Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] fpg / Jailbreak #8

Příspěvekod fpg » 18 pro 2020, 23:39

SID: STEAM_1:1:550524661
Odkaz na Banlist: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... chText=fgp
Popis situace:Před chvílí jsem byl nahlášen na fórum hráčem Baiwo,který si myslel že mám wallhack.
Ale když mám sluchátka tak slyším kroky ne?
Slyšel jsem hráče podemnou tak jsem ho šel zabít,nic víc se nestalo.
Poprosím o Unban.
Děkuji <3
fpg
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 pro 2020, 23:31

[V] fpg / Jailbreak #8

od Rumcajz » 18 pro 2020, 23:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: fpg / Jailbreak #8

Příspěvekod fpg » 19 pro 2020, 00:55

fpg
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 pro 2020, 23:31

Re: fpg / Jailbreak #8

Příspěvekod ericek111 » 19 pro 2020, 21:44

You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: fpg / Jailbreak #8

Příspěvekod fpg » 19 pro 2020, 23:39

Teď by mě zajímalo proč posíláš furt do kola to demo,už jsem ho viděl 100x.
fpg
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 pro 2020, 23:31

Re: fpg / Jailbreak #8

Příspěvekod ericek111 » 19 pro 2020, 23:45

Ja teda nemám najlepší zrak, ale vidím to tu prvý raz. Je to záznam z GOTV dema, ktoré mi poslal hráč.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: fpg / Jailbreak #8

Příspěvekod FlicKkk » 21 pro 2020, 19:16

ericek111 píše:Ja teda nemám najlepší zrak, ale vidím to tu prvý raz. Je to záznam z GOTV dema, ktoré mi poslal hráč.

Jak ty můžeš být cheat hunter?
FlicKkk
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 21 říj 2020, 09:15

Re: fpg / Jailbreak #8

Příspěvekod AltairGS » 17 led 2021, 09:19 VIP

Hráč si zakúpil UB.

Vyriešené.
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků