Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Zamítnuto] Unban na TTT j e a l y

Příspěvekod Dobrej » 16 led 2021, 19:03

Moje meno v hre: j e a l y
Vaše SID: STEAM_1:0:556184156
Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno): https://ctrlv.sk/5KYO
Popíšte čo sa stalo: Takže hral som na na serveri ktorý tu nebudem písať , na vašom servru som dostal ban za to že som písal reklamu, ano už som sa ospravedlnil v mojej prihláške na akademika ale rozhodol som sa že by nebolo zle si napísať aj tu, bol hlupy že som písal tú reklamu na server pár vecí sa zmenilo a zistil som čo su zač ludia ktorý su v A-Teame na tom serveri ano neospravedlnuje ma to ale je celkom sad že jeden nemenovaný admin čo už tam neni vnucuje hráčom že ked pôjdu na gamesites začnu tam spamovať ich server tak dostantu free vip atd atd už ma nebavilo ako mi to furt nemonovaný admin vravel že tam mám ísť a napísať tam reklamu šiel som tam napísal to a dostal permu povedal som si že prečo som to tam vôbec písal aj ked viem že ten admin mi aj tak to vip nedá a ja z toho budem mať iba permu a nič viac, dostal som permu ich server šiel do trosiek a ja som sa nechal zmanipulovat idiotm čo nevie nič dodržat viem že mám vlastnu hlavu a všetko totok proste som vetdy asi nerozmýšlal práve preto by som chcel poťiadať o unban pretože mi je lúto že som urobil taku vec a ani som si to nepremyslel že čo budu ya následky ked to spravim tak sa vám ospravedlnujem ešte raz pochopím ak nedostanem unban.
Dobrej
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 03 lis 2015, 16:53

[Zamítnuto] Unban na TTT j e a l y

od Rumcajz » 16 led 2021, 19:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Unban na TTT j e a l y

Příspěvekod eNcoo » 17 led 2021, 23:46 VIP

Platí to co jsem ti říkal na TS. Nerozumím proč to nedokážeš pochopit.

Tvá jediná možnost je ZDE.
Zamítnuto.
Obrázek FELák
Obrázek  ex. TTT Server Admin
Obrázek  ex. Developer
Uživatelský avatar
eNcoo
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 427
Registrován: 18 kvě 2017, 14:52


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků