Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]Žiadosť o admina na Public

Příspěvekod Georgi9 » 05 pro 2020, 08:49

Ahoj, rád by som požiadal o admin práva na Public serveri 1.

Nick v hre : *noLife*PubUnderThem3dapoOh

Nick na fóre : Georgi9

Profil na fóre : ucp.php

Vek : 18

Steam nick : Georgi_9

Steam ID : STEAM_0:0:74433924

Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hl ... ayer=51694

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Nikdy žiadny ban, som slušný hráč ;).

Niečo o sebe : Moje meno je Jozef a chodím na gýmnázium. Venujem sa futbalu profesionálne (U19). Vo voľnom čase si rád zahrám Fifu, LOL a samozrejme počas školy a každý večer CS :D.

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Myslím si, že by bolo dobré keď už som na tom CS aj vtedy keď tam väčšinou nieje admin a niekto má cheaty tak by bolo dobré aby som mu proste dal ban a nemuseli sme čakať na nejakého admina. Proste byť tam keď tam nieje iný admin a v pohode vyriešiť cheating a postarať sa aby server fungoval v pohode bez cheatrov. Je tam aj skvelá partia adminov v ktorej by som chcel byť ;). Pisal som si aj s pár adminmi, aký na mna majú názor a čo by som mal zlepšiť a všetci reagovali kladne.

Preto verím aj v kladne vybavenie žiadosti. Ďakujem ;)
„Peklo si musíme představit jako stát, v němž se neustále každý stará o svou vlastní důstojnost a kariéru, stěžuje si na ostatní a žije smrtelně důležitými vášněmi – závistí, vědomím vlastní nepostradatelnosti a záští k ostatním.“ x)
Uživatelský avatar
Georgi9
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 81
Registrován: 27 kvě 2020, 12:18

[Z]Žiadosť o admina na Public

od Rumcajz » 05 pro 2020, 08:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadosť o admina na Public

Příspěvekod Seweee » 05 pro 2020, 13:21

Ahoj, zamítnut jsi byl 28.11...sice jsem Ti to zapomněl napsat, ale od zamítnutí bys měl vydržet měsíc do další žádosti. Během toho měsíce jsi mohl nahlašovat do porušení pravidel, či pomáhat hráčům. Já osobně u Tebe žádnou snahu nevidím a můj názor se nemění.

Zamítnuto.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44

Re: [Z]Žiadosť o admina na Public

Příspěvekod Georgi9 » 05 pro 2020, 13:26

Žiadnu snahu? Veď som nahlásil do PP neviem, či si na to pozeral....
„Peklo si musíme představit jako stát, v němž se neustále každý stará o svou vlastní důstojnost a kariéru, stěžuje si na ostatní a žije smrtelně důležitými vášněmi – závistí, vědomím vlastní nepostradatelnosti a záští k ostatním.“ x)
Uživatelský avatar
Georgi9
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 81
Registrován: 27 kvě 2020, 12:18

Re: [Z]Žiadosť o admina na Public

Příspěvekod Seweee » 05 pro 2020, 13:45

Ano, díval jsem se...2 nahlášení. No, k tomu jsem se ještě opět podíval na Tvůj chat, který rozhodně neodpovídá chování budoucího admina. Můžeš to zkusit v akademii.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků