Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Žadost o unban

Příspěvekod 3happy3 » 27 pro 2020, 01:30

Jmeno a server: 3Happi3 <3 / Gamesites.cz ^1v1 Arena #1

Steam ID STEAM_1:1:564612381

Odkaz banu z banlistu:
https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit

Popište co se stalo: Si tak hraju 1V1 tak si checknu jednu stranu nic druhou nic tak se vracim zase zpatky tam frajer tak na sebe střilime. On zalezl řikam ahaa asi pujde z leva tak tam jdu a on tam vyleze ja ho zabiju a dostanu ban na šupu.... Celou dobu jsem chodil ve walku. Ban jsem dostal za udajný wallhack.
Předem děkuji za odpověd. Adam
:d
Uživatelský avatar
3happy3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2020, 01:20

[V] Žadost o unban

od Rumcajz » 27 pro 2020, 01:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žadost o unban

Příspěvekod tibcrois » 27 pro 2020, 11:14 VIP

3happy3 píše:Jmeno a server: 3Happi3 <3 / Gamesites.cz ^1v1 Arena #1

Steam ID STEAM_1:1:564612381

Odkaz banu z banlistu:
https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit

Popište co se stalo: Si tak hraju 1V1 tak si checknu jednu stranu nic druhou nic tak se vracim zase zpatky tam frajer tak na sebe střilime. On zalezl řikam ahaa asi pujde z leva tak tam jdu a on tam vyleze ja ho zabiju a dostanu ban na šupu.... Celou dobu jsem chodil ve walku. Ban jsem dostal za udajný wallhack.
Předem děkuji za odpověd. Adam


Zdravím, teďka odjíždím pryč, odpolko/večer se vrhnu na vyčasování dem, které jsem natočil.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: Žadost o unban

Příspěvekod 3happy3 » 27 pro 2020, 12:26

Ahoj, pokud by jsi potřeboval mužu ti poslat moje clipy aby jsi viděl jak hraju. Nechci se nějak povyšovat nebo tak něco, ale sám někdy pociuji že to co dávám není legit. Hodně lidi mi už psalo že na to že mam 120 hodin tak jsem dobrej. Pravda je ale taková že mam už asi kolem 1000hodin. Hlavně jsem tedka začal tryhardit, protože mam nový komp takže fps už jsou jinde. Za poslední 2 tydny jsem se zlepšil a to asi o 70%. K tomu každej den jsem na aim mapach.
Rad bych s tebou zašel na discord třeba a nějak by jsme to vyřešili.
Discord: HAPPY#7125
:d
Uživatelský avatar
3happy3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2020, 01:20

Re: Žadost o unban

Příspěvekod tibcrois » 27 pro 2020, 13:38 VIP

3happy3 píše:Ahoj, pokud by jsi potřeboval mužu ti poslat moje clipy aby jsi viděl jak hraju. Nechci se nějak povyšovat nebo tak něco, ale sám někdy pociuji že to co dávám není legit. Hodně lidi mi už psalo že na to že mam 120 hodin tak jsem dobrej. Pravda je ale taková že mam už asi kolem 1000hodin. Hlavně jsem tedka začal tryhardit, protože mam nový komp takže fps už jsou jinde. Za poslední 2 tydny jsem se zlepšil a to asi o 70%. K tomu každej den jsem na aim mapach.
Rad bych s tebou zašel na discord třeba a nějak by jsme to vyřešili.
Discord: HAPPY#7125

Jezis, jde o to, že nemáš aim a máš až moc přesnej movement a preaimování vůči hráčům, co jsou proti tobě. Nehraješ vůbec dobře, takže to, co tu píšeš jsou jen kecy. Navíc ve hře jsi se přiznal, že cheatuješ občas. Koukalo na tebe víc lidí a všichni mi psali, že něco máš. Každopádně až budu doma, kouknu na demo - vyčasuju ho a pak se hodí do chh sekce a tam posoudí jestli jsi cheatoval nebo ne.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: Žadost o unban

Příspěvekod 3happy3 » 27 pro 2020, 14:03

Cožeee. Jo cheatoval jsem na začatku roku dostal jsem ban na prime učtu takže jsem se na to vysral. Ale nikdy jsme neřekl že použivam cheaty nevim kde jsi tohle vzal. A to že si si priaimuju to jsou zkušnosti za ty 4 roky co csgo hravam.
:d
Uživatelský avatar
3happy3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2020, 01:20

Re: Žadost o unban

Příspěvekod 3happy3 » 27 pro 2020, 14:13

Sam si tedka prohližim nějaky ty clipy a zameřuji se na ten preaim. A musim uznat že fakt to nekdy vypada jako bych měl něco. Pokud dostanu unban tak budu jen rad, ale asi moc šanci nemám.
:d
Uživatelský avatar
3happy3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2020, 01:20

Re: Žadost o unban

Příspěvekod 3happy3 » 27 pro 2020, 16:07

Sorry za tohle, ale tohle jsem si dal jako podpis na profil nevim proč mi to piše do ticketu. "hmm co mr*** maš strach... Jeslti ne měl by jsi ho mít protože mam udajně wallhack. -_-"
:d
Uživatelský avatar
3happy3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2020, 01:20

Re: Žadost o unban

Příspěvekod tibcrois » 27 pro 2020, 18:29 VIP

3happy3 píše:Sorry za tohle, ale tohle jsem si dal jako podpis na profil nevim proč mi to piše do ticketu. "hmm co mr*** maš strach... Jeslti ne měl by jsi ho mít protože mam udajně wallhack. -_-"

Zdravím, nevím proč tu spamuješ, když jsem ti napsal, že se k tomu vyjádřím a dodám důkaz později, podle kterého jsem tě zabanoval, ať napíšeš cokoli nic to neovlivní. :roll:
Zde jsou dema:
-happi.dem
0:00 - 00:31 hnedka ze začátku tam tvoje "aim" přestřelka, že prej 1000h - každopádně furt jsi ho sledoval přes zeď, nenápadně ale sledoval
1:12 - to tvoje poskočení mi přišlo jen na efekt, aby ten kdo tě sleduje viděl, že jsi o něm mohl vědět.
1:23 - hezkej flick
1:30 - taky takový sledování toho enemy.
2:46 - rovnou víš odkud vyjde
3:20 - prefiry přesně tam, kde je. Kdyby to byl kdokoli jinej, na kterým vidíš trochu aimu, movement, co to k němu sedí, ale ty...
04:45 - víš, že je afk a furt si nenápadně ho čekuješ
5:25 - zase novis chce vyjít vpravo a ty se tam zrovna v tu chvíli mrkneš.. a pak zas back aby to nebylo obvious.
6:24 - ano byly slyšet kroky, ale mohl furt peeknout vpravo a ty víš, že půjde tudy a pak už uvidíš jeho zbran a je to.
(jen taková vsuvka - tady jsi přiznal, že jsi cheatoval kdysi, pak jsi to popřel, potom jsi psal lidem, že jsi měl a že ten acc prodáváš, proč chceš tedy ub? a na konci toho kola se tě novis ptal na hvh a tys o tom věděl too much a že tam chodíš).
6:45 - zase víš, že je vpravo.

-happi2.dem
hned ze začátku to předmiřování na tu bednu na spawnu.
1:50 - zase jako bys věděl, že je afk vlevo, ale nechtěl jsi bejt nápadnej
2:29 - jako bys byl připravenej flicknout, protože tam jen tak stál.
4:30 - sice dupnul a tys nemohl konkrétně vědět, kde je, takže sis nenápadně vyskočil, aby jsi věděl.
7:46 - zase najednou si checkneš jen tak na oko spawn a hned si předmiřuješ na borce, co je nahoře.
8:25 - obíháte se, pak si vyskočíš a když jdeš k němu jsi připravenej flicknout dolů ikdyž míříš nahoru.
9:03 - zase ten tvůj movement proti tomu na druhý straně..

-hltv z nuke 1v1areny
0:55 - víš, že tam je
1:15 - peekneš přesně tam, kde jsem, ano je mi vidět zbraň, ale. 1/2 slow a prostě tam vidím to wh. :oops:
1:35 - opět peekneš tam, kde někdo je viz v 1.demu

(off topic - teďka jsem tě spectoval na mapě Guard - wingman, kde jsi ovidentně používal wh, však ty sám víš, proto tady ty svý komenty píšeš, tak 50na50, že nevíš, jestli to bylo obvious nebo ne. Ty tvý prefire jak na 1v1 tak na tom wingmanovi.. ahh)

Prostě mně přijdeš divnej :lol: (a až se ten tvůj wingmanplay dostane do ow, jsi jasnej.) jestli to bude neprůkazné, tak se ti omlouvám -> dostaneš ub. Mezitím vyhni se zbytečnému spamu, někdo z vyšších se na to mrkne.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: Žadost o unban

Příspěvekod 3happy3 » 27 pro 2020, 18:39

No dema mi nejsou stahnout mužeš zo hodit na uschovnu nebo nějak jinak mi to poslat??
:d
Uživatelský avatar
3happy3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2020, 01:20

Re: Žadost o unban

Příspěvekod 3happy3 » 27 pro 2020, 18:47

Dívej ja ti řeknu takhle... Ja cheaty nemám to že jsem nelegit za to ja neumužu tvuj nazor ti neberu, ale pak třeba zjistiš že mam pravdu. Samozřejmě mi nemusíš věřit a taky ani nevěřiš, ale to už mi je jedno ja sam vím že jsem legit a cheaty nemám takže ti děkuji a taky všem ostatním co si myslí že něco mam, protože mě to hřeje u srdička. :P
Jsem užasní .
:d
Uživatelský avatar
3happy3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2020, 01:20

Re: Žadost o unban

Příspěvekod polskasila » 27 pro 2020, 18:54 VIP

Nahraď si leteckaposta.cz za sharegadget.com a stáhnout ti to půjde. Jinak o tom, jestli jsi cheatoval, se rozhodne v CHH sekci, do té doby lock.
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: Žadost o unban

Příspěvekod AltairGS » 19 led 2021, 07:56 VIP

Ahoj,

UB zostáva.

Vyriešené.
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků