Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Přijat] Žádost na Admina

Příspěvekod ezzyynoo » 20 led 2021, 20:55

Nick na serveru: ♬★EzzY★♬
SID: STEAM_0:0:213984048
Sekce, na které chci práva: Public
Věk: 16
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_187068 ... yer=232461
Bany, které jsem dostal: Žádný ban jsem nikdy nedostal
Na serveru mám nahráno něco málo přes 3 dny
Něco o mně: Jak jsem již psal je mi 16 let, jmenuji se Lukáš a pocházím z Ústeckého kraje z malého městečka kde je klid.
Rád Sportuji, tedy jezdím na kole, běhám a občas nějaké to cvičení pro lepší postavu a psychiku.
Rád hraji hry a stolní hry, nejvíce z her mám rád CS:GO, World of Tanks, Rocket League, GTA V a ze stolních her mám nejraději Prší a Monopoly.
Proč právě já: Nemám rád to když se připojím na server kde si chci zahrát a povídat si s ostatními o tom co jsem měl k obědu a najednou se připojí nějaký cheater nebo toxic hráč který nám to celé kazí. Chci hlavně do Admin týmu proto, aby se nestalo to že se připojí nějaký nepříjemný člověk a já s tím nic neudělám, maximálně dám report. Na server chodím velmi často, hraju tam přibližně 3-5 hodin denně jelikož ten server jsem si velice oblíbil a chtěl bych aby to tak zůstalo. Abych nezapomněl tak samozřejmě chci do Admin týmu z důvodu abych dával pozor na komunitu a přístup k ostatním lidem.
Také mám zkušenosti s Admin menu a o tom jak se jako Admin chovat. Práva jsem měl na serveru Zeddihub který dnes už nefunguje.
Zkušenosti s CS:GO: Na CS:GO mám dohromady nahráno přibližně 2 100 hodin, na mainu mám 2 000 hodin. Můj nejvyšší rank na Matchmakingu byl DMG ted jsem MG2 a na Wingmanu Global Elite což jsem i teď, ohledně toho ranku na mm, jsem takto nízký rank protože mm moc nehraju. Sem tam nějaký ten smoke, pop flash, one way smoke umím ale není to nic extra.
Případné poznámky: Žádné nemám.
Uživatelský avatar
ezzyynoo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 led 2021, 11:04

[Přijat] Žádost na Admina

od Rumcajz » 20 led 2021, 20:55

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost na Admina

Příspěvekod robiNN » 24 led 2021, 12:58 VIP

Ahoj,
zkus nahlásit aspoň 2-3 hříšníky do PP, abych věděl, že umíš pracovat s demama a orientuješ se na forum. Až tohle splníš napiš mi do PM na webu.

V řešení.
Obrázek
Ano to je Ostrava krásná a špinavá, je riziko, je zábava !!!
Uživatelský avatar
robiNN
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 483
Registrován: 19 čer 2013, 15:05
Bydliště: Ostrava

Re: [V řešení] Žádost na Admina

Příspěvekod LynxQ » 28 úno 2021, 22:41

Po pohovoru přijat do AT.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198413472904
Uživatelský avatar
LynxQ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 338
Registrován: 18 zář 2017, 18:10
Bydliště: Rokfortská stredná škola čarodejnícka / internát


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků