Volná debata o kostičkách v Minecraftu.

Re: Nejlepší admin

Příspěvekod BH666 » 30 kvě 2015, 08:18 VIP

Mersi píše:Najlepší admini na GS boli : Bobes, Fenix, Hugo, Restrbe, FredySkiller, Dingacik, a samozrejme JA :twisted:
Najlepší admini na GS sú: Kovi, BH, TheRsM aj Martino :twisted:



Díky ;)
"Nič nie je také vážne, aby sa na tom nedalo zasmiať!"

James Keziah Delaney Obrázek
Uživatelský avatar
BH666
Spamer Veterán
Spamer Veterán
 
Příspěvky: 4656
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Bydliště: Slovensko

Re: Nejlepší admin

od Rumcajz » 30 kvě 2015, 08:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Slovensko

Re: Nejlepší admin

Příspěvekod AwesomeM4RT1N » 30 kvě 2015, 14:37

Mersi píše:Najlepší admini na GS boli : Bobes, Fenix, Hugo, Restrbe, FredySkiller, Dingacik, a samozrejme JA :twisted:
Najlepší admini na GS sú: Kovi, BH, TheRsM aj Martino :twisted:

Ďakujem :)
Uživatelský avatar
AwesomeM4RT1N
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 říj 2014, 20:17
Bydliště: Slovensko

Re: Nejlepší admin

Příspěvekod Touty » 14 čer 2015, 10:38

BH666 , Martino , Kovi , Maniana :)

To jsou ti vyvolení :D

A dále je spousta dalších :D ale to bych se upsal ;)

e. Martin: Ďakujeme ;)
Uživatelský avatar
Touty
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 66
Registrován: 04 kvě 2015, 14:04
Bydliště: Kukle

Re: Nejlepší admin

Příspěvekod nantaxicek5 » 19 čer 2015, 18:19

1. BH,Martin
2. Mersi,Kovi
3. Budoucí já. :D

e. Martin: Ďakujeme, dobrá ambícia :D
Uživatelský avatar
nantaxicek5
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1181
Registrován: 08 úno 2015, 13:14

Re: Nejlepší admin

Příspěvekod JeffyGS » 20 čer 2015, 06:50 VIP

Tady vám napíši moje nejoblíbenější adminy

°TheRsM - fajn člověk, je s ním sranda
°DavidTenntan27 - fajn, umí pobavit
°Kovi,BH i TheRsM - dobré vedení MC Sekce
Uživatelský avatar
JeffyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 03 zář 2013, 17:00
Bydliště: Trutnov

Re: Nejlepší admin

Příspěvekod nantaxicek5 » 20 čer 2015, 07:41

Ano také jsem zapoměl na TheRsM - Jen do toho!
Uživatelský avatar
nantaxicek5
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1181
Registrován: 08 úno 2015, 13:14

Re: Nejlepší admin

Příspěvekod Pavel » 01 zář 2020, 18:54

Pavel píše:Section, Filenzi, fredyskyller, Gembler, Dekys, Ewity, CSK, Skalin, DragonCz, esetes, jenxa, kixik(kexik), Fanarim, Bohdan, Ronso, minehoder, Flood1996, Hacker(potroll), Afrellis, zourek, kolomáza, FaSSter, sc1po, Dajvi(Dave), BeetCZ, domaccka, genius, HUGOMAN, kixo, PernikK, Macek, BH666, Bobes, BlackMen, Mudr.Host, Dingacik.

Vím, někteří tu již 2 roky nejsou ale co :D

Ti kteří nedělali nějaké nekálé věci a hlavně se starali o správné věci:
ewee
KoviMC
Hacker(potroll)


Hlavně LH2PG !!! Jako jedinej udělal pořádek mezi adminy :D ( Já vím, teď všichni na mě HATE co ? :D)

E. mimi: ty lama hnusná, mimiho nikto nikdy nespomenie:DD


Tak, je to 7 let a už jsem si zcela jistej, že z toho seznamu adminů zde již nikdo není co ? Ten čas běží sakra rychle a vše se mění. Ještě si pamatuji všechny ty servery, od podělaného Creative 1, přes Survival Games po HXP #1. Vzpoměl jsem si zde na GS po tom co jsem narazil na složku s důkazy proti všem banům které jsem tehdy rozdal :lol:
Kdyby náhodou nějaká legenda z těchto starých dob četla tuto zprávu, tak doufám že se vám vede dobře i přes tuhle po* krizi :D
Přílohy
2012-02-24_12.58.05.png
Den kdy jsem se připojil poprvé na server 24.2.2012 .. asi
V.I.P
MC full servers <-- Už ne, vše zrušené a odebrané ..50k kreditu pryč..
Avatar battle #2 <-- Také zrušené a odebrané..
TeamSpeak3 <-- Taky odebrané

Hráčem od 7.1.2012
Bývalý Z.SA HXP #1
Bývalý CHH HXP #2 - nekomentuj to jenxa oka :D
Uživatelský avatar
Pavel
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 257
Registrován: 26 led 2013, 13:23

Re: Nejlepší admin

Příspěvekod Neymes » 04 zář 2020, 09:54

Pavel píše:
Pavel píše:Section, Filenzi, fredyskyller, Gembler, Dekys, Ewity, CSK, Skalin, DragonCz, esetes, jenxa, kixik(kexik), Fanarim, Bohdan, Ronso, minehoder, Flood1996, Hacker(potroll), Afrellis, zourek, kolomáza, FaSSter, sc1po, Dajvi(Dave), BeetCZ, domaccka, genius, HUGOMAN, kixo, PernikK, Macek, BH666, Bobes, BlackMen, Mudr.Host, Dingacik.

Vím, někteří tu již 2 roky nejsou ale co :D

Ti kteří nedělali nějaké nekálé věci a hlavně se starali o správné věci:
ewee
KoviMC
Hacker(potroll)


Hlavně LH2PG !!! Jako jedinej udělal pořádek mezi adminy :D ( Já vím, teď všichni na mě HATE co ? :D)

E. mimi: ty lama hnusná, mimiho nikto nikdy nespomenie:DD


Tak, je to 7 let a už jsem si zcela jistej, že z toho seznamu adminů zde již nikdo není co ? Ten čas běží sakra rychle a vše se mění. Ještě si pamatuji všechny ty servery, od podělaného Creative 1, přes Survival Games po HXP #1. Vzpoměl jsem si zde na GS po tom co jsem narazil na složku s důkazy proti všem banům které jsem tehdy rozdal :lol:
Kdyby náhodou nějaká legenda z těchto starých dob četla tuto zprávu, tak doufám že se vám vede dobře i přes tuhle po* krizi :D



Máš pravdu, z toho seznamu tady už nikdo z nich nehraje. Čas běží neúprosně rychle. Za dobu, kdy tady hraji (od roku 2011), jsem poznal spoustu skvělých lidí. I přesto, že to tady nikdy nebylo dokonalé, tak jsme si to užili a budeme na ty časy rádi vzpomínat.
Z řad pamětníků (C1) hrajeme na survivalu tři. Dva mají dokonce práva. Občas jsme i na teamspeaku. Takže pokud by si to tady někdo ze staré gardy přečetl a chtěl zavzpomínat nebo jen pokecat, napište nebo dojděte na tsko.

Stále vlastním z dřívějška složku plnou screenů (hlavně důkazy kvůli banům, ale i blbosti), ale pouze 2013 a novější. Na starém pc mám určitě ještě něco z roku 2012 a starší.
Něco sem přihodím (první screen špatná kvalita, minecraft jsem měl v okně).
Přílohy
Prefixy.jpg
Feeeenix a Bobes103.jpg
2013-01-03_001.png
Uživatelský avatar
Neymes
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 24 led 2013, 17:53

Re: Nejlepší admin

Příspěvekod Pernikk » 13 pro 2020, 18:59

Já ještě žiju! Zdraví LukersonCZ! :P


Neymes píše:
Pavel píše:
Pavel píše:Section, Filenzi, fredyskyller, Gembler, Dekys, Ewity, CSK, Skalin, DragonCz, esetes, jenxa, kixik(kexik), Fanarim, Bohdan, Ronso, minehoder, Flood1996, Hacker(potroll), Afrellis, zourek, kolomáza, FaSSter, sc1po, Dajvi(Dave), BeetCZ, domaccka, genius, HUGOMAN, kixo, PernikK, Macek, BH666, Bobes, BlackMen, Mudr.Host, Dingacik.

Vím, někteří tu již 2 roky nejsou ale co :D

Ti kteří nedělali nějaké nekálé věci a hlavně se starali o správné věci:
ewee
KoviMC
Hacker(potroll)


Hlavně LH2PG !!! Jako jedinej udělal pořádek mezi adminy :D ( Já vím, teď všichni na mě HATE co ? :D)

E. mimi: ty lama hnusná, mimiho nikto nikdy nespomenie:DD


Tak, je to 7 let a už jsem si zcela jistej, že z toho seznamu adminů zde již nikdo není co ? Ten čas běží sakra rychle a vše se mění. Ještě si pamatuji všechny ty servery, od podělaného Creative 1, přes Survival Games po HXP #1. Vzpoměl jsem si zde na GS po tom co jsem narazil na složku s důkazy proti všem banům které jsem tehdy rozdal :lol:
Kdyby náhodou nějaká legenda z těchto starých dob četla tuto zprávu, tak doufám že se vám vede dobře i přes tuhle po* krizi :D



Máš pravdu, z toho seznamu tady už nikdo z nich nehraje. Čas běží neúprosně rychle. Za dobu, kdy tady hraji (od roku 2011), jsem poznal spoustu skvělých lidí. I přesto, že to tady nikdy nebylo dokonalé, tak jsme si to užili a budeme na ty časy rádi vzpomínat.
Z řad pamětníků (C1) hrajeme na survivalu tři. Dva mají dokonce práva. Občas jsme i na teamspeaku. Takže pokud by si to tady někdo ze staré gardy přečetl a chtěl zavzpomínat nebo jen pokecat, napište nebo dojděte na tsko.

Stále vlastním z dřívějška složku plnou screenů (hlavně důkazy kvůli banům, ale i blbosti), ale pouze 2013 a novější. Na starém pc mám určitě ještě něco z roku 2012 a starší.
Něco sem přihodím (první screen špatná kvalita, minecraft jsem měl v okně).
EX ALL FURIEN
Uživatelský avatar
Pernikk
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 61
Registrován: 16 bře 2013, 14:02
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník