Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Chyba rank

Příspěvekod Tomasek159 » 06 led 2021, 21:54

Ahoj, posledné dva týždne hrám vyložene iba gamesites jailbreak. V CSGO som odohral za posledné dva týždne 70 hodín, avšak, ako vidím, mám vraj nahraných iba 5 hodín, čo je blbosť, upozornil ma na to admin LadyGulage, že tu hrám už pomerne dlho a stále som silver 1. Chcem sa teda spýtať čo s tým a či sa mi dá nahodiť normálny rank podľa správnosti, chybu prípadne opraviť, neviem prečo mám len 5 hodín, teraz mi normálne idú minúty, ale tie dva týždne neviem kde sa stratili. Ďakujem a pekný večer.
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Chyba rank

od Rumcajz » 06 led 2021, 21:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Chyba rank

Příspěvekod Amby » 07 led 2021, 10:09 VIP

Ahoj,
je možné, že jsi měl ve jménu nějaké speciální znaky? Databáze, do které se tyto informace ukládají občas neukládá právě tyto informace u hráčů s nicky se speciálními znaky. Setkal jsem se i s tím, že měl hráč 8mi znakové jméno přičemž první a poslední znak byl speciální znak a pak se tomuto hráči taky nepočítal správně rank.

Jednoduše; pokud máš ve jméně nějaké speciální znaky, tak si zkus všechny odstranit a mít jméno čistě z alfanumerických znaků, pokud to bude fungovat tak už si tam pak klidně přidej #@$.. (víceméně cokoliv, co dokážeš vytvořit na klávesnici, bez použití Alt+čísla).

Pokud již počítání aktivity u tebe funguje, tak se obávám, že už bohužel nepůjde tyto hodiny zpětně přičíst, ale je možné se zkusit zeptat Yody, co by se s tím dalo dělat.
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: Chyba rank

Příspěvekod Tomasek159 » 07 led 2021, 19:16

Ahoj, no ano najprv Som mal Tomášek a za tým emoji čierneho srdca.
To som dal het, mal som tam len Tomášek, pozriem a 4 hodiny, ale ja neviem.. Nechcem si dávať Tomasek, lebo to by bolo také gýčové. Neda sa opraviť dajako tá chyba, nejaký šikovný developer sa tu nenajde? :D Inak skúsim sa tej Yody Sody spýtať, nájdem ju niekde alebo jeho alebo to, na TS alebo kde? :D Skype? :D
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Re: Chyba rank

Příspěvekod Tomasek159 » 07 led 2021, 19:19

a ozaj prečo máš VIP hodnosť na webe aj ja chcem, daj mi :D Tiež mam vip na serveri, prečo to nemam na webe :( :D
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Re: Chyba rank

Příspěvekod Amby » 07 led 2021, 21:26 VIP

Na web se VIP aktivuje samostatně.. https://www.gamesites.cz/front.user.vip.list

Ohledně té chyby si ani nemyslím, že je nutné ji opravovat; na serverech nehrajeme proto, aby jsme měli nick plný UTF-8 smajlíků, fajfek atp.. Obecně si stejně myslím, že to opravit nepůjde, protože si nejsem jistý zda umí SourceMod odesílat informace do databáze pomocí kódování UTF-8 a jestli je také dokáže daná databáze jako UTF-8 kódované přijímat, ale to už je mimo moje znalosti, jelikož se ani v databázích a ani v SourceModu nějak extra nevyznám..

Yoda je takový malý zelený skřítek, který vytvořil skvělý JailBreak mód a další módy pro CS:GO sekci na Gamesites. Semtam se ukáže na TSku, ale můžeš zkusit napsat i Gustíkovi, který se s ním může případně spojit :)
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: Chyba rank

Příspěvekod Tomasek159 » 08 led 2021, 13:25

aa :D ja viem ale že kde, nejaky kontakt, akože na TS čo ja viem, tam moc nechodím, nedá sa ich sem preposlať nejako? :D Ak nie tak to tu nechajme a dúfajme, že si toho všimnú, inak mne o ten rank ide, lebo inak vyznie, keď je niekto silver 2 a keď je niekto gold, proste vie, že hráč tu hrá dlhšie a môže sa u neho poradiť :D jedna zaujímavosť.. Po tom, čo som prvýkrát napísal príkaz /ranks, tak sa mi to odvtedy započítava správne.. Hm :D
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Re: Chyba rank

Příspěvekod Gustik » 19 led 2021, 18:32 VIP

Prostě a jednoduše si nedávejte klikyháky do jména.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků