I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Stižnost na A-team

Příspěvekod 3happy3 » 19 led 2021, 00:59

To že mam udajně wallhack je jedna věc, ale to že budu čekat na rozhodnuti v CHH sekce už skoro měsic tak to nepobíram 2x tolik. Jakože nevim kde je problem si otevřit demo a za 30 minut mi řict verdikt. Ja už jsem s gamesites skončil. Nejste vy nahodou debili? (Debilie není vulgarismu, ale nemoc já se ptám jestli jste nemocni?).
Btw unban jsem už dostal od jedné zlate duše. A to borec slyšel moje jmeno jen přes internet.
S pozdravem Happy.
:d
Uživatelský avatar
3happy3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2020, 01:20

[V] Stižnost na A-team

od Rumcajz » 19 led 2021, 00:59

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Stižnost na A-team

Příspěvekod ericek111 » 19 led 2021, 01:55

kde je problem si otevřit demo a za 30 minut mi řict verdikt

Ak by preskúmanie takej UB žiadosti trvalo 30 minút, už dávno to je vyriešené... Na každú žiadosť treba tri nezávislé verdikty. CHH často demá pozerajú viackrát, spomalene, ďalšie záznamy zo serverov... Nie je nezvyčajné, že niektoré UB žiadosti zaberú niekoľko hodín času. CHH team na CS:GO momentálne pozostáva zo 6 členov, ktorí majú obmedzenú schopnosť a chuť pozorne sledovať demá -- nielen sekcia UB žiadostí je zdrojom práce pre CHH. Jeden nábor práve končí (výsledkom sú zatiaľ dvaja noví CHH) a ďalší čoskoro začne. Aj Tvoja UB žiadosť bola napríklad súčasťou náboru. :)

Už si dostal dočasný unban a na serveri si dokonca hral.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Stižnost na A-team

Příspěvekod polskasila » 20 led 2021, 02:23 VIP

Bohužel i admini si dovolili mít jiné povinnosti a koníčky než koukat na dema v CSku, k tomu ti musím jen říct, že cheathunterů je řádově mnohem míň než cheaterů i UB žádostí.

Unban už máš, stížnost neodpodstatněná, vyřešeno.
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků