí radši. 41:14 - Chce dát posledního CT hráče,je tam slyšet,ale aby přesně věděl kam namířit cross tak to by byla už 50 náhoda. Na konci už je jen rush na mid,myslím že nic závažného jen díra do krabice s NR.

Mám ještě 5 demo: Ale z nějakého důvodu mi to padá v 61:30 a jsou tam vidět akce kde je WH,dám ho sem pokud vám půjde spustit. https://uloz.to/file/RbMrmEpHKyUJ/eni5-dem

Díky.
Uživatelský avatar
Fjb
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 lis 2020, 13:23

Re: Dust only1/frew

Příspěvekod Summertime » 03 pro 2020, 15:32 VIP

Ahoj,

hodím to do CHH sekcie a potom ti sem niekto z nás hodí finálny verdikt ;)

V riešení..
https://www.youtube.com/watch?v=UDE08oljtHY

kukni moj obrazok nalavo a potom toto -> https://prnt.sc/26xs59v :( :(
Uživatelský avatar
Summertime
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 431
Registrován: 03 říj 2016, 20:48
Bydliště: Milan, Italy

Re: Dust only1/frew

Příspěvekod CZkill » 03 pro 2020, 15:34

Dema jsem viděl,a není ani jeden náznak cheatování, koukni se na Narkhina jak hraje. Hraju de dust už nějakou dobu, a už vím kde se hráči pohybuji, že ty hraješ jak zero, neznamená že cheatuji. Chci posouzení od Hl.admina. :lol: 8-)
CS 1.6 AKADEMIK
E-VIP Furien #2
GS.cz <3
Uživatelský avatar
CZkill
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 145
Registrován: 16 říj 2013, 16:00
Bydliště: Bohumín

Re: Dust only1/frew

Příspěvekod CZkill » 03 pro 2020, 15:36

NoRecoil? :D :D :D Může mi někdo říct, kdo dal tady tomu admin práva, když nepozná norecoil? Docela směšné a zaroven smutné, že největší portal v CZSK, davaji admin práva každému druhému. Prosím ať posouzí moudřejší admin :x
CS 1.6 AKADEMIK
E-VIP Furien #2
GS.cz <3
Uživatelský avatar
CZkill
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 145
Registrován: 16 říj 2013, 16:00
Bydliště: Bohumín

Re: [V riešení]Dust only1/frew

Příspěvekod Summertime » 04 pro 2020, 15:53 VIP

Ahoj,

dal som ti dočasný unban pokiaľ sa to nevyrieši. Ak sa ukáže, že si cheatoval, ban ti bude znovu nahodený ;)
https://www.youtube.com/watch?v=UDE08oljtHY

kukni moj obrazok nalavo a potom toto -> https://prnt.sc/26xs59v :( :(
Uživatelský avatar
Summertime
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 431
Registrován: 03 říj 2016, 20:48
Bydliště: Milan, Italy

Re: [V riešení]Dust only1/frew

Příspěvekod CZkill » 04 pro 2020, 16:44

Děkuji, doufám že sledovat videa bude nějaký znalec, nikoliv frew. Přeji zbytek krásného dne :)
CS 1.6 AKADEMIK
E-VIP Furien #2
GS.cz <3
Uživatelský avatar
CZkill
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 145
Registrován: 16 říj 2013, 16:00
Bydliště: Bohumín

Re: [V riešení]Dust only1/frew

Příspěvekod ReXy » 04 pro 2020, 23:40 VIP

Ahoj, znalci se shodli na tom, že na demu jsou cheaty. Ban oprávněný a obnovený.

Tvé možnosti: chcem-vymenit-unban-za-vip-t61721.html

chces-unban-ihned-t61717.html
Mužeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.
Love what you do, do what you love.
Uživatelský avatar
ReXy
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 2557
Registrován: 13 dub 2015, 12:12
Bydliště: Pandora

Re: [Vyřešeno] Dust only1/frew

Příspěvekod CZkill » 05 pro 2020, 09:26

Tak to je fakt moc, co mám jako dělat, už není žádná šance jak se mám obhájit, fakt stupidní portál. Vseci znalci ale neumí poznat skill od cheatu. Mám fakt dost, zbytečně sem si kupoval Evip. Hyenismus, určitě nejsem jediný skym jste tohle udělali
CS 1.6 AKADEMIK
E-VIP Furien #2
GS.cz <3
Uživatelský avatar
CZkill
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 145
Registrován: 16 říj 2013, 16:00
Bydliště: Bohumín

Re: [Vyřešeno] Dust only1/frew

Příspěvekod skinnywliggler » 05 pro 2020, 10:09

Pokud nesouhlasíš s banem, tak ti zbývá poslední možnost. Napiš na webu Extremerovi nebo D3nisovi. Oba jsou HL CHH. Verdikt, který ti dají, budeš muset akceptovat. Jinak platí to, co psal Rexy.
Uživatelský avatar
skinnywliggler
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 324
Registrován: 07 úno 2013, 00:33

Re: [Vyřešeno] Dust only1/frew

Příspěvekod likisek » 10 pro 2020, 18:59

jestli Nahrkin je čistý,tak je nejlepší hráč na světě :D lepšího neznám :D
Uživatelský avatar
likisek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 59
Registrován: 20 srp 2013, 12:11


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků