Potřebujete poradit? Ptejte se zde

Screen obrazovky

Příspěvekod Rajtyy » 15 pro 2020, 23:23 VIP

Zdravím,
Mám problém. Když jsem byl na jiném PC, tak mi to fungovalo. Vzhledem k tomu, že dělám akademika (cs 1.6), mám za úkol nahlašovat prohřešky hráčů do sekce "Porušení pravidel". Ke každému nahlášení ovšem musím dodat SSID (screen Steam ID/Valve ID). Jenomže mi nefungují screeny a screenovat můžu jen pomocí Steamu. Dají se nějak uložit screeny ze steamu do PC? Nebo existuje nějaký návod, jak vyscreenovat hru? Protože fakt už si nevím rady, utíká mi díky toho docela dost věcí...

Děkuji za tipy.

Jen dodám, že když vyscreenuju obraz ze hry, tak se mi vyscreenuje jen černá obrazovka.
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 683
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Screen obrazovky

od Rumcajz » 15 pro 2020, 23:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod Tomixx » 16 pro 2020, 16:58

Skus si stiahnuť nejaku App na screenshoti.
Napriklad Lightshot
Hood Hero©
Uživatelský avatar
Tomixx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 20 črc 2020, 06:13
Bydliště: Košice

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod byLife » 16 pro 2020, 17:06 VIP

Nebo hod cs1.6 do okna místo celé obrazovky
Zmackni print screen a pak jen ctrl+v na stránce ctrlv.cz
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod TAKEO » 16 pro 2020, 20:21

ahoj, ja ti neporadim iny sposob, ale poradim, ze kde sa ukladaju screenshoty zo steamu a napisem to vseobecne pre hociktory ucet a hociktoru hru.
v momente, ako vytvoris screenshot, sa ti ulozi na disk v urcitej zlozke a su 2 sposoby ako ho najdes, jeden lahsi a jeden "tazsi"


1.sposob - lahsi YAY
ked vypnes hru, klikni na hru na steame v tvojej kniznici, niekde napravo si musis vyhladat sekciu "screenshots" (je ich tam plno, steam ti tam zobrazuje achievementy, priatelov co to hraju a podobne veci) a tam kliknut na manage my x screenshots (prikladam screenshot ako to vyzera https://prnt.sc/w46c7a tu cenzuru si nevsimaj)
otvori sa ti screenshot uploader a v nom klikni na moznost show on disk tadaaa, si v zlozke, kde sa nachadzaju screenshoty pre csko a mozes ist uploadovat screenshoty


2. sposob - "tazsi" ajajaj
po vypnuti hry manualne najdes zlozku, kde to je.

pre tento ucel si musis najst, ake je tvoje steam3ID cislo a ake je ID hry.
jedna zo stranok, ktoru ja pouzivam na zistenie steam3ID cisla je http://steamrep.com/, kde zadas svoj link na profil, pripadne steamID (kludne aj v tvare STEAM_X:X:XXXXXXXXX) a vypise ti to informacie o tvojom profile a medzi nimi bude aj steam3ID, tak ty budes potrebovat steam3ID cislo, a konkretne cast, ktora sa nachadza PO 2. dvojbodke, cize ak si tam najdes, ze tvoje steam3ID je [0:1:54912345], tak ty budes potrebovat pre nase ucely cislo 54912345

tak ako kazdy user steamu ma nejake svoje steamID, aj hry maju svoje app_ID. vo vseobecnosti, app_ID hier si mozte najst na tejto stranke https://steamdb.info/ kde len zadate nazov hry a ako prva informacia sa vam zobrazi app_ID ktoru pouzijete, cize pre CS 1.6 to je cislo 10

hateri mozno teraz povedia, ze preco je toto cele nutne zistovat, ked v tej zlozke (v zlozke userdata) je mozno len 1 folder. well, keep in mind, nemusite sa prihlasovat vzdy z rovnakeho uctu a ked tych uctov tam budete mat uz takych 8 + mix hier, tak zacnete v tom mat riadny bordel a je lepsie, ked viete ako na to prist, ako nevediet (vlastna skusenost)

cesta ku zlozke je nasledovna:
..\steam\userdata\tvoje_steam3ID_cislo\760\remote\app_ID\screenshots\

cize v tvojom pripade to bude vyzerat nejak takto
..\steam\userdata\tvoje_steam3ID_cislo\760\remote\10\screenshots


napisal som to vseobecne, aby ked to niekto bude hladat tiez, vedel ako postupovat, staci trochu googlit ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
TAKEO
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 113
Registrován: 08 čer 2013, 16:54

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod Twixo38 » 17 pro 2020, 10:37 VIP

Obrázek

potom to uploadni napr. na https://ctrlv.link/.
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod Twixo38 » 17 pro 2020, 10:41 VIP

ah, nevšimol som si, že ti to odfotí čierno, tak ešte môžeš cez skratku win+shift+s
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod RaidoN » 17 pro 2020, 12:57

Čau, možná by šlo to, že jestli jsi steam, tak dej f12, potom jak vypneš csko, tak se ti ten screen neuloží, musíš ho uložit manuálně, tak to neukládej, ale pomocí win+shift+s to vyscreenuj a někam to hoď.
Většina lidí není spokojena s výdělkem, měnit práci chce ale málokdo
RaidoNek.eu
Uživatelský avatar
RaidoN
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 15 kvě 2020, 09:04
Bydliště: null

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod borecborec » 17 pro 2020, 12:59

RaidoN píše:Čau, možná by šlo to, že jestli jsi steam, tak dej f12, potom jak vypneš csko, tak se ti ten screen neuloží, musíš ho uložit manuálně, tak to neukládej, ale pomocí win+shift+s to vyscreenuj a někam to hoď.

nechces se jit starat o hrace na tvem mrtvem portalu?
RAZ DVA RAZ DVA, VIM SI SMAZKA
TRI CTYRI PET, DEJTE MI FET
SEST SEDM OSM, PERVITIN DO NOSU
DEVET NEBO DESET, DROGY JSOU MUJ OSUD
borecborec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 12 pro 2020, 22:56

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod RaidoN » 17 pro 2020, 18:14

Já žádný portál nevlastním :D :D
Většina lidí není spokojena s výdělkem, měnit práci chce ale málokdo
RaidoNek.eu
Uživatelský avatar
RaidoN
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 15 kvě 2020, 09:04
Bydliště: null

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod Rajtyy » 17 pro 2020, 20:12 VIP

A nemůže tam být jenom nastavena nějaká "hierarchie" obrazů? Třeba jako je na telefonech, které aplikace se překrývají a které ne. Jako určitě děkuji za tipy všem, jen mi to vrtá hlavou, že na jednom PC to jde, na druhém zase ne, na třetím zas jo a tak pořád dokola.
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 683
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod RaidoN » 17 pro 2020, 22:14

Tak na druhém PC máš možná jinak nastavené rozlišení, ale na klasickém fullscreenu obrázek bude černej.
Většina lidí není spokojena s výdělkem, měnit práci chce ale málokdo
RaidoNek.eu
Uživatelský avatar
RaidoN
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 74
Registrován: 15 kvě 2020, 09:04
Bydliště: null

Re: Screen obrazovky

Příspěvekod Rajtyy » 17 pro 2020, 22:41 VIP

OK, díky moc všem za odpovědi

Vyřešeno, můžete dát Lock
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 683
Registrován: 20 črc 2020, 18:09


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků