Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Neoprávněný ban

Příspěvekod MrMikeCZE » 18 led 2021, 16:49

Název topicu: Neoprávněný ban
Vaše SID: STEAM_0:0:92588802
Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/index.php?p=banlist
Popište co se stalo: Vím toho asi tolik, co vy. Přišel jsem na server a prý obcházím ban, ale aby mi opravili
karmu na TTT, kde ji mám buglou na 0 nebo v mínusu (už si nevzpomínám, ale před několika měsíců se mi to takhle buglo) a nemohl jsem ani hitovat - to ne :D
MrMikeCZE
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 zář 2019, 14:36

[V] Neoprávněný ban

od Rumcajz » 18 led 2021, 16:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Neoprávněný ban

Příspěvekod MrMikeCZE » 18 led 2021, 16:52

A to je? Mám stále Ban. Hned co jsem se pripojil mě zabanovala konzole. Není zde chyba?
MrMikeCZE
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 zář 2019, 14:36

Re: Neoprávněný ban

Příspěvekod ericek111 » 19 led 2021, 02:35

Poďakuj sa svojmu poskytovateľovi. :mrgreen:

Máš unban.

Ospravedlňujeme sa Ti za komplikácie.

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: [V] Neoprávněný ban

Příspěvekod MrMikeCZE » 19 led 2021, 12:36

V pohodě. Už se mi to párkrát stalo :D
MrMikeCZE
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 zář 2019, 14:36

Re: [V] Neoprávněný ban

Příspěvekod MrMikeCZE » 22 led 2021, 17:30

Zdravím znova, píše mi to, že jsem stále zabanován.
MrMikeCZE
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 zář 2019, 14:36

Re: [V] Neoprávněný ban

Příspěvekod ericek111 » 22 led 2021, 19:04

Niekto na Tvojej IP znova cheatoval. Máš unban.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků