Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Dotaz ohledně killů a nevýhod // Tarquan

Příspěvekod Tarquan » 18 led 2021, 17:00

Vážení páni správci a jiní, dobrý den,

obracím se na vás s dotazem ohledně killů a nevýhod. Mám jisté mezery a chci je zaplnit vědomostmi.

1) Vězeň je neposlušný, tak mu dám nevýhodu - splnil jí a je na živu. Vězeň stále
zlobí. Mohu mu po té nevýhodě dát kill ?


2) Na začátku kola dám příkaz: ,,Běžte do boxu!". AFK hráče zabiji, neboť neuposlechl příkazu; nicméně během hry nechci zabíjet, tak mohu dávat nevýhody navzdory tomu, že jsem zabil AFK hráče ? (Chci dát nevýhodu za neuposlechnutí příkazu, pokus o útěk,...) Jedná se o nadržování AFK hráči ?

3) Během hry, já jako Simon, jsem dal nevýhody za nesplnění příkazu. Mohu se rozhodnout, že jinému/dalšímu hráčovi za nesplnění příkazu dám kill? Jedná se o nadržování hráčům s těmi nevýhodami ?

- pro lepší orientaci bych poprosil označit odpověď čísly k dané otázce.

Předem velice děkuji za odpověď a se zmiňovanými nejasnostmi vás zdraví

Tarquan Haraczaki^
Das Leben ist Leiden, aber manchmal macht es Spaß.
Uživatelský avatar
Tarquan
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 29 pro 2020, 11:54
Bydliště: Mléčná Dráha, Sluneční soustava, planeta Země, Evropa, Česká republika

Dotaz ohledně killů a nevýhod // Tarquan

od Rumcajz » 18 led 2021, 17:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Mléčná Dráha, Sluneční soustava, planeta Země, Evropa, Česká republika

Re: Dotaz ohledně killů a nevýhod // Tarquan

Příspěvekod Taco » 19 led 2021, 01:19

Ahoj,

1) Hráčovi po splnění nevýhody klidně můžeš dát kill nebo další nevýhodu, pokud znovu udělá to, za co dostal první nevýhodu. Nevýhody dávej v nějakém rozumném množství, aby nedocházelo ke zdržování hry / nadržování. Jenom pozor na to, abys nedal někomu kill za něco, za co jsi dal druhému nevýhodu a naopak.

2) Pokud máš AFK vězně a chceš dát hráčům, kteří třeba jdou pozdě, nevýhodu, snaž se zabezpečit více příkazů.
"Běžte do boxu, tam skočte a čupněte si," AFK hráč tedy nesplní více příkazů naraz a může dostat kill.

3) Za stejné prohřešky musíš dávat stejné tresty, pokud se jedná o stejnou situaci ve stejném čase.

V případě, že máš například tři hráče a dáš poslední reakci na skok, jeden hráč ti neskočí, tak můžeš zabít toho, co neskočil a dát nevýhodu tomu, který skočil jako poslední.
Když máš dva hráče a dáš poslední reakci na skok, jeden hráč skočí, druhý ne - přednost má ten, který neskočil vůbec a dáváš kill právě jemu.
Uživatelský avatar
Taco
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2546
Registrován: 11 kvě 2013, 11:30

Re: Dotaz ohledně killů a nevýhod // Tarquan

Příspěvekod Focusss » 19 led 2021, 19:19

1) ANO
2) NE
3) ANO

VE ZKRATCE
Akadémia nie je nikdy zlá voľba
Uživatelský avatar
Focusss
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 01 led 2020, 21:10


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků